...

Znamy zwycięzców turnieju drużynowego w Gorzowie Śląskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 16 Stycznia 2019

Aż 28. par zagrało w VII Noworocznym Turnieju Drużynowym w tenisie stołowym, który rozegrano w Gorzowie Śląskim. W zawodach wygrali Jacek Stańczyk wraz z Karolem Włochem oraz Waldemar Józala wraz z Dariuszem Szopą.

klasyfikacje:

Kategoria młodsza:

1.    Stańczyk Jacek        - MGOK Gorzów Śląski
Włoch Karol        - MGOK Gorzów Śląski
2.    Wójcik Rafał        - Bytom
Baron Mariusz        - Radzionków
3.    Noworolnik Adrian    - Strażak Mikołów
      Kotwica Dawid        - Strażak Mikołów
4.    Milde Adam        - MGOK Gorzów Śląski
Młynarczyk Arkadiusz    - MGOK Gorzów Śląski
5.    Konarski Marcin        - Działoszyn
Gąsiorski Paweł        - Cisie
6.    Piasecki Marek        - LZS Żywocice
Piasecki Piotr        - LZS Żywocice
7.    Adamus Mariusz        - Rędziny
Krawczyk Jarosław    - Rędziny
8.    Wydmuch Mirosław    - Krzepice
Piotrowski Leszek    - Krzepice
9.    Kałwak Sławomir        - MGOK Gorzów Śląski
Badura Artur        - Kłobuck
10.    Skorupa Jakub        - Skarbek Tarnowskie Góry
Cesarz Oskar        - Skarbek Tarnowskie Góry
11.    Seget Michał        - Bytom
Kachel Bogdan        - Bytom
12.    Mały Szczepan        - MKS Wołczyn
Mędrecki Rafał        - MKS Wołczyn
13.    Grabowski Dariusz    - Kępno
Puchała Adrian        - Grabów
14.    Wilk Marek        - MGOK Gorzów Śląski
Langner Dominik        - LZS Kujakowice
15.    Chaładaj Piotr        - Krasice
Dubiak Konrad        - Rędziny



REKLAMA Czytaj dalej



Kategoria starsza:
1.    Józala Waldemar        - Wieluń
Szopa Dariusz        - Wieluń
2.    Juszko Andrzej        - Łódź
Przesmycki Piotr        - Łódź
3.    Pawlik Cezary        - Poczesna
Nowakowski Waldemar    - Częstochowa
4.    Ciekański Jerzy        - Wola Wiązowa
Kasendra Piotr        - Kępno
5.    Różycki Sławomir    - Działoszyn
Janeczek Leszek        - Pajęczno
6.    Hanas Andrzej        - MGOK Gorzów Śląski
Olszowy Edmund        - MGOK Gorzów Śląski
7.    Górecki Bogusław    - Słupia
Sibera Henryk        - Baranów
8.    Pychyński Sławomir    - Wieluń
Banaś Tadeusz        - Wieluń
9.    Graczyk Jacek        -Działoszyn
Warzecha Wincenty    -Działoszyn
10.    Chmielarz Bogdan    - Wieluń
Pychyński Michał        - Łódź
11.    Kącki Władysław        - Słupia
Gogol Andrzej        - Mnichowice
12.    Szmidt Zbigniew        - Łęka Opatowska
Kruszelnicki Bogdan    - Bralin
13.    Krajewski Bolesław    - Szyszków
Demkowski Józef        - Pawłowice
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.