...

Zapraszamy na Grand Prix Ziemi Chojnickiej

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 12 Października 2019

Wyświetleń: 387

Komentarzy: 0

Tagi:
Grand Prix Ziemi Chojnickiej
Chojnice

W niedzielę 20 października odbędzie się XIX Regionalny Turniej Tenisa Stołowego o Grand Prix Ziemi Chojnickiej.

komunikat:

1. Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy „ÓSEMKA” Chojnice i Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II.REKLAMA Czytaj dalej2. Współorganizatorzy:   
Urząd Miejski i Starostwo Powiatowe w Chojnicach.

3. Cel imprezy:
popularyzacja gry w tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Polski Północnej;
integracja środowiska sportowego poprzez zmagania fair – play i konstruktywną rywalizację;
wyłonienie najlepszych tenisistów w poszczególnych kategoriach wieku i płci.

4. Termin i miejsce rozegrania zawodów:
20 października (niedziela), sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 8 w Chojnicach, ul. Młodzieżowa 44.
rozgrzewka zawodników oraz zapisy – 30 minut przed rozpoczęciem gier;
   9:00 – inauguracja imprezy;
   9:30 – rozpoczęcie gier w kategoriach szkół podstawowych i średnich oraz kobiet i mężczyzn

5. Uczestnictwo – kategorie wieku i płci:
We wszystkich sześciu kategoriach udział mogą brać amatorzy i zawodnicy licencjonowani zgodnie z kategorią wieku i płci. Zawodnicy w wieku juniorskim (dzieci i młodzież z SP oraz szkół średnich) mogą współzawodniczyć w kategoriach seniorskich po uiszczeniu opłaty wpisowego.
szkoły podstawowe klasy I-IV – odrębnie dziewczęta i chłopcy,
szkoły podstawowe klasy V-VIII – odrębnie dziewczęta i chłopcy,
szkoły średnie – chłopcy,
kobiety
mężczyźni do 40 lat,
mężczyźni powyżej 40 lat.

6. Sprawy finansowe:
Udział młodzieży szkolnej w turnieju jest NIEODPŁATNY, natomiast wpisowe wynosi 15 zł dla pozostałych uczestników (kobiety, mężczyźni do 40 lat i mężczyźni powyżej 40 lat). Organizator pokrywa koszty organizacyjne, natomiast koszty osobowe tj.: przejazdy, diety, opłaty startowe pokrywają zawodnicy lub jednostki delegujące.

7. System rozgrywek:
Turniej będzie rozgrywany z podziałem na kategorie. System rozgrywek: do dwóch przegranych meczów, każdy mecz do 3 wygranych setów, każdy set do 11 punktów. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany systemu rozgrywek w zależności od ilości zgłoszonych zawodników (np. do dwóch wygranych setów).

8. Nagrody:
W kategoriach młodzieży szkolnej organizatorzy przewidują medale złote, srebrne i brązowe odpowiednio  za zajęcie I, II i III miejsca, jak również dyplomy okolicznościowe za miejsca I – V. W kategoriach seniorskich: kobiet, mężczyzn do lat 40 oraz powyżej 40 lat organizator przewiduje: puchary  dla zwycięzców, medal srebrny za miejsce II, brązowy za III oraz nagrody rzeczowe (sprzęt sportowy  lub AGD), a także dyplomy okolicznościowe za miejsca I-III. Rywalizacja między klubami: trzy najlepsze kluby otrzymają puchary – punktacja medalowa za I miejsce – 3 pkt.,  za drugie miejsce – 2 pkt., za trzecie miejsce – 1 pkt.

10. Informacje: Michał Brieger - sędzia główny zawodów, tel. 886384516.

11. Postanowienia końcowe:
Sprawy nie objęte niniejszym regulaminem będą rozwiązywane w oparciu o przepisy PZTS i prawa zwyczajowe – decyduje sędzia główny. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian niniejszego regulaminu niezbędnych dla sprawnego przeprowadzenia zawodów;

Uczestnicy biorący udział w turnieju, wyrażają zgodę na zbieranie i przetwarzanie podanych przez nich danych osobowych przez organizatora, w celach organizacyjnych, informacyjnych i promocyjnych, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).  Organizator zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystywania materiałów audiowizualnych zrealizowanych      podczas turnieju, a w szczególności zdjęć, materiałów filmowych, wywiadów i nagrań dźwiękowych przedstawiających  uczestników w celach informacyjnych i promocyjnych.  Udział w turnieju jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu. Udział osoby niepełnoletniej w turnieju jest  równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu przez jego rodziców lub opiekunów prawnych. Odpowiedzialność za pobyt na turnieju dzieci i młodzieży niepełnoletniej ponoszą rodzice i opiekunowie.


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.