...

Zuzanna Wielgos i Mateusz Zalewski wygrali 1. GP Polski kadetów

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 14 Października 2018

Zuzanna Wielgos (Politechnika Rzeszowska) i Mateusz Zalewski (ZKS Zielona Góra) wygrali 1. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

kadetki:

WIELGOS Zuzanna - SZTWIERTNIA Ilona 4:3 (3,9,7,-7,-9,-7,8)

kadeci:
ZALEWSKI Mateusz - KOSMAL Dawid 4:2 (9,-8,4,-9,7,4)

klasyfikacje:

kadetki:

1 38307 WIELGOS Zuzanna 3209 2005 POLITECHNIKA RZ. Rzeszów PKR 170
2 38419 SZTWIERTNIA Ilona 230 2004 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 155
3-4 45377 HOŁDA Karolina 7811 2007 MKS EMDEK Bydgoszcz KPM 140
40106 BRZYSKA Anna 7098 2005 PKS KOLPING Jarosław PKR 140
5 36958 KUBIAK Anna 3002 2004 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 123
6 42929 PAWELEC Zuzanna 462 2006 KS SYGNAŁ Lublin LLS 121
7 34104 WRZOSEK Wiktoria 433 2004 DWÓJKA Rawa Mazowiecka ŁDZ 119
8 39584 PIŁAT Agnieszka 480 2004 LUKS Chełmno KPM 117
9 35280 WRÓBEL Wiktoria 240 2006 MRKS Gdańsk POM 108
10 35297 HAJDUK Martyna 4460 2004 MLKS NURT Przemyśl PKR 106
11 43311 PRZYBYŁ Liliana 438 2006 MKS ROKITA Brzeg Dolny DŚL 104
12 42042 DĄBRZAŁ Zuzanna 507 2006 IKTS NOTEĆ Inowrocław KPM 102
13 42432 DURALAK Daria 8502 2004 IKTS BROŃ Radom MAZ 96
14 43157 PRĘDA Paulina 4330 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk POM 94
15 43081 LICBARSKA Adrianna 237 2004 MRKS Gdańsk POM 92
16 39391 CHWOJKO Jagoda 8650 2004 MLKS NURT Przemyśl PKR 90
17 37307 WIŚNIEWSKA Aleksandra 441 2004 MKS ROKITA Brzeg Dolny DŚL 86
18 41985 FURMAN Julia 169 2005 KU AZS UE Wrocław DŚL 82
19 36961 TOMCZAK Weronika 3020 2004 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 80
20 38561 GAŁKA Zuzanna 1879 2004 GOKiS Kąty Wrocławskie DŚL 78
21-24 40705 CYRWUS Anna 406 2005 KS GORCE Nowy Targ MŁP 76
42397 SOCHA Jaśmina 6994 2004 UKS ORLIK Gdynia POM 76
37165 HOLAK Marta 7452 2004 MKS JEDYNKA Łódź ŁDZ 76
43477 SKIBA Emilia 3208 2007 POLITECHNIKA RZ. Rzeszów PKR 76
25-32 39581 DRĄG Marta 473 2005 LUKS Chełmno KPM 74
44288 SYRDA Zuzanna 6435 2006 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 74
40516 CZUBAKOWSKA Julia 7956 2004 MLUKS NADWIŚLANIN Płock MAZ 74
44601 KRYSIŃSKA Paula 7262 2005 ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie DŚL 74
43233 WĄTOR Oliwia 6716 2006 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 74
41090 PUSTELNIK Kamila 3014 2004 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 74
38970 KAŁUŻNY Laura 2993 2004 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 74
34191 KOCOŃ Roksana 475 2004 LUKS Chełmno KPM 74
33-40 40392 KRAMEK Adrianna 2869 2005 GIM-TIM 5 Stalowa Wola PKR 70
43209 GUZIK Aleksandra 3229 2006 UKS GRYF Gdów MŁP 70
40806 CIEŚLIK Faustyna 577 2005 KS Mysław ŚLS 70
40098 SKWAREK Julia 1262 2006 GUKS PROSNA Wieruszów ŁDZ 70
37603 DOMITER Julia 4746 2004 UKS PŁOMIEŃ Limanowa MŁP 70
36512 KRAKOWIAK Ewa 7336 2005 GKTS Gdańsk POM 70
33134 GĄSIOR Natalia 228 2004 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 70
38392 MAŁYSIAK Kamila 411 2004 KS GORCE Nowy Targ MŁP 70
41-48 37308 SATŁAWA Aleksandra 982 2004 GLKS ORLĘTA Krosnowice DŚL 68
39114 GASZ Weronika 488 2005 UKS DOJLIDY Białystok PDL 68
43875 BARTKIEWICZ Julia 466 2007 UKS CHROBRY Międzyzdroje ZPM 68
39380 LEMAŃSKA Klara 5225 2006 KRAJNA Sępólno Krajeńskie KPM 68
45913 TOŁSTYKO Kinga 6485 2006 UKS ZALEW Stepnica ZPM 68
43148 SERAFIN Wiktoria 8503 2005 IKTS BROŃ Radom MAZ 68
43129 PODYMA Karolina 7263 2005 ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie DŚL 68
42326 SKUBA Emilia 6434 2005 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 68
49-56 44045 OLSZOWA Dominika 8385 2005 UKS Dalachów OPO 65
41119 CZAJA Zuzanna 232 2005 MRKS Gdańsk POM 65
40075 KILISZEK Kamila 6710 2005 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 65
39168 SASS Dorota 211 2006 GLKS Nadarzyn MAZ 65
41023 BOREK Zuzanna 457 2006 KS SYGNAŁ Lublin LLS 65
40627 SOCHALSKA Julia 1302 2004 AUKS TREFL Zamość LLS 65
41848 PAWŁOWSKA Maja 6144 2004 UKS ALFA Gostynin MAZ 65
40202 WÓJCIK Julia 2961 2004 MKS LEWART AGS Lubartów LLS 65
57-64 45708 MADEJ Zuzanna 5254 2004 KS DEKORGLASS Działdowo WMZ 63
41448 NIEDŹWIECKA Dominika 7280 2004 GMINA Strzelce Opolskie OPO 63
37960 IWANIUK Zofia 6130 2005 UKS TS ÓSEMKA Białystok PDL 63
43978 KORCZAK Natasza 409 2006 KS GORCE Nowy Targ MŁP 63
42156 ŁAWNICZAK Agata 7976 2005 MKS TS WARTA Oborniki WLP 63
44204 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria 481 2007 LUKS Chełmno KPM 63
41029 FRONTCZAK Magda 5904 2004 MKS JEDYNKA Łódź ŁDZ 63
40967 WÓJTOWICZ Karolina 2963 2005 MKS LEWART AGS Lubartów LLS 63

kadeci:
1 40234 ZALEWSKI Mateusz 53 2005 ZKS Zielona Góra LBU 170
2 32729 KOSMAL Dawid 4748 2004 UKS PŁOMIEŃ Limanowa MŁP 155
3-4 36960 SKÓRKO Bartłomiej 3016 2005 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 140
42104 REDZIMSKI Miłosz 11 2006 BOGORIA Grodzisk Mazow. MAZ 140
5 36532 WNĘK Stanisław 5314 2004 KU AZS UE Wrocław DŚL 123
6 35399 ŻELENGOWSKI Mateusz 6349 2005 KU AZS UZ Zielona Góra LBU 121
7 40063 SPOREK Szymon 1991 2004 UKS TKKF MOSIR Dukla PKR 119
8 37360 KRZYWNIAK Filip 58 2004 ZKS Zielona Góra LBU 117
9 40979 BIELECKI Patryk 4496 2004 KS HEKSA Niedrzwica Duża LLS 108
10 33602 KULCZYCKI Alan 6688 2006 OLIMPIA-UNIA Grudziądz KPM 106
11 39312 OLBRYCHT Michał 1990 2004 UKS TKKF MOSIR Dukla PKR 104
12 39675 KOŁODZIEJ Krystian 2509 2004 PUKS ARKA Łętownia PKR 102
13 37746 MICHNA Dawid 6538 2005 UKS LIS Sierakowice POM 96
14 36165 SAWCZAK Miłosz 4740 2005 UKS PŁOMIEŃ Limanowa MŁP 94
15 38328 PLEWIK Miłosz 6549 2004 KS CKFIS Bełżyce LLS 92
16 42142 SUŁKOWSKI Karol 4755 2005 UKS PŁOMIEŃ Limanowa MŁP 90
17 35586 MAJCHRZAK Aleksander 7818 2004 MKS EMDEK Bydgoszcz KPM 86
18 42849 JADAM Dawid 403 2007 PKS KOLPING Jarosław PKR 82
19 37362 WIŚNIEWSKI Szymon 13 2005 BOGORIA Grodzisk Mazow. MAZ 80
20 38622 KOSTECKI Filip 6255 2004 GLKS Nadarzyn MAZ 78
21-24 37382 NALEŻYTY Jan 4779 2004 UKS RETURN Piaseczno MAZ 76
40584 BOGACZ Wojciech 6429 2004 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 76
42097 KACHNIEWSKI Kajetan 7958 2004 MLUKS NADWIŚLANIN Płock MAZ 76
42048 ŁUKASZEWSKI Mikołaj 1790 2006 KS GOTYK Toruń KPM 76
25-32 43104 GULBA Juliusz 3587 2005 SKARBEK Tarnowskie Góry ŚLS 74
40911 TRZASKOWSKI Tomasz 6257 2004 GLKS Nadarzyn MAZ 74
37267 WANDACHOWICZ Michał 2364 2006 UKS CHROBRY Międzyzdroje ZPM 74
42948 STASZCZYK Konrad 1798 2004 KS GOTYK Toruń KPM 74
40061 PIEKARCZYK Michał 858 2004 LKS Piotrowice MŁP 74
41353 FRĄCZEK Bartosz 692 2005 ATS BINGO Ropczyce PKR 74
37893 ZGUCZYŃSKI Szymon 7202 2006 SMS Włodawa LLS 74
35303 KOŁEK Maciej 848 2004 PRO-FAMILIA Wojaszówka PKR 74
33-40 40291 JANKOWSKI Igor 4266 2004 OSTRÓDZIANKA Ostróda WMZ 70
38442 RUTKOWSKI Mateusz 5258 2004 KS DEKORGLASS Działdowo WMZ 70
40912 NAWARSKI Maksymilian 6258 2004 GLKS Nadarzyn MAZ 70
37408 PRZYBYŁ Michał 2899 2004 KS ENERGETYK Łódź ŁDZ 70
37815 ADAMIAK Jan 2529 2004 KS SPÓJNIA Warszawa MAZ 70
41435 KOŚKIEWICZ Hubert 6077 2005 UKS Niedźwiada Dolna PKR 70
39505 GRUSZKA Damian 86 2005 ZKS Zielona Góra LBU 70
42962 ŁYSAKOWSKI Michał 43 2004 TTS POLONIA Bytom ŚLS 70
41-48 38954 GAWLAS Michał 1441 2005 MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS 68
39458 PYŚK Damian 4641 2006 LKTS Luboń WLP 68
43207 SŁOMKA Artur 4500 2005 KS HEKSA Niedrzwica Duża LLS 68
40511 BŁASZCZYK Marcel 4064 2007 DWÓJKA Rawa Mazowiecka ŁDZ 68
40241 CYMERMAN Mateusz 2531 2005 KS SPÓJNIA Warszawa MAZ 68
45439 ŁUKASZEWICZ Michał 6132 2004 UKS TS ÓSEMKA Białystok PDL 68
41866 LINEK Adam 2386 2004 LZS Żywocice OPO 68
37765 ALOT Maksymilian 5784 2004 MRKS Gdańsk POM 68
49-56 44313 CHILICKI Dawid 5852 2006 WARMIA Lidzbark Warmiński WMZ 65
39785 WCISŁO Konrad 3243 2005 UKS GRYF Gdów MŁP 65
37499 KLIMEK Piotr 6248 2004 LKTS ZENIT Międzybórz DŚL 65
44209 BRUD Szymon 7097 2006 PKS KOLPING Jarosław PKR 65
37741 ŁĘCKI Maciej 5771 2004 MRKS Gdańsk POM 65
36385 FRANC Igor 8674 2005 ZKS Zielona Góra LBU 65
37294 GŁAZOWSKI Kacper 3507 2005 TKS GRANIT Strzelin DŚL 65
39784 TURECKI Kacper 3242 2006 UKS GRYF Gdów MŁP 65
57-64 41436 SKWIERZ Jakub 694 2005 ATS BINGO Ropczyce PKR 63
41871 WODNIAK Michał 2391 2005 LZS Żywocice OPO 63
40158 SMELA Sylwester 6054 2004 MTS Kwidzyn POM 63
43145 NIEWIADOMSKI Kamil 6608 2005 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia POM 63
40211 ZAWIŚLAK Maksymilian 2633 2005 LKS OMEGA Kleszczów ŁDZ 63
40280 KOPACKI Paweł 6431 2004 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 63
45089 GRYK Konrad 9092 2006 UKS DOJLIDY Białystok PDL 63
49346 KAPTUR Mateusz 1957 2005 STS ZGODA Janik ŚWI 63


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.