...

Znamy nowych mistrzów Polski radnych i pracowników samorządowych

Kategoria: Turnieje w Polsce - Mistrzostwa Polski / 08 Czerwca 2018

Miłosz Przybylik, Rafał Chojnacki, Janusz Haszcz, Jerzy Kiedrowicz, Ryszard Kulczycki i Agnieszka Pilawska – Błaut wygrali XIX mistrzostwa Polski radnych i pracowników samorządowych. Zawody odbyły się w Gorzowie Śląskim.

klasyfikacje:

Kategoria do 40 lat:

  1m Przybylik Miłosz            -    Częstochowa         śląskie
2m Marciniak Zbigniew        -    Łódź            łódzkie
3m Gałka Stanisław            -    Opole            opolskie
4m Jakimczuk Tomasz        -    Żagań             lubuskie
5m Kałwak Sławomir        -    Gorzów Śląski        opolskie

Kategoria 41-50 lat:

1m Chojnacki Rafał            -    Gorzów Wlk.         lubuskie
2m Tomczak Robert             -    Słubice            lubuskie
3m Janeczek Leszek            -    Pajęczno        łódzkie
4m Pisarski Jarosław            -    Pielgrzymka        dolnośląskie
5m Pałubski Krzysztof        -    Strzelce Opolskie    opolskie
  6m Zimnowoda Robert        -    Praszka        opolskie

Kategoria 51-60 lat:
1m Haszcz Janusz            -    Częstochowa        śląskie
2m Mały Szczepan            -    Wołczyn        opolskie
3m Lewandowski Grzegorz        -    Rojewo         kujawsko-pomorskie
4m Marszałek Jarosław        -    Częstochowa        śląskie
  5m Chudobski Jerzy            -    Częstochowa        śląskie   
  6m Olkowicz Mirosław        -    Sanniki            mazowieckie

Kategoria 61 - 70 lat:
1m Kiedrowicz Jerzy            -    Suchy Las         wielkopolskie
2m Lewandowski Zbigniew        -    Rojewo        kujawsko-pomorskie
3m Olszowy Edmund        -    Gorzów Śląski        opolskie
  4m Nossol Józef            -    Walce            opolskie
  5m Dobrzykowski Leszek        -    Niechanowo         wielkopolskie
  6m Kwiatkowski Janusz        -    Opole            opolskie
  7m Czapliński Bronisław        -    Radłów        opolskie
  8m Bartosiński Jan            -    Wołczyn        opolskie

Kategoria pow. 70 lat:
1m Kulczycki Ryszard        -    Gorzów Wlk.        lubuskie
2m Podsiadły Henryk        -    Sanniki            mazowieckie
  3m Kącki Władysław            -    Słupia            wielkopolskie
  4m Kujawski Aleksander        -    Kiszkowo         wielkopolskie

Kobiety OPEN:
1m Pilawska – Błaut Agnieszka    -    Częstochowa        śląskie
  2m Marciniak Izabela        -    Łódź            łódzkie
3m Przybylik Olga            -    Częstochowa        śląskie

Kategoria OPEN:
1m Przybylik Miłosz            -    Częstochowa        śląskie
  2m Milde Adam            -    Gorzów Śląski        opolskie
2m Haszcz Janusz            -    Częstochowa        śląskie
3m Gałka Stanisław            -    Opole            opolskie
4m Tomczak Robert            -    Słubice            lubuskie
5m Chojnacki Rafał            -    Gorzów Wlk.         lubuskie
6m Pisarski Jarosław            -    Pielgrzymka        dolnośląskie
7m Marciniak Zbigniew        -    Łódź            łódzkie
8mKiedrowicz Jerzy            -    Suchy Las        wielkopolskie
9m Hanas Andrzej            -    Gorzów Śląski        opolskie
10m Mały Szczepan            -    Wołczyn        opolskie
11m Kałwak Sławomir        -    Gorzów Śląski        opolskie
12m Pilawska-Błaut Agnieszka    -    Częstochowa        śląskie
13m Pisarski Jarosław            -    Pielgrzymka        dolnośląskie
14mLewandowski Grzegorz        -    Rojewo         kujawsko-pomorskie
15m Pałubski Krzysztof        -    Strzelce Opolskie    opolskie
16m Lewandowski Zbigniew        -    Rojewo        kujawsko-pomorskie
17m Kwiatkowski Janusz        -    Opole            opolskie
18mJakimczuk Tomasz        -    Żagań            lubuskie
19m Nossol Józef            -    Walce            opolskie
20m Marciniak Izabela        -    Łódź            łódzkie
21m Marszałek Jarosław        -    Częstochowa        śląskie
22m Przybylik Olga            -    Częstochowa        śląskie
23m Chudobski Jerzy            -    Częstochowa        śląskie
24m Janeczek Leszek            -    Pajęczno        łódzkie
25m Bartosiński Jan            -    Wołczyn        opolskie
26m Dobrzykowski Leszek        -    Niechanowo        wielkopolskie

Kategoria VIP

1m Więckowski Kazimierz        -    Częstochowa        śląskie
2m Pisarski Jarosław            -    Pielgrzymka        dolnośląskie
3m Kulczycki Ryszard        -    Gorzów Wlk.        lubuskie
  4mDziewoński Marian        -    Częstochowa        śląskie
  5m Nowakowski Waldemar        -    Częstochowa        śląskie
  6m Olszowy Edmund        -    Gorzów Śląski        opolskie
  7mDanielewicz Tadeusz        -    Częstochowa        śląskie
  8m Warzecha Wincenty        -    Działoszyn        łódzkie
  9m Gruszka Zbigniew        -    Grodziec        opolskie
10m Nossol Józef            -    Walce            opolskie
11mKrajewski Bolesław        -    Szyszków        opolskie
12m Chmielarz Bogdan        -    Wieluń            łódźkie
13m Kleszcz Zdzisław            -    Olesno            opolskie


Ilość komentarzy: 1

Turniej napisał:
10 Czerwca 2018
IP: 185.206.42.*
Fajny urlop połączony z turniejem;-)

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.