...

Tomasz Kotowski i Natalia Bajor wygrali 2. GP Polski seniorów

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 17 Grudnia 2017

Natalia Bajor/foto by ITTF

Wyświetleń: 1770

Komentarzy: 6

Tagi:
Natalia Bajor
Tomasz Kotowski
Grand Prix Polski seniorów

Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) i Tomasz Kotowski (ENERGA KST Toruń) wygrali 2. Grand Prix Polski seniorów w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

kobiety:

BAJOR Natalia - ZAŁOMSKA Roksana 4:1 (7,9,-14,6,9)

mężczyźni:
KOTOWSKI Tomasz - FLORAS Robert  4:2 (8,-12,-2,9,7,12)

klasyfikacje:

mężczyźni:

1. 00833 KOTOWSKI Tomasz 05.07.1998 ENERGA KST Toruń kujawsko-pomorskie 300
2. 00414 FLORAS Robert 13.07.1992 TTS POLONIA Bytom śląskie 275
3-4. 00832 KULPA Konrad 02.12.1994 ENERGA KST Toruń kujawsko-pomorskie 250
00629 CYRNEK Piotr 16.10.1995 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 250
5-6. 00004 GRELA Artur 21.06.2000 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 222
00634 PEREK Jakub 04.08.1986 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 222
7-8. 09394 SZYMAŃSKI Filip 28.08.1983 niestowarzyszony mazowieckie 218
00945 TOMICKI Jarosław 17.11.1980 BISTS Bielsko-Biała śląskie 218
9-12. 00633 KOSZYK Bogusław 18.12.1987 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 200
00322 BADOWSKI Marek 23.06.1997 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 200
00415 CHMIEL Paweł 22.08.1986 TTS POLONIA Bytom śląskie 200
09790 KOSOWSKI Jakub 26.12.1982 niestowarzyszony śląskie 200
13-16. 00340 BAŃKOSZ Michał 02.04.1995 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 170
00003 DZIADEK Kamil 21.03.2000 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 170
00628 CZERNIK Mateusz 18.03.1989 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 170
00324 GOLLA Marco 27.05.1998 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 170
17. 00825 OLEK Jan 02.11.1992 UKS VICTORIA Płock mazowieckie 148
18. 00494 NALEPA Kamil 05.02.1999 ZKS Drzonków lubuskie 146
19. 00879 KREFT Damian 17.12.1996 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 144
20. 00656 WOŚ Alan 29.08.1984 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 142
21-24. 00682 ZDZIENICKI Kamil 23.07.1987 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 135
01028 WASYLKOWSKI Nestor 26.02.1992 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 135
00632 BĄK Daniel 27.08.1988 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 135
01029 GALAS Michał 13.11.1995 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 135
25-32. 09768 RUDOMINA Kamil 22.03.1992 KS ATS Stargard zachodniopomorskie 125
00948 SZYMCZYK Jan 24.07.1997 BISTS Bielsko-Biała śląskie 125
00327 WITKOWSKI Jakub 06.09.2001 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 125
00115 TOMASZUK Tomasz 29.12.1997 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 125
00001 MALICKI Szymon 20.12.1988 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 125
00810 DOSZ Adam 08.11.1996 LKS POGOŃ Lębork pomorskie 125
00626 ZATÓWKA Patryk 10.04.1997 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 125
33-40. 01020 KUSIŃSKI Marcin 20.04.1971 IKTS BROŃ Radom mazowieckie 115
00325 ZANDECKI Jan 20.01.2001 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 115
00417 MASŁOWSKI Jakub 10.01.1996 TTS POLONIA Bytom śląskie 115
00416 BALCERZAK Marcin 26.03.1998 TTS POLONIA Bytom śląskie 115
00496 WACHOWIAK Łukasz 02.09.2000 ZKS Drzonków lubuskie 115
00005 KULCZYCKI Samuel 09.08.2002 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 115
00539 FELKEL Grzegorz 07.08.1998 niestowarzyszony lubuskie 115
04063 KOLASA Szymon 12.04.2003 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 115
41-48. 07493 MURAWSKI Michał 17.10.1995 GKTS Wiązowna mazowieckie 110
00420 KWODAWSKI Bartosz 09.04.1980 TTS POLONIA Bytom śląskie 110
00892 SANKOWSKI Marcin 28.08.1995 IKS START Zduńska Wola łódzkie 110
07526 WIŚNIEWSKI Maciej 31.07.1996 LKTS Luboń wielkopolskie 110
03474 KULPA Maksymilian 24.06.1989 MOKS SŁONECZNY STOK Białystok podlaskie 110
49-56. 00556 WALASZEK Przemysław 25.05.2000 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 100
00630 MARCINOWSKI Krzysztof 21.07.1973 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 100
04064 KRÓLIKOWSKI Bartosz 19.01.2000 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 100
02606 DYKOWSKI Mateusz 16.03.1994 MRKS Gdańsk pomorskie 100
00500 NAJDER Szymon 28.05.2001 ZKS Drzonków lubuskie 100
03651 SPYCHAŁA Adrian 11.05.1996 RLKTS OCHMAN Raszków wielkopolskie 100
00419 KĄDZIELA Marek 08.03.1982 TTS POLONIA Bytom śląskie 100
02387 JUREWICZ Mateusz 25.06.1986 KS OGNIWO Chełm lubelskie 100
57-64. 00619 LIPIŃSKI Mateusz 01.11.1999 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 95
00889 JANCZEWSKI Grzegorz 08.12.1986 IKS START Zduńska Wola łódzkie 95
00618 PETAŚ Kacper 15.07.2000 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 95
06708 WIŚNIEWSKI Karol 24.08.2000 KSTS Krosno podkarpackie 95
04980 POŁOSZCZAŃSKI Dawid 24.04.1998 niestowarzyszony opolskie 95

kobiety:
1. 00181 BAJOR Natalia 07.03.1997 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 300
2. 00162 ZAŁOMSKA Roksana 29.04.1991 KU AZS AJD Częstochowa śląskie 275
3-4. 00184 WĘGRZYN Anna 09.01.2001 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 250
00438 SZYMCZAK Julia 22.09.2000 UKS ATS Białystok podlaskie 250
5-6. 00469 ZAKRZEWSKA Agata 16.02.2000 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 222
00182 WABIK Sandra 22.10.1995 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 222
7-8. 00185 WĘGRZYN Katarzyna 09.01.2001 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 218
00183 KNYSZEWSKA Paulina 16.08.1997 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 218
9-12. 00129 STEFAŃSKA Kinga 22.01.1980 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 200
00447 KRZYSIEK Paulina 12.08.1996 GLKS Nadarzyn mazowieckie 200
00606 SIKORSKA Magdalena 31.05.1986 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 200
00349 ŚLĄZAK Julia 18.06.1999 SKTS Sochaczew mazowieckie 200
13-16. 00446 KUSIŃSKA Klaudia 22.02.1993 GLKS Nadarzyn mazowieckie 170
00279 LALAK Karolina 08.06.1998 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 170
00559 KOZIOŁ Sandra 03.12.2000 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 170
00594 SMĘTEK Marta 24.07.1986 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 170
17. 00470 NOWOCIN Katarzyna 08.06.1994 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 148
18. 00798 NOWACKA Paulina 28.02.1994 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 146
19. 00740 MIKLASZEWSKA Maja 29.06.2001 MRKS Gdańsk pomorskie 144
20. 00723 SZCZUKA Agata 28.12.2000 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 142
21-24. 02522 BARTOSZEK Julia 11.06.2001 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 135
00593 KIEDROWSKA Joanna 05.05.1996 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 135
00448 ŚLIFIRCZYK Katarzyna 16.03.1993 GLKS Nadarzyn mazowieckie 135
00738 KACZMAREK Agnieszka 09.02.1995 MRKS Gdańsk pomorskie 135
25-32. 00595 WOŁOWIEC Dominika 04.02.1997 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 125
00600 ŁEBEK Alicja 29.03.1999 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 125
00449 FALARZ Aleksandra 24.01.1996 GLKS Nadarzyn mazowieckie 125
07881 TOMECKA Julia 05.09.2002 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 125
00560 GRYKO Kamila 11.02.2002 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 125
00778 KRZEWICKA Maja 12.03.1993 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 125
00197 MICHORCZYK Natalia 08.03.1994 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 125
33-40. 00725 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna 13.01.2001 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 115
00921 BRZĘCZEK Eliza 16.02.2000 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 115
00598 ŚLIWA Alicja 08.02.1998 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 115
00599 PĘK Karolina 08.02.1998 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 115
01095 JOŃCZYK Ada 13.11.1995 FTS ZAGŁĘBIE Lubin dolnośląskie 115
00544 KIJOK Emilia 24.12.1981 niestowarzyszony lubuskie 115
00165 FALARZ Kinga 12.11.1997 KU AZS AJD Częstochowa śląskie 115
00739 KRAJEWSKA Marta 10.04.1995 MRKS Gdańsk pomorskie 115
41-48. 02638 WYROBEK Sabina 06.04.1992 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 110
01906 ŁOŻYŃSKA Agata 05.07.2000 ULKS Barcin kujawsko-pomorskie 110
00611 GALUS Katarzyna 21.02.1998 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 110
04868 JANIK Angelika 09.01.2000 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 110
00779 ZIELIŃSKA Anna Monika 16.05.1992 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 110
00188 GAWORSKA Zuzanna 30.04.2003 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 110
00919 STACHECKA Paulina 16.01.1998 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 110
00439 DYSZKIEWICZ Gabriela 01.01.2000 UKS ATS Białystok podlaskie 110
49-56. 00708 BANAŚ Dominika 11.12.1997 KSTS Krosno podkarpackie 100
00724 HENNIG Katarzyna 30.08.1999 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 100
08125 RUSIN Anna 12.04.1988 ATS CORNILLEAU Gliwice śląskie 100
07912 PASZEK Aleksandra 10.07.1991 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 100
00199 PASZEK Patrycja 12.12.1995 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 100
00562 JACKOWSKA Julia 06.05.2001 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 100
02637 PASZEK Agata 21.10.2001 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 100
00283 ARCHACKA Julia 21.01.2003 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 100
57-64. 05304 KAWIAK Marta 28.04.2003 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 95
07880 FRANASZCZUK Klaudia 07.04.2002 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 95
07909 MŁYNEK Natalia 05.04.1998 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 95
00192 GIRULSKA Julia 11.03.2002 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 95
07507 CHUDY Anita 19.08.2000 LKTS Luboń wielkopolskie 95
08135 ZAWADZKA Emilia 28.03.1997 ATS CORNILLEAU Gliwice śląskie 95


Ilość komentarzy: 6

Lusiek napisał:
18 Grudnia 2017
IP: 62.133.129.*
Gratulacje dla zwycięzców, oraz wszystkich uczestników którzy nie odpuścili tych zawodów. Z zawodów na zawody, dziwi coraz większa absencja zawodn. z ekstraligi, czyżby poczuli się już tak mocni, że udział w tej rangi rozgrywkach już im nie przystoi.

?? napisał:
18 Grudnia 2017
IP: 37.47.38.*
Raczej boją się kompromitacji

piłki napisał:
18 Grudnia 2017
IP: 5.172.233.*
Nie kompromitacji tylko jaki jest trenowania, a przyjezdzasz na zawody a tam zupełnie inna piłka. Szkoda nerwów na takie coś. Powinna być wszędzie TAKA SAMA piłka. Serio to utrudnia gre i jest na korzyść słabszych.

Racja napisał:
19 Grudnia 2017
IP: 37.47.192.*
Wolna piłka,to wypaczanie uczciwej rywalizacji.Zmiana piłeczek co turniej-żenada!

Dlaczego napisał:
21 Grudnia 2017
IP: 89.64.53.*
Dlaczego Jarosław Tomicki nie grał z Florasem, szkoda bo by był inny zwyciężca

Dlatwgo napisał:
01 Stycznia 2018
IP: 79.191.255.*
Dlatego ze ustawiał sprzęt do nagrywania kolegów.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.