...

Jerzy Ciekański i Adam Milde wygrali I Gorzowskie 3PL

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 16 Lipca 2019

Jerzy Ciekański/foto by Patrycja Skupińska

Wyświetleń: 351

Komentarzy: 0

Tagi:
Gorzów Śląski
Jerzy Ciekański
Adam Milde

Jerzy Ciekański (Wola Wiązowa) i Adam Milde (Gorzów Śląski) wygrali pierwszy turniej z cyklu Gorzowskie 3PL w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w Gorzowie Śląskim.

klasyfikacje:

AMATORZY:

1. Ciekański Jerzy        - Wola Wiązowa
2. Adamus Mariusz    - Rędziny
3. Pychyński Sławomir    - Wieluń
4. Kasendra Jan        - Kepno
5. Piotrowski Leszek    - Krzepice
6. Kopaniszen Daniel    - Smardy
7. Lamer Maciej        - Zawiercie
8. Wiśniewski Tomasz    - Ozimek
9. Lepich Marcin        - Gogolin
10. Warzecha Wincenty        -Działoszyn
11. Różycki Sławomir        - Działoszyn
12. Górecki Bogusław        - Słupia
13. Szopa Dariusz            - Wieluń
14. Maczurek Rober        - Przywory
15. Swietlik Robert            - Będzin
16. Pokusiński Rafał        - Doruchów
17. Hilmsfindsson Tomas        - Szwecja
18. Graczyk Jacek            - Działoszyn
19. Klepacz Przemysław        - Opatów
20. Hanas Andrzej            - Gorzów Śląski
21. Józala Waldemar        -Wieluń
22. Dubiak Kondrad        - Rędziny
23. Skorupa Jakub            - Lubsza
24. Polaczek Przemysław        - Krasiejów
25. Kapela Marek            - Dobrodzień
26. Nawrot Waldemar        - Opatów
27. Gogol Andrzej            - Mnichowice
28. Sibera Henryk            - Baranów
29. Hlmsfindsson Filip        - Szwecja
30. Szmidt Zbigniew        - Łęka Op.
31. Kruszelnicki Bogdan        - Bralin
32. Kędzia Tomasz            - Pajęczno
33. Kącki Władysław        - Słupia
34. Pluta Tomasz            - Olesno
35. Wójcik Adam            - Kobyla Góra



REKLAMA Czytaj dalej



Kategoria Open:
1. Milde Adam            - Gorzów Śląski
2. Ciekański Jerzy            - Wola Wiązowa
3. Adamus Mariusz        - Rędziny
4. Kapela Marek            - Dobrodzień
5. Kasendra Jan            - Kępno
6. Kopaniszen Daniel        - Smardy
7. Wiśniewski Tomasz        - Ozimek
8. Hanas Andrzej            - Gorzów Śląski
9. Olszowy Edmund        - Praszka
10. Pokusiński Rafał        - Doruchów
11. Maczurek Robert        - Przywory
12. Sibera Henryk            - Baranów
13. Lamer Maciej            - Zawiercie
14. Józala Waldemar        - Weluń
15. Skorupa Jakub            - Lubsza
16. Dubiak Konrad            - Rędziny


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.