...
MPA + MPLA Poczesna 2018

Marcel Błaszczyk i Natalia Gaworska wygrali 3. GP Polski żaków

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 09 Kwietnia 2018

Marcel Błaszczyk (MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka) i Natalia Gaworska (KU AZS UE Wrocław) wygrali 3. Grand Prix Polski żaków i żaczek w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

żaczki:

GAWORSKA Natalia - PRZYBYTKOWSKA Wiktoria 3:0 (9,9,4)

żacy:
BŁASZCZYK Marcel - JADAM Dawid 3:2 (6,-7,7,-7,13)

klasyfikacje:

żaczki:

1 41986 GAWORSKA Natalia 195 2007 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 100
2 44204 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria 735 2007 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 90
3-4 42107 ŚLIWKA Zofia 6223 2007 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 85
45377 HOŁDA Karolina 6741 2007 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 85
5 42108 ZEMBOWICZ Antonina 6227 2007 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 83
6 39487 WYCICHOWSKA Amelia 2748 2007 ENERGA KTS Toruń kujawsko-pomorskie 81
7 43500 MIRECKA Milena 6232 2008 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 79
8 45927 KUZIO Aleksandra 4717 2007 UKS ZARABIE Myślenice małopolskie 77
9 41983 ZAWADA Oliwia 3233 2007 GUKS Gorzkowice łódzkie 74
10 39131 GĄSIOR Oliwia 3895 2007 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 72
11 43876 OSIŃSKA Oliwia 5783 2007 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 70
12 43875 BARTKIEWICZ Julia 5782 2007 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 68
13 43566 BEZAK Zuzanna 8749 2008 CKiS Skawina małopolskie 65
14 44873 FRELICH Patrycja 8452 2007 KS ZENIT Wytomyśl wielkopolskie 63
15 43477 SKIBA Emilia 8288 2007 LZS Kąkolówka podkarpackie 61
16 43467 SOWA Anżelika 905 2007 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 59
17 43375 INDEKA Weronika 1829 2007 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 56
18 41485 SKAWIŃSKA Nikola 4229 2007 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 54
19 43499 OSKIERA Aleksandra 6231 2008 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 52
20 45707 BRZEZIŃSKA Natalia 9435 2008 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 50
nkl. 45016 RABIEGA Natalia 1213 2008 GUKS PROSNA Wieruszów łódzkie 0
nkl. 45671 HAWRO Kinga 7869 2008 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 0
21-24 45208 RAJKOWSKA Katarzyna 1107 2009 SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo mazowieckie 48
42293 KOLASA Iwona 8314 2007 UKS TORNADO Waksmund małopolskie 48
25-32 42670 ZAWADZKA Olga 6086 2007 GLKS Nadarzyn mazowieckie 46
45709 MADEJ Zofia 9436 2007 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 46
45637 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 1008 2007 SKTS DWÓJKA Kraśnik lubelskie 46
45670 KŁAK Dagmara 7868 2007 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 46
44907 SOKOŁOWSKA Maja 521 2008 ZKS Drzonków lubuskie 46
43137 KASPRZAK Lena 8087 2007 UKS PIONIER GOKiS Kleszczewowielkopolskie 46
41481 ULATOWSKA Anna 4230 2009 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 46
43740 FELSKOWSKA Agata 5914 2007 UKS REMUS Miechucino pomorskie 46
33-40 43899 BERUS Natalia 6742 2007 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 44
45375 KRAUSE Agata 6744 2009 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 44
43609 FILIPEK Angelika 2937 2007 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 44
43608 GAJ Milena 2938 2008 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 44
46686 TOBOREK Maria 9662 2008 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska śląskie 44
45028 HADRYŚ Matylda 3678 2008 KR-S TKKF SPORTOWIEC Częstochowa śląskie 44
44029 BRACHACZEK Nadine 3728 2007 FUNDACJA TALENT Cieszyn śląskie 44
42910 DRAWS Anna 3566 2008 UKS LIS Sierakowice pomorskie 44
41-48 42964 ZIMNICKA Marta 2618 2007 MRKS Gdańsk pomorskie 43
43721 PENCARSKA Emilia 9348 2008 niestowarzyszony śląskie 43
41980 CZABAŃSKA Anna 3235 2007 GUKS Gorzkowice łódzkie 43
43739 FELSKOWSKA Jagoda 5913 2007 UKS REMUS Miechucino pomorskie 43
47491 WIKTOR Julia 4354 2008 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 43
46021 ZDUNEK Anna 1659 2007 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 43
46420 ZAGUŁA Julia 910 2008 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 43
47217 MAŁECKA Natalia 2450 2008 LUKS Kołaczkowo kujawsko-pomorskie 43
49-56 44567 JAWORSKA Zofia 2779 2007 ENERGA KTS Toruń kujawsko-pomorskie 42
45144 MATROS Izabela 81 2007 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 42
45584 NOWAK Angelika 4701 2007 UKS MINI-MAX Lubasz wielkopolskie 42
46460 BOROWSKA Patrycja 4343 2008 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 42
45869 CICHOŃSKA Malgorzata 8498 2008 UKS ALFA Gostynin mazowieckie 42
44363 RYBACKA Amelia 4259 2007 ŁKS PROMNIK Łaskarzew mazowieckie 42
46146 WILLE Laura 982 2008 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 42
45181 PIEKARCZYK Zuzanna 1478 2010 LKS Piotrowice małopolskie 42
57-64 47219 ŁĘGOWSKA Maja 2458 2008 LUKS Kołaczkowo kujawsko-pomorskie 41
44897 SPENDEL Aleksandra 3885 2007 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 41
nkl. 46884 DZIĘCIOŁ Zofia 2743 2008 KS AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 0
57-64 44788 WOJCIECHOWSKA Sara 2482 2008 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie dolnośląskie 41
45740 KULCZYCKA Wanessa 5407 2010 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 41
48356 PIECKOWSKA Maria 9438 2007 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 41

żacy:
1 40511 BŁASZCZYK Marcel 930 2007 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 100
2 42849 JADAM Dawid 7864 2007 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 90
3-4 38087 GWIZDON Maksymilian 5831 2007 KS Mysław śląskie 85
43660 TOTON Kacper 4349 2008 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 85
5 44598 FORMELA Rafał 2607 2007 MRKS Gdańsk pomorskie 83
6 40794 KLAG Wiktor 4069 2007 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 81
7 40830 BROSZKIEWICZ Karol 1476 2007 LKS Piotrowice małopolskie 79
8 44794 ŻURAWSKI Krzysztof 3589 2007 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 77
9 41480 ULATOWSKI Wiktor 4232 2007 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 74
10 42168 MICHNA Samuel 3562 2009 UKS LIS Sierakowice pomorskie 72
11 41406 SZURLEJ Kacper 6577 2007 ZŚ AZS Rzeszów podkarpackie 70
12 47314 PAKUŁA Aleks 3305 2009 KTS Sieradz łódzkie 68
13 44508 SAKOWICZ Mateusz 1650 2008 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 65
14 45189 THEN Olaf 1826 2007 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 63
15 45301 KRUTUL Stanisław 8203 2007 UKS ATS Białystok podlaskie 61
16 43907 DYBKA Bartosz 2870 2008 MUKS BOCIAN Słońsk lubuskie 59
17 43097 ŻYGADŁO Franciszek 3591 2008 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 56
18 43139 BIAŁK Szymon 5952 2007 UKS ORLIK Gdynia pomorskie 54
19 43858 LIPA Oskar 1197 2008 ULKS Moszczenica łódzkie 52
20 43977 KOWALCZYK Michał 4070 2007 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 50
21-24 43501 SADOWSKI Kamil 6233 2007 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 48
43870 KACIUBA Mikołaj 5667 2007 KS Polkowice dolnośląskie 48
46032 NOWAK Jakub 4723 2007 TKKF Dobczyce małopolskie 48
46033 BAJER Grzegorz 4724 2007 TKKF Dobczyce małopolskie 48
25-32 45839 ZANIEWSKI Franciszek 4073 2007 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 46
43270 ŻYDEK Robert 1472 2007 LKS Piotrowice małopolskie 46
44013 PISZCZATOWSKI Łukasz 3258 2007 KTS Wysokie Mazowieckie podlaskie 46
45757 SPRZĄCZAK Fabian 6238 2009 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 46
45147 MICHNO Krzysztof 85 2007 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 46
45717 LIPOWSKI Michał 9441 2008 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 46
42856 HOFFMANN Bartosz 9166 2007 UKS THE BEST Bestwinka śląskie 46
43548 PTAK Wiktor 5842 2008 KS Mysław śląskie 46
33-40 41486 KALISZ Karol 907 2007 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 44
45302 KRUTUL Jan 8202 2007 UKS ATS Białystok podlaskie 44
44388 WNĘK Krzysztof 2140 2009 UKS FAN Strzelin dolnośląskie 44
45768 BYLINA Szymon 6349 2007 SL SALOS Szczecin zachodniopomorskie 44
44063 LATOCHA Kacper 1201 2008 ULKS Moszczenica łódzkie 44
48346 FLAUMENHAFT Szymon 9384 2009 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 44
43508 ADERJAHN Nikodem 2811 2008 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskiekujawsko-pomorskie 44
45156 PYRA Konrad 1311 2008 VISONEX LUKS TOP Wierzbięcinzachodniopomorskie 44
41-48 43567 FRĄCZEK-WARIAS Kacper 8750 2007 CKiS Skawina małopolskie 43
45483 PUCIŁOWSKI Wiktor 3416 2007 WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk wielkopolskie 43
43510 JESSE Mateusz 2820 2008 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskiekujawsko-pomorskie 43
45420 KOZIOŁ Wiktor 3951 2007 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 43
46896 BUDA Kacper 523 2007 ZKS Drzonków lubuskie 43
43437 SĘKOWSKI Piotr 6314 2008 GKTS Gdańsk pomorskie 43
46893 FRĄCZEK Michał 4353 2008 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 43
43747 STASZCZYK Jakub 4221 2008 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 43
49-56 43269 SZYMCZAK Wojciech 4965 2009 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 42
46363 PERKOWSKI Kacper 8193 2009 UKS ATS Białystok podlaskie 42
43888 KUŁEK Dawid 3746 2007 KS AJDE Oleśnica dolnośląskie 42
45716 STOLARCZYK Kryspin 9442 2008 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 42
43495 GARWOŁA Piotr 6229 2008 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 42
46489 KRÓL Patryk 6560 2007 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 42
42857 MAGA Bartosz 9167 2007 UKS THE BEST Bestwinka śląskie 42
44160 ADAMIAK Bartosz 4852 2007 GLKS BURZA Pawlikowice łódzkie 42
57-64 42441 TARAKAN Miłosz 9795 2007 3STS Starogard Gdański pomorskie 41
44442 SŁAWACKI Adam 6763 2007 MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 41
46710 WOJTASZCZYK Wojciech 272 2007 KS VIRET CMC Zawiercie śląskie 41
47911 SMOTER Adam 6955 2008 UKS LUPUS KABATY Warszawa mazowieckie 41
46664 REMBALSKI Kajetan 4628 2008 UKS SKOCZEK Sopot pomorskie 41
43677 WITKOWSKI Paweł 7409 2008 LKS WEL Lidzbark Welski warmińsko-mazurskie 41
45895 KAŹMIERAK Szymon 9485 2008 LUKS Stróża lubelskie 41
44533 SZATKOWSKI Bartosz 4035 2007 GUKS ORZEŁ Siedlin mazowieckie 41


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.