...

Miłosz Cesarz i Zbigniew Goździk wygrali III Wakacyjne Grand Prix Poczesnej

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 30 Lipca 2019

Miłosz Cesarz (Skarbek Tarnowskie Góry) i Zbigniew Goździk (Tomaszów Mazowiecki) wygrali III Wakacyjne Grand Prix Poczesnej im. Dariusza Bielasa w tenisie stołowym pod honorowym patronatem Wójta Krzysztofa Ujmy. W zawodach w hali sportowej w Poczesnej łącznie wystartowało 38. zawodników.

klasyfikacje:

do 40 lat:

1. Miłosz Cesarz
2. Jacek Żelezik
3. Adrian Pańczyk
4. Adrian Truchta
5. Oskar Cesarz
6. Krzysztof Grochowina
7. Piotr Chaładaj
8. Piotr Giemza



REKLAMA Czytaj dalej



pow. 40 lat:
1. Zbigniew Goździk
2. Marek Chybiński
3. Cezary Pawlik
4. Arkadiusz Dziub
5. Mariusz Sikora
6. Jerzy Michalik
7. Maciej Lamer
8. Paweł Burchard
9. Michał Machelski
10. Adam Staniczek
11. Zenon Machoń
12. Robert Garus
13. Zbigniew Męcik
14. Sławomir Wawryło
15. Sylwester Miśta

open:
1. Zbigniew Goździk
2. Mariusz Sikora
3. Michał Machelski
4. Marek Chybiński
5-6.
Arkadiusz Dziub
Jacek Żelezik
7-8.
Adrian Truchta
Maciej Lamer
9-12.
Zbigniew Męcik
Sylwester Miśta
Paweł Burchard
Zenon Machoń
13-15.
Adam Staniczek
Piotr Chaładaj
Adrian Pańczyk

klasyfikacja generalna:

do 40 lat:

1. Miłosz Cesarz 42 50 50
2. Adrian Truchta 36 40 44
3. Krzysztof Grochowina 40 36 38
4. Oskar Cesarz 36 36 40
5. Marcin Konarski 50 42 -
6. Jacek Żelezik - 46 46
7. Piotr Chaładaj 30 - 36
8. Paweł Polański 46 - -
9-11..
Adrian Pańczyk - - 44
Mateusz Dąbrowski 44 - -
Maciej Kilanowski - 44 -
12-13.
Jakub Skorupa 40 - -
Klaudiusz Mały-Wieczorek - 40 -
14. Piotr Giemza 34 -
15. Jakub Margasiński - 30

pow. 40 lat:
1. Zbigniew Goździk 50 44 50
2. Michał Machelski 34 50 30
3. Mariusz Sikora 42 30 40
4. Paweł Burchard 36 30 34
5. Marek Chybiński 46 - 46
6. Cezary Pawlik - 46 44
7. Mariusz Adamus 44 42 -
8. Jerzy Michalik 38 - 38
9. Arkadiusz Dziub 30 - 42
10-11.
Sławomir Wawryło 14 36 20
Sylwester Miśta 30 22 18
12-13. Sławomir Różycki 30 38 -
Zbigniew Męcik 14 30 22
14. Maciej Lamer - 30 36
15. Bogdan Kamiński 22 22 -
16-18.
Jan Izydorczyk - 40 -
Mirosław Warzecha 40 - -
Zenon Machoń - 14 26
19. Robert Świetlik - 34 -
20-22.
Waldemar Józala 30 - -
Adam Staniczek - - 28
Robert Garus - - 24
23-27.
Dariusz Puchała 22 - -
Marian Dziewoński 22 - -
Krzysztof Skwara 22 - -
Damian Cesarz - 22 -
Zbigniew Żelezik - 22 -
28-31.
Grzegorz Szklarek 14 - -
Marcin Imielski - 14 -
Tomasz Kędzia - 14 -
Jan Wieczorek - 14 -

OPEN:
1. Zbigniew Goździk 50 42 50
2. Michał Machelski 40 36 44
3. Mariusz Sikora 42 30 46
4. Marek Chybiński 46 - 42
5. Sylwester Miśta 36 22 30
6. Mariusz Adamus 44 40 -
7. Marcin Konarski 40 40 -
8. Paweł Burchard 7 30 30
9. Adrian Truchta 22 6 36
10. Sławomir Różycki 30 30
11. Maciej Lamer - 22 36
12. Zenon Machoń - 22 30
13. Cezary Pawlik - 50 -
14. Miłosz Cesarz - 44 -
15-16.
Jacek Żelezik - - 40
Arkadiusz Dziub - - 40
17-18.
Sławomir Wawryło 30 7 -
Zbigniew Męcik - 7 30
19-20.
Mateusz Dąbrowski 36 - -
Jan Izydorczyk - 36 -
21-23.
Waldemar Józala 30 - -
Jakub Skorupa 30 - -
Bogdan Kamiński - 30 -
24-30.
Zbigniew Żelezik - 22 -
Paweł Polański 22 - -
Dariusz Maszczyński 22 - -
Mirosław Warzecha 22 - -
Adam Staniczek - - 22
Piotr Chaładaj - - 22
Adrian Pańczyk - - 22
31-36.
Grzegorz Szklarek 7 - -
Marcin Imielski - 7 -
Maciej Kilanowski - 7 -
Sławomir Janus - 7 -
Damian Cesarz - 7 -
Jakub Margasiński - 7 -
37. Tomasz Kędzia - 6 -
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.