...
MPA + MPLA Poczesna 2018

Znamy zwycięzców II GP Mikołowa

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 15 Lutego 2018

Krzysztof Pawłowski, Oliwer Gwizdon, Robert Klafczyński, Waldemar Glanowski i Roman Wiża wygrali drugie turniej z cyklu Grand Prix Mikołowa w tenisie stołowym.

klasyfikacja:

Kategoria Młodzieżowiec:

1. Krzysztof PAWŁOWSKI * UKTS SOKÓŁ Orzesze 30
2. Oliwer GWIZDON * KS MYSŁAW Mysłowice 28
3. Rafał BRZĄKALIK * AKS Mikołów 26
4. Bartłomiej MIELCARZ * AKS Mikołów 24
5. Maksymilian GWIZDON * KS MYSŁAW Mysłowice 20
6. Agata KUCHARCZYK * UKS QUO VADIS Makoszowy 18
7. Maciej URBAŚ * LKS STRAŻAK Mikołów 16
8. Agnieszka KUCHARCZYK * UKS QUO VADIS Makoszowy 14
9. Łukasz KOCHAŃCZYK * AKS Mikołów 10
10. Sławomir KRZYKAŁA * UKS Chorzów 10

Kategoria Senior:
1. Oliwer GWIZDON * KS MYSŁAW Mysłowice 30
2. Krzysztof PAWŁOWSKI * UKTS SOKÓŁ Orzesze 28
3. Bartosz SOWA * UKS QUO VADIS Makoszowy 26
4. Adrian NOWOROLNIK * LKS STRAŻAK Mikołów 24
5. Michał KUMOR * KS VIRET CMC Zawiercie 20
6. Dawid KOTWICA * LKS STRAŻAK Mikołów 18
7. Kamil GALICKI * LKS STRAŻAK Mikołów 16
8. Bartłomiej MIELCARZ * AKS Mikołów 14
9. Łukasz KOCHAŃCZYK * AKS Mikołów 14
10. Rafał BRZĄKALIK * AKS Mikołów 10
11. Dominik SZMAJ * UKS FENIKS Pyskowice 10
12. Maksymilian GWIZDON * KS MYSŁAW Mysłowice 10
13. Adrian RZĄSA * Mikołów 10
14. Łukasz KSIĄŻKIEWICZ * Kraków 8
15. Mirosław GAŁKA * Kraków 8

Kategoria Weteran 40+:
1. Robert KLAFCZYŃSKI * OSiR SKAŁKA Świętochłowice 30
2. Marian LEBEK * UKS QUO VADIS Makoszowy 28
3. Jacek BALAWAJDER * TKKF RELAKS Wodzisław Śląski 26
4. Roman WIŻA * KKS KOLEJARZ Gliwice 24
5. Kazimierz MICHALEC * LKS Binarowa 20
6. Sebastian KRUPA * UKS Chorzów 18
7. Artur GWIZDON * Będzin 16
8. Sylwester MIŚTA * TRS MILLENIUM Myszków 14
9. Dariusz FILAK * UKS HURAGAN Sosnowiec 10
10. Tadeusz SIWICKI * UKS QUO VADIS Makoszowy 10
11. Krzysztof BURZAWA * PIAST Katowice 10
12. Paweł SKOWRONEK * Chełmek 10
13. Waldemar GLANOWSKI * UKS IKAR Mierzęcice 8

Kategoria Weteran 55+:
1. Waldemar GLANOWSKI * UKS IKAR Mierzęcice 30
2. Kazimierz MICHALEC * LKS Binarowa 28
3. Ryszard KACZMAREK * LKS STRAŻAK Mikołów 26
4. Paweł SKOWRONEK * Chełmek 24
5. Tadeusz LECHOWSKI * UKS QUO VADIS Makoszowy 20

Kategoria Amator:
1. Robert KLAFCZYŃSKI * OSiR SKAŁKA Świętochłowice 30
2. Artur GWIZDON * Będzin 28
3. Jacek BALAWAJDER * TKKF RELAKS Wodzisław Śląski 26
4. Krzysztof ZIĘTY * SCHODBUD Mysłowice 24
5. Tomasz SOREK * SPARTAKUS Katowice 20
6. Marcin RYGOL * Wielowieś 18
7. Paweł SKOWRONEK * Chełmek 16
8. Adrian RZĄSA * Mikołów 14
9. Krzysztof BURZAWA * PIAST Katowice 10
10. Dariusz FILAK * UKS HURAGAN Sosnowiec 10
11. Dariusz NOWAK * UKS HURAGAN Sosnowiec 10
12. Dariusz GASZKA * Łuków Śląski 10
13. Tadeusz SIWICKI * UKS QUO VADIS Makoszowy 8

Kategoria Open:
1. Roman WIŻA * KKS KOLEJARZ Gliwice 30
2. Michał KUMOR * KS VIRET CMC Zawiercie 28
3. Kamil GALICKI * LKS STRAŻAK Mikołów 26
4. Bartosz SOWA * UKS QUO VADIS Makoszowy 24
5. Marian LEBEK * UKS QUO VADIS Makoszowy 20
6. Oliwer GWIZDON * KS MYSŁAW Mysłowice 18
7. Artur GWIZDON * Będzin 16
8. Krzysztof ZIĘTY * SCHODBUD Mysłowice 14
9. Marcin RYGOL * Wielowieś 10
10. Kazimierz MICHALEC * LKS Binarowa 10
11. Dariusz NOWAK * UKS HURAGAN Sosnowiec 10
12. Krzysztof BURZAWA * PIAST Katowice 10
13. Tadeusz SIWICKI * UKS QUO VADIS Makoszowy 8
14. Tadeusz LECHOWSKI * UKS QUO VADIS Makoszowy 8
15. Tomasz SOREK * SPARTAKUS Katowice 8
16. Dominik SZMAJ * UKS FENIKS Pyskowice 8
17. Maksymilian GWIZDON * KS MYSŁAW Mysłowice 6
18. Jacek BALAWAJDER * TKKF RELAKS Wodzisław Śląski 6
19. Łukasz KSIĄŻKIEWICZ * Kraków 6
20. Sylwester MIŚTA * TRS MILLENIUM Myszków 6
21. Dariusz FILAK * UKS HURAGAN Sosnowiec 6
22. Mirosław GAŁKA * Kraków 6


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.