...
Nocny

Samuel Kulczycki i Natalia Bajor wygrali 1. GP Polski seniorów!

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 09 Października 2018

Wyświetleń: 1389

Komentarzy: 3

Tagi:
Natalia Bajor
PZTS
Samuel Kulczycki

Samuel Kulczycki (OLIMPIA-UNIA Grudziądz) i Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) wygrali 1. Grand Prix Polski seniorów w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

kobiety:

1 18977 BAJOR Natalia 168 1997 KU AZS UE Wrocław DŚL 300
2 31741 WĘGRZYN Katarzyna 175 2001 KU AZS UE Wrocław DŚL 275
3-4 95 STEFAŃSKA Kinga 163 1980 KTS Tarnobrzeg PKR 250
32488 MICHALAK Aleksandra 238 2001 MRKS Gdańsk POM 250
5-8 25077 ŚLĄZAK Julia 202 1999 SKTS Sochaczew MAZ 220
20144 WOŁOWIEC Dominika 224 1997 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 220
12597 ZAŁOMSKA Roksana 188 1991 KU AZS UJD Częstochowa ŚLS 220
13770 KUSIŃSKA Klaudia 210 1993 GLKS Nadarzyn MAZ 220
9-12 25367 GALUS Katarzyna 242 1998 KSTS Krosno PKR 205
25299 KNYSZEWSKA Paulina 452 1997 TS ZAGŁĘBIE Lubin DŚL 205
23494 KIEDROWSKA Joanna 467 1996 UKS CHROBRY Międzyzdroje ZPM 205
17206 KRZYSIEK Paulina 209 1996 GLKS Nadarzyn MAZ 205
13-16 21607 KACZMAREK Agnieszka 234 1995 MRKS Gdańsk POM 180
22247 FALARZ Aleksandra 207 1996 GLKS Nadarzyn MAZ 180
26433 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna 472 2001 LUKS Chełmno KPM 180
12095 NOWACKA Paulina 527 1994 LKTS Luboń WLP 180
17-20 17071 ŚLIFIRCZYK Katarzyna 213 1993 GLKS Nadarzyn MAZ 160
32252 JACKOWSKA Julia 491 2001 UKS DOJLIDY Białystok PDL 160
30830 PĘK Karolina 221 1998 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 160
19444 WABIK Sandra 185 1995 KU AZS UJD Częstochowa ŚLS 160
21-24 15625 NOWOCIN Katarzyna 7671 1994 SKS 40 Warszawa MAZ 145
33614 DYSZKIEWICZ Gabriela 253 2000 UKS ATS Białystok PDL 145
35799 GRYKO Kamila 490 2002 UKS DOJLIDY Białystok PDL 145
34678 ZAKRZEWSKA Agata 165 2000 KTS Tarnobrzeg PKR 145
25-28 31684 MIKLASZEWSKA Maja 239 2001 MRKS Gdańsk POM 125
28011 JANIK Angelika 243 2000 KSTS Krosno PKR 125
32145 SZYMCZAK Julia 173 2000 KU AZS UE Wrocław DŚL 125
23289 JOŃCZYK Ada 451 1995 TS ZAGŁĘBIE Lubin DŚL 125
29-32 27733 PASZEK Agata 3011 2001 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 115
29543 SZCZUKA Agata 483 2000 LUKS Chełmno KPM 115
24638 LALAK Karolina 246 1998 KSTS Krosno PKR 115
30666 ŁEBEK Alicja 511 1999 IKTS NOTEĆ Inowrocław KPM 115
33-36 31521 BRZĘCZEK Eliza 429 2000 DWÓJKA Rawa Mazowiecka ŁDZ 105
12462 KIJOK Emilia 8677 1981 ZKS Zielona Góra LBU 105
21858 OSIŃSKA Katarzyna 416 1994 Klub AZS PWSZ Nysa OPO 105
29896 TOMECKA Julia 549 2002 SKARBEK Tarnowskie Góry ŚLS 105
37-40 39103 RAZAKOWSKA Estera 547 2002 SKARBEK Tarnowskie Góry ŚLS 95
37358 KAWIAK Marta 4267 2003 OSTRÓDZIANKA Ostróda WMZ 95
22158 JEŻEWSKA Aleksandra 7721 1996 AMATOR Leopoldów Rososz LLS 95
33801 KOZIOŁ Sandra 9110 2000 UKS DOJLIDY Białystok PDL 95

mężczyźni:
1 26357 KULCZYCKI Samuel 142 2002 OLIMPIA-UNIA Grudziądz KPM 300
2 20945 ZATÓWKA Patryk 792 1997 niestow. - woj. WMZ WMZ 275
3-4 32623 KUBIK Maciej 141 2003 OLIMPIA-UNIA Grudziądz KPM 250
22944 KULPA Konrad 116 1994 ENERGA KTS Toruń KPM 250
5-8 18932 BAŃKOSZ Michał 9303 1995 niestow. - woj. DŚL DŚL 220
1428 LEWANDOWSKI Tomasz 29 1985 POLITECHNIKA RZ. Rzeszów PKR 220
21000 KOTOWSKI Tomasz 115 1998 ENERGA KTS Toruń KPM 220
24073 FOLWARSKI Jakub 9707 1996 MKS POGOŃ Siedlce MAZ 220
9-12 23068 DOSZ Adam 281 1996 LKS POGOŃ Lębork POM 205
1883 PEREK Jakub 266 1986 WARTA Kostrzyn nad Odrą LBU 205
1818 SZYMAŃSKI Filip 8048 1983 niestow. - woj. MAZ MAZ 205
582 WOŚ Alan 295 1984 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia POM 205
13-16 21229 TOMASZUK Tomasz 302 1997 MKS POGOŃ Siedlce MAZ 180
31250 WITKOWSKI Jakub 132 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk POM 180
25359 BADOWSKI Marek 9 1997 BOGORIA Grodzisk Mazow. MAZ 180
3442 JANCZEWSKI Grzegorz 380 1986 IKS START Zduńska Wola ŁDZ 180
17-20 23844 WIĘCEK Adrian 9312 1995 niestow. - woj. POM POM 160
286 TOMICKI Jarosław 351 1980 BISTS Bielsko-Biała ŚLS 160
43279 GOLLA Marco 108 1998 OSTRÓDZIANKA Ostróda WMZ 160
32881 GRELA Artur 99 2000 KS GWIAZDA Bydgoszcz KPM 160
21-24 4664 ZDZIENICKI Kamil 337 1987 GMKS STRZELEC Frysztak PKR 145
5220 KRZYŻANOWSKI Michał 2443 1986 DARZ BÓR Karnieszewice ZPM 145
27829 FELKEL Grzegorz 346 1998 BISTS Bielsko-Biała ŚLS 145
30084 WALASZEK Przemysław 156 2000 UKS DOJLIDY Białystok PDL 145
25-28 2628 KOSZYK Bogusław 282 1987 LKS POGOŃ Lębork POM 125
30683 ZANDECKI Jan 133 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk POM 125
4216 MALICKI Szymon 143 1988 OLIMPIA-UNIA Grudziądz KPM 125
1437 CHMIEL Paweł 325 1986 AUKS TREFL Zamość LLS 125
29-32 29774 WACHOWIAK Łukasz 52 2000 ZKS Zielona Góra LBU 115
26701 DOSZ Sławomir 262 1998 WARTA Kostrzyn nad Odrą LBU 115
33388 WIŚNIEWSKI Karol 336 2000 GMKS STRZELEC Frysztak PKR 115
24089 JAROCKI Łukasz 326 1996 AUKS TREFL Zamość LLS 115
33-36 14747 NADOLSKI Łukasz 3945 1993 ORLICZ 1924 Suchedniów ŚWI 105
2080 BĄK Daniel 261 1988 WARTA Kostrzyn nad Odrą LBU 105
23852 ZAŁUSKI Jakub 2642 1997 LZS Kujakowice OPO 105
31991 LIS Daniel 364 1999 UKS Olesno MŁP 105
37-40 24941 SPYCHAŁA Adrian 2570 1996 RLKTS OCHMAN Raszków WLP 95
423 KUSIŃSKI Marcin 356 1971 IKTS BROŃ Radom MAZ 95
18047 SZYMCZYK Jan 357 1997 IKTS BROŃ Radom MAZ 95


Ilość komentarzy: 3

X napisał:
09 Października 2018
IP: 176.221.122.*
Szacun dla Naszych juniorów na grand prixie seniorów

Wrocławianin napisał:
09 Października 2018
IP: 81.190.178.*
Ta para (Bajor, Kulczycki)może dużo zawojować na razie w Europie, a za dwa, trzy lata na świecie, są młodzi i ambitni, a talentu też im nie brakuje i mają dobrych, mądrych trenerów, to ich nie "zajeżdżą". Proszę o bis, o wiele bisów. i Gratuluję coraz lepszych wyników.

Brawo napisał:
21 Listopada 2018
IP: 1.0.156.*
Jw

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.