...

90-lecie Śląskiego Związku Tenisa Stołowego w regionie częstochowskim

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 08 Października 2019

90-lecie SLZTS - Częstochowa

Wyświetleń: 661

Komentarzy: 0

Tagi:
Janusz Haszcz
90-lecie

W piątek 11 października w Częstochowie w Akademickim Centrum Kultury – Politechnik z inicjatywy Klubu Seniora AZS w Częstochowie na zaproszenie Śląskiego Związku Tenisa Stołowego odbędzie się uroczyste spotkanie środowiska sportowego, tenisa stołowego działającego przez lata w regionie częstochowskim. 90-lecie Śl.Z.T.S to okazja do spotkania pokoleniowego zawodników, działaczy oraz kibiców  tenisa stołowego.

Podczas uroczystej Gali organizatorzy na czele z Prezesem Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Robertem Wielgoszem pragną wyróżnić byłych i aktualnych zawodników, trenerów i działaczy tenisa stołowego w regionie częstochowskim wyróżnić firmy oraz ludzi wspierających tenis stołowy.

Pan dr Wiesław Pięta przedstawi rys historyczny tenisa stołowego w naszym regionie. Podczas spotkania odbędzie się prezentacja drużyny ekstraklasy Kobiet AZS-UJD w sezonie 2019/2020 oraz promocja tenisa stołowego w Częstochowie i Regionie.REKLAMA Czytaj dalejUczestnicy Jubileuszu będą mogli zapoznać się z wystawą historyczną tenisa stołowego przygotowaną przez dr Wiesława Piętę oraz zobaczyć film „Sportowe sylwetki-Historia jednego medalu” z okazji 50-lecia działalności sportowej Janusza Haszcza.
 
program:
17:30 – Ogólne przywitanie gości w Akademickim Centrum oraz koncert zespołu Gypsy Swing Quartet
18:00 – Rozpoczęcie uroczystości na scenie ACK Politechnik            
18:35 – Premiera filmu
19:00 – Wysęp Zespołu Gypsy Swing Quartet
 
Wystawa Historyczna Tenisa Stołowego w Polsce i na Świecie.

Wszystkich chętnych Serdecznie Zapraszamy


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.