...
MPA + MPLA Poczesna 2018

Znamy zwycięzców turnieju drużynowego w Gorzowie Śląskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 09 Maja 2018

Dawid Połoszczański, Maciej Malecha i Konrad Kołacha wygrali majowy drużynowy turniej tenisa stołowego o puchar redakcji "Kulisy Powiatu", który rozegrano w Gorzowie Śląskim.

klasyfikacja:
1m Połoszczański Dawid        -Chróścice
    Malecha Maciej        - Praszka
    Kołacha Konrad        - Praszka
2m    Klafczyński Robert        -Zabrze
    Wójcik Rafał            - Bytom
    Baron Mariusz            - Radzionków
3m    Józala Waldemar        - Wieluń
    Pychyński Sławomir        - Wieluń
    Szopa Dariusz            - Wieluń
4m    Noworolnik Adrian        - Mikołów
    Kotwica Dawid        - Mikołów
    Michalski Jakub        - Mierzęcice   
5m    Kasendra Jan            - Kępno
    Lewek Bartosz            - Myjomice
    Swernun Jakub        - Bolesław   
6m    Kijak Maciej            - Byczyna
    Sobczyk Albin            - Byczyna
    Sobczyk Tobiasz        - Byczyna
7m    Milde Adam            - M-GOK Gorzów Śląski
    Stańczyk Jacek        - M-GOK Gorzów Śląski
    Młynarczyk Arkadiusz        - M-GOK Gorzów Śląski
8m    Mały Szczepan        - MKS Wołczyn
    Mały Anna            - MKS Wołczyn
    Mędrecki Rafał        - MKS Wołczyn   
9m     Adamus Mariusz        - Częstochowa
    Goździk Zbigniew        - Tomaszów Maz.
    Burchart Paweł        - Tomaszów Maz.
10m    Hanas Andrzej            - M-GOK Gorzów Śląski
    Anczyk Mateusz        - M-GOK Gorzów Śląski
    Kałwak Sławomir        - M-GOK Gorzów Śląski   
11m    Pawlik Cezary            - Poraj
    Badura Artur            - Zbrojewsko
    Sikora Mariusz        - Słowik
12m    Kopytek Adam        - Sieradz
    Wójcik Michał            - Sieradz
    Zawiasa Oliwia        - Sieradz
13m    Graczyk Jacek            - Działoszyn
    Ciekański Jerzy        - Wola Wiązowa
Janeczek Leszek        - Pajęczno   
14m    Pychyński Michał        - Łódź
    Juszko Andrzej        - Łódź
    Juszko Adam            - Łódź
15m       Kleszcz Zdzisław        - OKS Olesno
    Cyndera Jakub            - OKS Olesno
    Polak Michał            - OKS Olesno
16m    Kącki Władysław        - Słupia
    Górecki Bogusław        - Słupia
    Kosmalski Jacek        - Słupia
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.