...

Mirosław Karczmarczyk zmarł przy stole w trakcie 2. GP Weteranów

Kategoria: Zawodnicy - Pozostałe / 12 Października 2019

Mirosław Karczmarczyk/fot SGW Gdynia

Wyświetleń: 3394

Komentarzy: 7

Tagi:
śmierć
Mirosław Karczmarczyk

Ogromna tragedia wydarzyła się dziś podczas 2. Grand Prix Polski Weteranów w Zielonej Górze. W trakcie jednego z pojedynków grupowych, 79-letni Mirosław Karczmarczyk z Gdyni zasłabł. Pomimo reanimacji, nie udało się go uratować.


REKLAMA Czytaj dalej

Środowisko tenis stołowego przyjęło wiadomość o jego śmieci z ogromnym smutkiem. Pragniemy wyrazić rodzinie i bliskim najszczersze wyrazy współczucia.

Świeć Panie nad Jego duszą!


Ilość komentarzy: 7

HNYDA-HALEX napisał:
12 Października 2019
IP: 83.29.250.*
MIREK był nie tylko naszym serdecznym przyjacielem,ale i przez wiele lat czołowym zawodnikiem tenisa stołowego wśród Weteranów w Polsce w różnych kategoriach wiekowych. Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny i Jego przyjaciół.Zegnaj Przyjacielu.
ADAM HNYDA

Zygmunt Sutkows napisał:
12 Października 2019
IP: 31.60.13.*
Wspaniały kolega,wielki przyjaciel Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny.Żegnaj kolego,byłem światkiem wspaniałej walki przy stole.Spoczywaj w spokoju Do zobaczenia.Wieczne Odpoczywanie Racz Mu Dać Panie.

HNYDA-HALEX napisał:
13 Października 2019
IP: 83.29.250.*
Napisałem do Prezesa PZTS Pana D.Szumachera

Jak Panu wiadomo zmarł w czasie gry na 2 Grand Prix Polski Weteranów przy stole pingpongowym w kat.80+ nasz Kolega Pan Mirek Karczmarczyk . Na stronie internetowej PZTS w zakładce o informacji o Turnieju Grand Prix Polski Weteranów w Zielonej Górze ukazał się "nekrolog",ze zmarł zawodnik z Gdyni.Czyżby osoba wpisująca tę smutną wiadomość nie wiedziała, że ten zawodnik z Gdyni posiadał swoje imię i nazwisko. Jest to typowy BRAK PROFESJONALIZMU.Jest mi przykro,że taka nie profesjonalna wiadomość "poszła w świat"

Pozdrawiam informując Pana o tym smutnym zdarzeniu

ADAM HNYDA

Zygmunt Sutkows napisał:
13 Października 2019
IP: 31.60.11.*
Adam taka jest prawda,brak szacunku Pan Prezes Dariusz Szumacher widac jak szanuje Weteranów .

Cudny napisał:
13 Października 2019
IP: 5.173.136.*
Wspaniałe jest towarzystwo weteranów którzy w większości chcieli kontynuować turniej uznając że minuta ciszy wystarczy i można się bawić dalej. A niektórych organizator musiał prosić o skasowanie zdjęć wykonywanych w czasie tego tragicznego wydarzenia. Tak kochają swoją dyscyplinę, że już mało co sie liczy. Bez zalu opuszczam takie wspaniałe srodowisko.

HNYDA-HALEX napisał:
13 Października 2019
IP: 83.29.250.*
Nie byłem na tym drugim Grand Prix Polski Weteranów w Zielonej Górze.Uważam,że jednak większość Weteranów i Organizator podjęła słuszną decyzję o odwołaniu Turnieju z uwagi na tak tragiczną śmierć naszego Kolegi.
HNYDA ADAM

HNYDA-HALEX napisał:
16 Października 2019
IP: 83.29.250.*
Witam wszystkich /i nie tylko/ WETERANÓW /Tenisa Stołowego/,że na pogrzebie naszego Kolegi i Przyjaciela Mirka Karczmarczyka w piątek dnia 18 pazdziernika w Gdyni godz.11.3o na cmentarzu ul Witomińska będzie delegacja Weteranów pod kierownictwem Zbigniewa Gromadzkiego,która złoży na grobie wieniec w imieniu wszystkich Weteranów.

Pozdrawiam Wszystkich i w miarę możliwości proszę o liczny udział w tej smutnej uroczystości
ADAM HNYDA

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.