...

Znamy zwycięzców 2. GP Wodzisława Śląskiego

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 27 Czerwca 2018

Marcin Lasota, Grzegorz Marciniec, Bogusław Balawajder, Andrzej Matczak, Izabela Marciniec i Kamil Smołka wygrali drugi turniej z cyklu XXVIII GP Wodzisławia Śląskiego.

klasyfikacje:

Kategoria I do 18 lat:

1 Lasota Marcin MUKS Jedynka Pszów 40
2 Smołka Kamil LKS Czarni Gorzyce 38
3 Libiszewski Grzegorz Lesznianka Leszna Górna 36
4 Stużyński Dawid LKS Czarni Gorzyce 34
5 Widenka Kamil Wodzisław Śląski 32

Kategoria II 19-45 lat:
1 Marciniec Grzegorz TKKF Relaks Wodzisław Śl. 40
2 Zaczyk Krzysztof TKKF Relaks Wodzisław Śl. 38
3 Głowacki Mariusz TS Kuźnia Martex Rybnik 36
4 Bieniewski Gabriel Kuźnia Raciborska 34
5 Buczyński Witold Racibórz 32
6 Sroka Grzegorz Jastrzębie Zdrój 30
7 Marciniec Izabela TKKF Relaks Wodzisław Śl. 28
8 Rucka Małgorzata Cieszyn 26
9 Chmielniak Bożena Cieszyn 24

Kategoria III 46-65 lat:
1 Balawajder Bogusław TKKF Relaks Wodzisław Śl. 40
2 Stebel Grzegorz TKKF Relaks Wodzisław Śl. 38
3 Makowski Janusz TKKF Relaks Wodzisław Śl. 36
4 Dębiński Andrzej TKKF Relaks Wodzisław Śl. 34
5 Balawajder Jacek TKKF Relaks Wodzisław Śl. 32
6 Porembski Damian TKKF Relaks Wodzisław Śl. 30
7 Elsner Witold TKKF Relaks Wodzisław Śl. 28
8 Sroka Marek Pawłowice Śląskie 26

Kategoria IV powyżej 66 lat:
1 Matczak Andrzej TS Kuźnia Martex Rybnik 40
2 Wrzód Jerzy TKKF Relaks Wodzisław Śl. 38
3 Szwab Antoni TKKF Relaks Wodzisław Śl. 36
4 Kaptur Wojciech TKKF Relaks Wodzisław Śl. 34

Kategoria V Kobiety:
1 Marciniec Izabela TKKF Relaks Wodzisław Śl. 40
2 Chmielniak Bożena Cieszyn 38
3 Rucka Małgorzata Cieszyn 36

Kategoria VI OPEN:

1 Smołka Kamil LKS Czarni Gorzyce 40
2 Buczyński Witold Racibórz 38
3 Balawajder Jacek TKKF Relaks Wodzisław Śl. 36
4 Balawajder Bogusław TKKF Relaks Wodzisław Śl. 34
5 Lasota Marcin MUKS Jedynka Pszów 32
6 Marciniec Grzegorz TKKF Relaks Wodzisław Śl. 30
7 Stebel Grzegorz TKKF Relaks Wodzisław Śl. 28
8 Porembski Damian TKKF Relaks Wodzisław Śl. 26
9 Matczak Andrzej TS Kuźnia Martex Rybnik 24
10 Libiszewski Grzegorz Lesznianka Leszna Górna 24
11 Bieniewski Gabriel Kuźnia Raciborska 24
12 Wrzód Jerzy TKKF Relaks Wodzisław Śl. 24
13 Makowski Janusz TKKF Relaks Wodzisław Śl. 20
14 Dębiński Andrzej TKKF Relaks Wodzisław Śl. 20
15 Stużyński Dawid LKS Czarni Gorzyce 20
16 Elsner Witold TKKF Relaks Wodzisław Śl. 20
17 Rucka Małgorzata Cieszyn 16
18 Marciniec Izabela TKKF Relaks Wodzisław Śl. 16
19 Chmielniak Bożena Cieszyn 16
20 Zaczyk Krzysztof TKKF Relaks Wodzisław Śl. 16
21 Sroka Marek Pawłowice Śląskie 16
22 Szwab Antoni TKKF Relaks Wodzisław Śl. 16
23 Widenka Kamil Wodzisław Śląski 16
24 Sroka Grzegorz Jastrzębie Zdrój 16

Kategoria VII Mieszkańcy Wodzisławia:
1 Balawajder Bogusław TKKF Relaks Wodzisław Śl. 40
2 Marciniec Grzegorz TKKF Relaks Wodzisław Śl. 38
3 Wrzód Jerzy TKKF Relaks Wodzisław Śl. 36
4 Makowski Janusz TKKF Relaks Wodzisław Śl. 34
5 Elsner Witold TKKF Relaks Wodzisław Śl. 32
6 Szwab Antoni TKKF Relaks Wodzisław Śl. 30
7 Marciniec Izabela TKKF Relaks Wodzisław Śl. 28
8 Widenka Kamil Wodzisław Śląski 26
9 Mojżysz Tomasz Wodzisław Śląski 24


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.