...

Znamy zwycięzców XI Międzynarodowego Memoriału im. Andrzeja Wiśniowskiego

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 15 Sierpnia 2019

Wiktoria Ptak, Karol Broszkiewicz, Aleksandra Gołębiowska, Mariusz Matejek, Jakub Chmielowski, Zdzisław Dziendziel i Artur Grela wygrali memoriał Andrzeja Wiśniowskiego, który odbył się w Radziechowach.

klasyfikacje:

Szkoła Podstawowa 1 – 4
1m- Ptak Wiktor, 2 m- Kufel Karol, 3 m – Piekarczyk Zuzanna, 4 m- Zyna Julia, 5 -6 Turek Oliwer, Kałuża Tomasz, 7 – 8, Twardawa Emilia, Pietraszko Małgorzata,9 -12, Malinowska Anastazja, Szymik Jakub, Głogowski Maksymilian Rogala Anna, 13- 14 Byrtek Emilia Byrtek Magdalena.                    



REKLAMA Czytaj dalej



Szkoła Podstawowa  5 -8.  1m –Broszkiewicz Karol, 2 m –Gwizdon Maksymilian, 3 m -Rusin Kacper, 4 m- Wojtaszczyk Wojciech., 5 – 6 , Przewłocki Piotr, Kufel Karol, 7 – 8 , Buczkowska Wiktoria, Ptak Wiktor,9 – 12, Gołębiowska Aleksandra, Gąsior Wiktoria, Piekarczyk Zuzanna, 13 -16, - Kaczmarczyk Julia, Sudoł Amanda, Brachaczek Nadine, Turek Oliwier, 17 – 24, Gniadek Michał, Bartnik Karina, Twardawa Emilia, Bartnik Wiktoria, Ryguła Rafał, Bartnik Julia, Rus Maksymilian, Szymik Jakub,25-  30 ,-Zuziak Dominik, Sarafin Gabriela, Woch Angelika, Wróbel Justyna, Kałuża Tomasz, Byrtek Emilia. 

Kobiety Open – 1 m –Gołębiowska Aleksandra, 2 – m –Piekarczyk  Zuzanna, 3 m- Buczkowska Wiktoria, 4 m – Gąsior Oliwia, 5 – 6 Brachaczek Nadine,  Zyna Julia, 7 -8 Kaczmarczyk Julia, Twardawa Emilia, 9 -12 Bartnik Karina, Pietraszko Małgorzata, Sudoł Amanda, Byrtek Emilia, 13 -16, Koska Wiktoria, Malinowska Anastazja, Wróbel Justyna, Rogala Anna, 17 – Wach Angelika.

Kategoria Niepełnosprawni- 1 m – Matejek Mariusz, 2 m-Lamer Maciej, 3m- Brak Sławomir, 4 m –Mały Wieczorek Klaudiusz, 5- 6 Gatner Patryk, Ścigany Dariusz, 7 – 8, Zawodnik Michał,  Kudłacz Zbigniew, 9 –Nikisz Artur.

Weterani 50+  1 m – Dziendziel  Zdzisław, 2 m – Bielewicz Krzysztof, 3 m – Mirek Krzysztof, 4 m –Matejek Mariusz, 5 – 6 Hajdusianek Stanisław, Lamer Maciej, 7 – 8, Tokarski Jerzy, Paluch Janusz, 9 -12 , Kozieł Krzysztof, Sekyra Andrzej , Żyrek Piotr, Pietrzak Henryk, 10 m Kupniak Antoni. 

Weterani 65+  1m – Dziędziel Zdzisław, 2 m –Pietrzak Henryk, 3 m –Tokarski Jerzy, 4 m –Bukowski Jan, 5 m –Kudłacz Zbigniew.  

AMATORZY do IV ligi-  1 m Chmielowski Jakub,2 m - Świerczek Damian, 3 m- Pławski Grzegorz, 4 m – Markewka Robert, 5- 6 , Bielewicz Krzysztof, Skura Eryk, 7 – 8, Sekyra Andrzej, Flis Bogusław, , 9 -12 , Lamer Maciej, Paluch Janusz , Żelezik  Jacek, Ścigany Dariusz, 13- 16, Kozieł Krzysztof, Żyrek Piotr, Duraj Mariusz, Dziedzic Janusz, 17 – 23, Kraska Michał, Pytlarz Andrzej, Gajewski Adam, Mazur Krzysztof, Gatner Patryk, Nikisz Artur. 

Kategoria OPEN- 1m Grela Artur, 2 m –Galas Michał, 3 m- Szymczyk Jan ,4 m Maasłowski  Jakub, 5 -6 Grela Paweł, Lilien Aleksander, 7 – 8, Stecyszyn Jakub, Łysakowski Michał, 9 -12 , Połoszański Dawid, Świerczek Damian, Kalinowski Mateusz, Głuszek Wojciech, 13 -16  Bielewicz Krzysztof, Chmielowski Jakub, Markewka Robert ,Pławski Grzegorz, 17 - 24, Gumiński Krzysztof, Żelezik Jacek, Gwizdon Oliwer, Radło Szymon, Ciesielska Agata,  Skura Eryk, Domin Maciej, Pawłowski Krzysztof, 25 – 32, Żyrek Piotr, Lamer Maciej, Flis Bogusław, Sudoł Amanda, Kraska Michał, Paluch Stanisław, Gulba Julian, Żelezik Zbigniew.33 – 40, Dziedzic Janusz, Gajewski Adam, Duraj Mariusz,  Kwodawski  Bartosz, Wróbel Justyna, Zuziak Wojciech Gatner  Patryk
 


Ilość komentarzy: 1

kikki maliki napisał:
16 Sierpnia 2019
IP: 87.205.141.*
FAJNY TURNIEJ

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.