...

Znamy najlepszych zawodników w Wodzisławiu Śląskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 25 Kwietnia 2018

Grzegorz Libiszewski, Marcin Lasota, Paweł Piech, Jacek Balawajder, Andrzej Matczak, Iza Marciniec i Bogusław Balawajder wygrali turniej tenisa stołowego z okazji 40-Lecia TKKF „Relaks” Wodzisław Śląski.


REKLAMA Czytaj dalej

klasyfikacje:

Kategoria I do 18 lat

Miejsce    Nazwisko i Imię    Miasto-klub
1.    Lasota Marcin    MUKS Jedynka Pszów
2.     Libiszewski Grzegorz    LKS Lesznianka Leszna Górna
3.    Smołka Kamil    LKS Czarni Gorzyce
4.    Pakuła Jakub    KS Unia Kalety
5.    Widenka Kamil    Wodzisław Śląski
6.     Pakuła Radosław    KS Unia Kalety
7.    Szwab Magdalena    Wodzisław Ślaski
       
Kategoria II 19-45 lat
Miejsce    Nazwisko i Imię    Miasto-klub
1.    Piech Paweł    KS Unia Kalety
2.    Piech Mateusz    KS Unia Kalety
3.    Marciniec Grzegorz     KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
4.    Buczyński Witold     Racibórz
5-6.    Falkus Paweł     Warszowice
5-6.    Siwiarski Waldemar     KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
7-8.    Stós Michał     Racibórz
7-8.    Zaczyk Krzysztof     KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
9-12.    Rucka Małgorzata     Cieszyn
9-12.    Chmielnich Bożena    Cieszyn
9-12.    Marciniec Izabela     KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
9-12.    Klama Marcin     Rybnik
13-15.    Kubin Dariusz     KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
13-15.    Krawczyk Maciej     Żory
13-15.    Badura Jarosław     Żory
       
Kategoria III 46-65 lat
Miejsce    Nazwisko i Imię    Miasto-klub
1.    Balawajder Jacek    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
2.    Wiża Roman    KKS Kolejarz Gliwice
3.    Balawajder Bogusław    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
4.    Górka Leszek    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
5-6.    Porembski Damian    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
5-6.    Dębiński Andrzej    Radlin
7.    Górka Leszek    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
8-9.    Matusewicz Sławomir    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
8-9.    Durka Mirosław    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
       
Kategoria IV 66 lat i starsi
Miejsce    Nazwisko i Imię    Miasto-klub
1.    Matczak Andrzej    TS Kuźnia Martex II Rybnik
2.    Wrzód Jerzy    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
3.    Wolny Michał    Ruda Śląska
4.    Szwab Antoni    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
5-6.    Badura Marianna    Wodzisław Śląski
5-6.    Stary Marian    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
7-8.    Kowalczyk Łucja    Wodzisław Śląski
7-8.    Zaorski Jan    Wodzisław Śląski
       
Kategoria V Kobiet
Miejsce    Nazwisko i Imię    Miasto-klub
1.    Marciniec Izabela    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
2.    Rucka Małgorzata     Cieszyn
3.    Chmielnich Bożena    Cieszyn
4.    Szwab Magdalena    Wodzisław Ślaski
5.    Badura Marianna    Wodzisław Śląski
6.    Kowalczyk Łucja    Wodzisław Śląski
       
Kategoria VI mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego
Miejsce    Nazwisko i Imię    Miasto-klub
1.    Balawajder Bogusłąw    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
2.    Marciniec Grzegorz    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
3.    Wrzód Jerzy    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
4.    Widenka Kamil    Wodzisław Śląski
5-6.    Szwab Antoni     KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
5-6.    Matusewicz Sławomir     KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
7-8.    Marciniec Izabela    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
7-8.    Krawczyk Piotr    Wodzisław Śląski
9-12.    Zaorski Jan    Wodzisław Śląski
9-12.    Szwab Magdalena    Wodzisław Ślaski
9-12.    Durka Mirosław    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
9-12.    Badura Marianna    Wodzisław Śląski
13.    Kowalczyk Łucja    Wodzisław Śląski
       
Kategoria VII Open
Miejsce    Nazwisko i Imię    Miasto-klub
1.     Libiszewski Grzegorz    LKS Lesznianka Leszna Górna
2.    Piech Paweł    KS Unia Kalety
3.    Buczyński Witold     Racibórz
4.    Matczak Andrzej    TS Kuźnia Martex II Rybnik
5-6.    Wiża Roman    KKS Kolejarz Gliwice
5-6.    Lasota Marcin    MUKS Jedynka Pszów
7-8.    Wolny Michał    Ruda Śląska
7-8.    Smołka Kamil    LKS Czarni Gorzyce
9-12.    Piech Mateusz    KS Unia Kalety
9-12.    Marciniec Grzegorz     KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
9-12.    Balawajder Jacek    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
9-12.    Badura Jarosław     Żory
13-16.    Porembski Damian    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
13-16.    Balawajder Bogusław    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
13-16.    Stós Michał     Racibórz
13-16.    Zaczyk Krzysztof     KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
17-24.    Siwiarski Waldemar     KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
17-24.    Górka Leszek    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
17-24.    Marciniec Izabela    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
17-24.    Krawczyk Maciej     Żory
17-24.    Pakuła Jakub    KS Unia Kalety
17-24.    Wrzód Jerzy    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
17-24.    Kubin Dariusz     KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
17-24.    Stary Marian    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
25-32.    Falkus Paweł     Warszowice
25-32.    Krawczyk Piotr    Wodzisław Śląski
25-32.    Szwab Antoni    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
25-32.    Durka Mirosław    KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
25-32.    Klama Marcin     Rybnik
25-32.    Pakuła Radosław    KS Unia Kalety
25-32.    Widenka Kamil    Wodzisław Śląski
25-32.    Zaorski Jan    Wodzisław Śląski
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.