...

Znamy zwycięzców X Międzynarodowego Memoriału im. Andrzeja Wiśniowskiego

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 23 Sierpnia 2018

Kinga Hawro, Tomasz Wrześniak, Hubert Kośkiewicz, Sławomir Brak, Waldemar Glanowski, Jerzy Tokarski, Mariusz Baron i Mateusz Gołębiowski wygrali X Międzynarodowy Memoriał im. Andrzeja Wiśniowskiego w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Klasy 1-3

1.    Hawro Kinga, 2. Kałuża Tomasz, 3. Kufel Karol, 4, Turek Oliwier, 5-6. Szymik Jakub, Pietraszko Małgorzata, 7-8. Ratajczyk Nikola, Skóra Weronika, 9-12. Kurnyta Maria, Ratajczak Aleksandra , Biela Wiktor, Białorucka Wiktoria, Czaja Mateusz.

Klasy 4-6
1.    Wrześniak Tomasz, 2. Rakowska Magdalena, 3. Jezik Aleksandra, 4. Domin Maciej, 5-6. Rusin Kacper, Pańczyk Adrian, 7-8. Tkocz Julia, Brachaczek Nadia 9-12. Sokołowski Oskar, Wojtaszczyk Wojciech, Rus Maksymilian, Golda Marcin 13-16. Strzałka Anna, Przewłocki Piotr, Piwowarski Jakub, Czendlik Wojciech 17-24. Kałuża Tomasz, Pencarska Emilia, Hoffman Bartosz, Bobulski Karol, Szymik Jakub, Sokołowski Oliwier, Wosiołek Jakub, Toborek Maria 25-32. Pindel Konrad, Skóra Weronika, Ratajczak Kamila, Białorucka Wiktoria,m Goc Amelia, Kufel Karol, Zuziak Dominik

Gimnazjum
1.    Kośkiewicz Hubert, 2. Domin Maciej, 3. Stużyński Dawid, 4. Rusin Kacper, 5-6. Wizner Jakub, Wojtaszczyk Wojciech , 7-8. Czendlik Kacper,  Przewłocki Piotr, 9-12.Sokołowski Oskar, Pańczyk Adrian ,Wrześniak Tomasz, Stuzyński Dawid, , 13-16 Golda Marcin, Piwowarski Jakub, Nosiadek Jakub, Hofman Bartosz, 17-24. Toborek Maria, Sudoł Amanda, Zuziak Dominik, Strzałka Anna, Sokołowski Oliwier, Pencarska Emilia.

Kobiety Open
1.    Hawro Kinga, 2. Rakowska Magdalena, 3. Jezik Aleksandra, 4. Serafin Julia. 5-6. Brachaczek Nadin, Sudoł Amanda, 7-8. Toborek Maria, Pencarska Emilia, 9-12. Pietraszko Małgorzata, Goc Amelia.

Niepełnosprawni.
1.    Brak Sławomir, 2. Pieronek Grzegorz, 3. Mały-Wieczorek Klaudiusz, 4. Reterski Michał, 5-7.Maślanka Włodzimierz, Jaworski Tomasz Gatner Patryk

Weterani 50 +
1.    Glanowski Waldemar, 2. Bielewicz Krzysztof, 3. Mirek Krzysztof, 4. Śliwka Zdzisław, 5-6. Tokarski Jerzy, Sanetra Andrzej, 7-8. Zuziak Wojciech, Kozieł Krzysztof, 9-12. Sekyra Andrzej Pieronek Grzegorz, Hajdusianek Stanisław, Ciapała Kazimierz.

Weterani 65+
1.    Tokarski Jerzy, 2. Hajdusianek Stanisław, 3. Hojnacki Jerzy, 4. Maślanka Włodzimierz, 5-7. Wiśiński Eugeniusz, Ciapała Kazimierz, Kupczak Antonii

Amatorzy
1.    Baron Mariusz, Flis Bogusław, 3. Puda Piotr, 4. Glanowski Bartosz, 5-6. Glanowski Waldemar, Kołoczek Adam, 7-8. Klamut Jarosław Serafin Wiktoria, 9-12. Żyrek Piotr, Skorupa Jakub, Rus Bogusław, Kraska Michał, 13-16. Broniszewski Jerzy, Gołąb Paweł, Broniszewski Michał, Bielewicz Krzysztof, 17-24. Rypień Dariusz, Serafin Julia, Kudłacz Zbigniew, Gajewski Adam, Malik Adam, Krupniak Antoni, Dziedzic Janusz, Tokarski Jerzy, Kozieł Mariusz

OPEN
1.    Gołębiowski Mateusz, 2. Marcinowski Krzysztof, 3. Cyrnek Piotr. 4. Szymczyk Jan. 5-8. Załuski Jakub, Majchrzak Michał, Michael Daniel, Balcerzak Marcin, 9-12. Wróbel Dariusz, Kwodawski Bartosz, Janik Angelika, Grela Paweł, 13-16. Janik Tomasz, Puda Piotr, Baron Mariusz, Raczek Marcin, 17-24. Wizner Jakub, Kozieł Mariusz, Żyrek Piotr, Rus Bogusław, Flis Bogusław, Broniszewski Michał, Tokarski Jerzy, Gołąb Paweł, 25-32. Kurek Kamil, Serafin Julia, Bielewicz Krzysztof, Kraska Michał, Serafin Wiktoria, Kozłubek Filip, 33-48 Broniszewski Jerzy, Rypień Dariusz, Malik Adam, Skorupa Jakub, Krupniak Antoni, Kudłacz Zbigniew, Gajewski Adam, Dziedzic Janusz  


Ilość komentarzy: 2

Tomasz Mika napisał:
24 Sierpnia 2018
IP: 193.200.83.*
Witam, podczas turnieju prawdopodobnie sobotniego zostawiono koszulkę, bidon oraz buty. Proszę o kontakt jeśli ktoś zgubił

miko napisał:
24 Sierpnia 2018
IP: 77.255.78.*
To ja zostawiłem GRZEGORZ.P koszulkę miałem zapoconą bidon pusty a buty za ciasne zawsze tak mam po turnieju

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.