...
MPA + MPLA Poczesna 2018

Wyniki turniejów w Gorzowie Śląskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 19 Stycznia 2018

Noworczny Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci 2018 - Gorzów Śląski

Wyświetleń: 402

Komentarzy: 0

Tagi:
Gorzów Śląski

W Gorzowie Śląskim rozegrano noworoczny turniej tenisa stołowego dla dzieci i drużynowy dla dorosłych.
 

klasyfikacja:

Szkoły Podstawowe kl. III i młodsze
Dziewczęta

1mPinkosz Sandra        -    Dalachów
2mSobera Julia            -    Dalachów
3mKarkoszka Jagoda        -    Bolesławiec
4mJanic Julia            -    Dalachów

Chłopcy
1mJurczyk Kacper        -    Dalachów
2mWłoch Damian        -    Dalachów
3m Jura Dominik            -    Dalachów

Dziewczęta kl. IV-VI
1m  Jurczyk Julia            -    Dalachów
2m  Olszowa Dominika        -    Dalachów
3m  Zając Katarzyna        -    Dalachów
4m  Błasiak Emilia        -    Dalachów
5m  Trawińska Paulina        -    Kowale
6m  Hawryluk Kinga        -    Kowale
        7m  Borowicz Anna        -    Dalachów
        8m  Wróbel Michalina        -    Dalachów
        9m  Karkoszka Jagoda        -    Bolesławiec
      10m  Borek Julia            -    Dalachów
      11m  Mazurek Zuzanna        -    Dalachów
      12m  Słowik Aurelia        -    Dalachów
      13m  Białas Kinga            -    Dalachów
      14m  Pyrka Weronika        -    Gorzów Śląski
      15m  Sieradzka Julia        -    Gorzów Śląski
      16m  Pecyna Wiktoria        -    Gorzów Śląski
     
Chłopcy kl. IV-VI
1m Michno Krzysztof        -    Chróścice   
2mRamus Mateusz        -    Dalachów
3mSzlas Dominik        -    Dalachów
4mWilk Krzysztof        -    Dalachów
 5mCzech Paweł            -    Brynica
6mPilak Mateusz        -    Kowale
7mOsumek Witold        -    Kowale
  8mPilak Kacper            -    Kowale
9m Piśla Bartłomiej        -     Gorzów Śląski   
10m Kubacki Jakub        -    Dalachów
11m Stachura Kacper        -    Kowale
      12m Dąbrowski Marcin        -    Dalachów
      13m Grzelak Michał        -    Gorzów Śląski
      14m Kolczarek Jakub        -    Dalachów
15m Adamczyk Kacper        -    Gorzów Śląski
      16m Adamczyk Jakub        -    Gorzów Śląski
      17m Baran Mateusz        -    Gorzów Śląski

Klasy VII + Gimnazjum - Dziewczęta
        1mJachymczyk Julia        -    Kowale
        2m  Klima Patrycja        -    Gorzów Śląski
        3m  Hawryluk Kinga        -    Kowale
        4m  Trawińska Paulina        -    Kowale
        5m  Smyrek Aleksandra        -    Gorzów Śląski

Klasy VII +Gimnazjum – Chłopcy
         1m  Michno Krzysztof        -    Chróścice
         2m  Czech Paweł            -    Brynica
         3m  Pilak Mateusz        -    Kowale
         4m  Mońka Patryk        -    Gorzów Śląski
         5m  Skowronek Martin        -    Gorzów Śląski
         6m  Pilak Kacper            -    Kowale
         7m  Malecha Jakub        -    Gorzów Śląski
         8m  Kołodziej Szymon        -    Gorzów Śląski
         9m  Stachura Kacper        -    Kowale
       10m  Milde Kamil         -    Gorzów Śląski
       11m  Osumek Witold        -    Kowale
       12m  Nikiel Jakub            -    Gorzów Śląski
       13m  Cieślak Dawid        -    Gorzów Śląski
       14m  Szczypiński Dawid        -    Gorzów Śląski
       15m  Wiśniewski Rafał        -    Gorzów Śląski
       16m  Jama Kamil            -    Gorzów Śląski
       17m  Wójcik Marko        -    Gorzów Śląski
       18m  Gratowski Krystian        -    Gorzów Śląski
       19m  Fabianek Oskar        -    Gorzów Śląski

    Kategoria młodsza:
1.    Połoszczański Dawid    -Chrościce
Malecha Maciej        -Praszka
2.    Milde Adam        -Gorzów Śląski
Stańczyk Jacek        -Zdziechowice
3.    Przesmycki Piotr        -Łódź
Krych Krzysztof        -Łódź
4.    Noworolnik Adrian    -Mikołów
Kotwica Dawid        -Mikołów
5.    Sobczyk Albin        -Byczyna
Sobczyk Tobiasz        -Byczyna
6.    Desparak Zbigniew    -Kłobuck
Badura Artur        -Kłobuck
7.    Adamus Mariusz        -Rędziny
Juszczyk Krzysztof    -Mykanów
8.    Kurzawski Jędrzej    - Łódź
Kordaczuk Michał    -Łódź
9.    Anczyk Mateusz        -Praszka
Włoch Karol        - Gorzów Śląski
10.    Pawłowski Dariusz    -Olesno
Piecka Patryk        -Olesno
11.    Ciesielski Marek        -Grabów
Ciesielski Roch        -Grabów
12.    Lewek Bartosz        -Myjowice
Gottfird Paweł        -Łęka Opatowska
13.    Wydmuch Mirosław    -Krzepice
Piotrowski Leszek    -Krzepice
14.    Jonik Paweł        -Kalety
Skorupa Jakub        -Lubsza
15.    Skotnik Paweł        -Siemianowice
Walery Robert        -Siemianowice
16.    Hirsfindsson Tomas    -Szwecja
Hirsfindsson Filip        -Szwecja
 
Kategoria starsza:
1.    Pychyński Sławomir    -Wieluń
Banaś Tadeusz        -Wieluń
2.    Józala Waldemar        -Wieluń
Szopa Dariusz        -Wieluń
3.    Pawlik Cezary        -Poraj
Nowakowski Waldemar    -Częstochowa
4.    Janeczek Leszek        -Pajęczno
Różycki Sławomir    -Działoszyn
5.    Sikora Mariusz        -Myszków
Dziewoński Marian    -Częstochowa
6.    Siwicki Tadeusz        -Zabrze
Lebek Marian        -Zabrze
7.    Hanas Andrzej        -Gorzów Śląski
Olszowy Edmund        -Praszka
8.    Szmidt Zbigniew        -Łęka Opatowska
Górecki Bogusław    -Słupia
9.    Graczyk Jacek        -Działoszyn
Warzecha Wincenty    -Działoszyn
10.    Gruszka Zbigniew    -Gdańsk
Kleszcz Zdzisław        -Olesno
11.    Gogol Andrzej        -Mnichowice
Kącki Władysław        -Słupia
12.    Korczak Piotr        -Baranów
Sybera Henryk        -Baranów
13.    Kruszelnicki Bogdan    -Bralin
Kosmalski Jacek        -Słupia
14.    Hałas Krzysztof        -Wieluń
Krajewski Bolesław    -Szyszków
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.