...

Anna Węgrzyn i Samuel Kulczycki wygrali 2. GP Polski juniorów

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 10 Grudnia 2017

Samuel Kulczycki i Anna Węgrzyn/foto by PZTS

Wyświetleń: 1088

Komentarzy: 11

Tagi:
juniorzy
Samuel Kulczycki
Anna Węgrzyn
Grand Prix Polski

Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) i Samuel Kulczycki (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) wygrali 2. Grand Prix Polski juniorów w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

juniorki:

WĘGRZYN Anna - WĘGRZYN Katarzyna 4:2 (9, -6, 7, -8, 4, 4)

juniorzy:
KULCZYCKI Samuel - WALASZEK Przemysław 4:3 (5, 8, -5, -8, -12, 8, 10)

klasyfikacje:

juniorki:

1. 00184 WĘGRZYN Anna 2001-01-09 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 230
2. 00185 WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 210
3-4. 00742 MICHALAK Aleksandra 2001-07-06 MRKS Gdańsk pomorskie 190
00438 SZYMCZAK Julia 2000-09-22 UKS ATS Białystok podlaskie 190
5. 00723 SZCZUKA Agata 2000-12-28 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 168
6. 00740 MIKLASZEWSKA Maja 2001-06-29 MRKS Gdańsk pomorskie 166
7. 00469 ZAKRZEWSKA Agata 2000-02-16 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 164
8. 02522 BARTOSZEK Julia 2001-06-11 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 162
9. 00559 KOZIOŁ Sandra 2000-12-03 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 153
10. 00725 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna 2001-01-13 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 151
11. 00355 SOKOŁOWSKA Joanna 2001-03-15 KU AZS PWSIiP Łomża podlaskie 149
12. 09433 GRZEBSKA Aleksandra 2000-11-01 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 147
13. 02637 PASZEK Agata 2001-10-21 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 133
14. 00964 GILEWSKA Dominika 2002-07-08 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 131
15. 02640 KUBIAK Anna 2004-11-05 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 129
16. 07918 SZYMCZYK Natalia 2003-04-15 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 127
17. 00755 GARB Aleksandra 2001-10-09 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 113
18. 00188 GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 111
19. 00451 ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 GLKS Nadarzyn mazowieckie 109
20. 00756 KOWALCZYK Zuzanna 2003-08-27 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 107
21-24. 00439 DYSZKIEWICZ Gabriela 2000-01-01 UKS ATS Białystok podlaskie 95
07880 FRANASZCZUK Klaudia 2002-04-07 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 95
04868 JANIK Angelika 2000-01-09 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 0
00896 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 95
25-32. 00472 WIĘCKOWSKA Julia 2002-10-25 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 90
04881 PIETRZAK Agnieszka 2000-03-15 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 90
07881 TOMECKA Julia 2002-09-05 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 90
00562 JACKOWSKA Julia 2001-05-06 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 90
06213 LIS Martyna 2002-03-25 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 90
00897 CHRABĄSZCZ Milena 2002-11-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 90
00917 GIERACH Katarzyna 2000-05-07 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 90
00920 WRZOSEK Wiktoria 2004-03-17 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 90
33-40. 08102 GAJEWSKA Natalia 2003-05-18 ATS CORNILLEAU Gliwice śląskie 85
01903 GACA Alicja 2000-01-30 ULKS Barcin kujawsko-pomorskie 85
05834 FILICZAK Ewa 2001-03-10 KS Mysław śląskie 85
00189 MATWISZYN Natalia 2000-06-02 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 85
00560 GRYKO Kamila 2002-02-11 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 85
00921 BRZĘCZEK Eliza 2000-02-16 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 85
00453 BOŻEK Weronika 2000-09-01 GLKS Nadarzyn mazowieckie 85
02421 PŁOTKA Katarzyna 2000-07-25 KTS-K GOSRiT Luzino pomorskie 85
41-48. 01906 ŁOŻYŃSKA Agata 2000-07-05 ULKS Barcin kujawsko-pomorskie 80
02604 ALOT Nina 2001-08-26 niestowarzyszony pomorskie 80
00192 GIRULSKA Julia 2002-03-11 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 80
00558 MIELNICKA Weronika 2000-12-05 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 80
01244 DANAJ Natalia 2000-02-04 SMS Włodawa lubelskie 80
00696 KRÓLIKOWSKA Katarzyna 2003-09-23 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 80
07524 SUŁEK Zuzanna 2003-11-17 LKTS Luboń wielkopolskie 80
06180 BĄK Magdalena 2000-04-29 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 80
49-56. 00074 WÓJCIK Julia 2000-04-12 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 76
07343 SZTWIERTNIA Ilona 2004-12-06 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 76
00515 SOKOŁOWSKA Gabriela 2002-11-06 ZKS Drzonków lubuskie 76
02422 PŁOTKA Magda 2001-12-04 KTS-K GOSRiT Luzino pomorskie 76
05375 SOBOLSKA Julia 2001-11-05 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 76
00350 PARUSZEWSKA Aleksandra 2000-02-22 SKTS Sochaczew mazowieckie 76
05304 KAWIAK Marta 2003-04-28 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 76
07528 ZIELIŃSKA Maja 2001-03-30 LKTS Luboń wielkopolskie 76
57-64. 07914 RAZAKOWSKA Estera 2002-03-28 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 74
06631 JAKONIUK Gabriela 2002-02-02 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 74
00706 PELCZAR Weronika 2001-08-09 KSTS Krosno podkarpackie 74
00389 MOTYKA Martyna 2001-01-30 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 0
02543 PRZYGODA Klaudia 2002-07-12 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 74
04329 KORNACKA Oliwia 2002-11-28 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 74
00283 ARCHACKA Julia 2003-01-21 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 74
03358 KRÓL Natalia 2001-02-18 KS FENIKS Jaworznia świętokrzyskie 74

juniorzy:
1. 00005 KULCZYCKI Samuel 2002-08-09 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 230
2. 00556 WALASZEK Przemysław 2000-05-25 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 210
3-4. 00496 WACHOWIAK Łukasz 2000-09-02 ZKS Drzonków lubuskie 190
00003 DZIADEK Kamil 2000-03-21 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 190
5. 00008 KUBIK Maciej 2003-02-10 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 168
6. 00004 GRELA Artur 2000-06-21 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 166
7. 00618 PETAŚ Kacper 2000-07-15 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 164
8. 00327 WITKOWSKI Jakub 2001-09-06 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 162
9. 00325 ZANDECKI Jan 2001-01-20 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 153
10. 00504 WERNER Jakub 2000-12-07 ZKS Drzonków lubuskie 151
11. 00508 DZIUBA Patryk 2003-05-07 ZKS Drzonków lubuskie 149
12. 00958 MIASTOWSKI Maksymilian 2003-05-04 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 147
13. 06708 WIŚNIEWSKI Karol 2000-08-24 KSTS Krosno podkarpackie 133
14. 08540 MISZKURKA Jakub 2001-02-06 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 131
15. 04063 KOLASA Szymon 2003-04-12 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 129
16. 08541 SZALIŃSKI Mikołaj 2000-11-25 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 127
17. 00500 NAJDER Szymon 2001-05-28 ZKS Drzonków lubuskie 113
18. 00497 JANKOWSKI Jakub 2002-02-11 ZKS Drzonków lubuskie 111
19. 02605 DUDZICZ Adam 2001-11-30 MRKS Gdańsk pomorskie 109
20. 01036 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 107
21-24. 00510 LIGOWSKI Kacper 2001-08-04 ZKS Drzonków lubuskie 95
00929 KWAPIŚ Kuba 2003-05-30 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 95
05278 KUŹMICZ Jakub 2000-05-22 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 95
00959 LEWANDOWSKI Patryk 2003-07-28 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 95
25-32. 06553 BALCERZAK Dawid 2000-01-26 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 90
00505 KOPECKI Andrzej 2002-08-22 ZKS Drzonków lubuskie 90
01648 SOKOŁOWSKI Łukasz 2002-07-14 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 90
01689 SEROKA Szymon 2001-11-30 KTS Krościenko Wyżne podkarpackie 90
00328 MAŁACHOWSKI Michał 2002-08-12 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 90
03593 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 90
07639 BIELECKI Patryk 2004-12-06 KS HEKSA Niedrzwica Duża lubelskie 90
00765 PAWŁOWSKI Krzysztof 2001-10-21 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 90
33-40. 07982 KOSMAL Dawid 2004-04-12 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 85
00621 CHRZĄSZCZ Wojciech 2000-03-24 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 85
06554 SAŁAMASZEK Dariusz 2000-05-19 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 85
02621 CZERWIŃSKI Bartosz 2001-02-16 MRKS Gdańsk pomorskie 85
08264 REPKE Mateusz 2001-01-09 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 85
00498 KORCZAK Damian 2003-09-06 ZKS Drzonków lubuskie 85
06672 PEREK Nikodem 2000-04-07 MKS KSOS Kraków małopolskie 85
07990 SUŁKOWSKI Bartosz 2002-03-30 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 85
41-48. 00499 ZALEWSKI Mateusz 2005-11-20 ZKS Drzonków lubuskie 80
08263 OLSZEWSKI Marcin 2001-04-01 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 80
00976 FRONTCZAK Artur 2002-06-27 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 80
00503 KRZYWNIAK Jakub 2002-07-01 ZKS Drzonków lubuskie 80
00430 RADŁO Szymon 2001-03-24 TTS POLONIA Bytom śląskie 80
05111 MAJCHER Michał 2000-04-08 STS ORLICZ 1924 Suchedniów świętokrzyskie 80
02098 MAJCHRZAK Aleksander 2004-11-21 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 80
03950 DRZEWIECKI Łukasz 2001-07-31 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 80
49-56. 06757 KEMPA Mateusz 2000-01-11 MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 76
03954 KOWALCZYK Bartosz 2002-05-12 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 76
02262 BERNACKI Patryk 2003-04-10 PIKTS WOBISTAL Piotrków Trybunalski łódzkie 76
04205 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka dolnośląskie 76
01245 HAMZIUK Kamil 2000-08-26 SMS Włodawa lubelskie 76
03261 MICHALSKI Piotr 2003-07-15 KTS Wysokie Mazowieckie podlaskie 76
07334 GÓRECKI Wojciech 2002-10-08 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 76
06758 KOWOL Marek 2000-10-08 MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 76
57-64. 02531 MALECHA Maciej 2001-08-13 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 74
03465 ZAREMBA Marcin 2002-06-14 LZS Żywocice opolskie 74
07374 CIOSEK Szymon 2001-07-05 LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 74
04539 KOSIŃSKI Dawid 2001-12-16 UKS ZALEW Stepnica zachodniopomorskie 74
00002 CIOŁKOWSKI Paweł 2002-11-20 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 74
01310 PYRA Kacper 2002-05-03 VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 74
01638 KLEPKO Jan 2000-10-19 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 74
01642 MOLIŃSKI Kacper 2000-12-25 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 74


Ilość komentarzy: 11

Jerry napisał:
10 Grudnia 2017
IP: 5.172.238.*
Czyli bliźniaczki wracają na właściwe dla siebie miejsca? GRATULACJE!

Muzykant napisał:
10 Grudnia 2017
IP: 81.190.174.*
Moje gratulacje dla bliźniaczek. Tak trzymajcie, nie tylko w kraju, ale na arenie międzynarodowej. A Kulczycki, to niesamowity gość, wysoko przegrywał w ćwierćfinale z Grelą 1:3, a potem w finale z Walaszczykiem 2:3 i w szóstym secie 1:5, a w siódmym 9:10 i wszystko wygrał. Mocna głowa.

Prezes Honorowy napisał:
10 Grudnia 2017
IP: 37.47.139.*
Serdeczne gratulacje dla blizniaczek Ani I Kasi Węgrzyn,widac wyrażnie dominacje w kraju,życze wiele sukcesów na arenie międzynarodowe.To zasługaKlubuAZS UE Wrocław stworzenie bardzo dobrych warunków trenikowych na czele z Trenerem Zdzisławem Tolksdorfem i Prezesem Andrzejem Hrechoowiczem !

Prezes Honorowy napisał:
10 Grudnia 2017
IP: 37.47.139.*
Samułel serdeczne gratulacje.Tak trzymac !

Prezes Honorowy napisał:
10 Grudnia 2017
IP: 37.47.139.*
Samułel serdeczne gratulacje.Tak trzymac !

Prezes Honorowy napisał:
10 Grudnia 2017
IP: 37.47.139.*
Samułel serdeczne gratulacje.Tak trzymac !

gorzów lkp. napisał:
11 Grudnia 2017
IP: 81.190.162.*
Sami,jestesmy z Ciebie dumni,gratulacje!!!

do muzykant napisał:
11 Grudnia 2017
IP: 83.31.140.*
Zajmij się znawco brzdąkaniem. Ten z którym wygrał Samuel w finale nazywa się Walaszek i od 12 lat jest czołowym zawodnikiem Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych. Może warto nauczyć się jego nazwiska na przyszłość.

Zero punktów napisał:
11 Grudnia 2017
IP: 178.43.55.*
Widnieje przy dwóch zawodniczkach.Czy były jakieś zmiany w regulaminie na ten sezon? Tak aby hurtem niektórzy nie oddawali wo.? Ktoś coś wie? Bo na 1 GPP tak chyba nie było w żadnej kategorii.

Zawodnik napisał:
12 Grudnia 2017
IP: 37.47.238.*
Zdaje się,że to 0 pkt,przy zawodniczkach z powodu nie stawienia się przy stole i braku zgłoszenia walkowera.

do do Muzykant napisał:
28 Grudnia 2017
IP: 81.190.170.*
Skąd Ty masz takie wiadomości, że Walaszek jest czołowym zawodnikiem od 12 lat, jak obecnie ma dopiero 18? Jak miejsce na liście jest poza podium, to gratuluję.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.