...

Znamy zwycięzców gorzowskiego turnieju deblowego

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 12 Października 2019

Jerzy Ciekański i Jan Kasendra oraz Tobiasz Sobczyk i Albin Sobczyk wygrali gorzowski turniej deblowy, który rozegrano w Gorzowie Śląskim.

klasyfikacja:

AMATORZY:

1m    Ciekański Jerzy        -Wola Wiązowa
    Kasendra Jan            - Kępno
2m    Pychyński Sławomir        - Wieluń
    Banaś Tadeusz            - Wieluń
3m    Hanas Andrzej            - MGOK Gorzów Śl.
    Mlynarczyk Arkadiusz    - MGOK Gorzów Śl.
4m    Józala Waldemar        - Wieluń
    Szopa Dariusz            - Wieluń
5m    Graczyk Jacek            - Działoszyn
    Warzecha Wincenty        - Dzałoszyn
6m    Wydmuch Mirosław        - Krzepice
    Piotrowski Leszek        - Krzepice
7m    Różycki Sławomir        - Działoszyn
    Janeczek Leszek        - Pajęczno
8m    Kleszcz Zdzisław        - OKS Olesno
    Cyndera Jakub            - OKS Olesno
9m    Kałwak Sławomir        - MGOK Gorzów Śl.
    Olszowy Edmund        - MGOK Gorzów Śl.
10m    Oset Marcin            - Drużbice
    Dudziński Rafał        - Drużbice
11m    Kącki Władysław        - Słupia
    Sibera Henryk            - Baranów



REKLAMA Czytaj dalej



    OPEN
1m    Sobczyk Tobiasz        - GUKS Byczyna
    Sobczyk Albin            - GUKS Byczyna
2m    Józala Waldemar        - Wieluń
    Szopa Dariusz            - Wieluń
3m    Wydmuch Mirosław        - Krzepice
    Piotrowski Leszek        - Krzepice
4m    Hanas Andrzej            - MGOK Gorzów Śl.
    Kałwak Sławomir        - MGOK Gorzów Śl.
5m    Ciekański Jerzy        - Wola Wiązowa
    Kasendra Jan            - Kepno
6m    Oset Marcin            - Drużbce
    Dudziński Rafał        - Drużbice
7m    Anczyk Mateusz        - MGOK Gorzów Śl.
    Młynarczy Arkadiusz    - MGOK Gorzów Śl.
8m    Różycki Sławomr        - Działoszy
    Janeczek Leszek        - Pajęczno
9m    Graczyk Jacek            - Działoszyn
    Warzecha Wincenty        - Działoszyn

INDYWIDUALY TURNIEJ BŁYSKAWICZNY
1m    Ciekański Jerzy        - Wola Wiązowa
2m    Sobczyk Tobiasz        - Byczyna
3m    Kasendra Jan            - Kepno
4m    Sobczyk Albin            - Byczyna
5m    Olszowy Edmund        - Praszka
6m    Dudziński Rafał        - Drużbice
7m    Hanas Andrzej            - Gorzów Śląski
8m    Oset Marcin            - Drużbice
9m    Józala Waldemar        - Wieluń


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.