...

Elżbieta Kwiatkowska i Szymon Kolasa wygrali 1. GP Polski kadetów

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 28 Listopada 2017

II Grand Prix Polski kadetów 2017/foto by PZTS

Wyświetleń: 277

Komentarzy: 0

Tagi:
kadeci
Grand Prix Polski
Elżbieta Kwiatkowska
Szymon Kolasa

Elżbieta Kwiatkowska (MKS ROKITA Brzeg Dolny) i Szymon Kolasa (KS GORCE Nowy Targ) wygrali II Grand Prix Polski kadetów w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

kadetki:

KWIATKOWSKA Elżbieta - SZTWIERTNIA Ilona 4:1 (6,-4,7,4,5)

kadeci:
KOLASA Szymon - DZIUBA Patryk 4:0 (9,9,10,5)

klasyfikacje:

kadetki:

1. 00896 KWIATKOWSKA Elżbieta 24.01.2003 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 170
2. 07343 SZTWIERTNIA Ilona 06.12.2004 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 155
3-4. 07918 SZYMCZYK Natalia 15.04.2003 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 140
07866 BRZYSKA Anna 16.06.2005 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 140
5. 00188 GAWORSKA Zuzanna 30.04.2003 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 123
6. 08285 WIELGOS Zuzanna 08.11.2005 LZS Kąkolówka podkarpackie 121
7. 02574 STACHNIAK Martyna 11.02.2003 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 119
8. 07524 SUŁEK Zuzanna 17.11.2003 LKTS Luboń wielkopolskie 117
9. 00696 KRÓLIKOWSKA Katarzyna 23.09.2003 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 108
10. 02642 KAŁUŻNY Laura 07.03.2004 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 106
11. 00923 WRÓBEL Wiktoria 23.04.2006 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 104
12. 00561 JARKOWSKA Aleksandra 19.07.2003 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 102
13. 02640 KUBIAK Anna 05.11.2004 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 96
14. 02566 HAJDUK Martyna 17.03.2004 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 94
15. 00194 FURMAN Julia 06.03.2005 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 92
16. 07336 GĄSIOR Natalia 10.05.2004 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 90
17. 00756 KOWALCZYK Zuzanna 27.08.2003 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 86
18. 00758 CYRWUS Anna 22.02.2005 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 82
19. 00920 WRZOSEK Wiktoria 17.03.2004 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 80
20. 07340 CHWOJKO Jagoda 06.01.2004 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 78
21-24. 06223 ŚLIWKA Zofia 15.05.2007 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 76
02841 CZUBAKOWSKA Julia 24.05.2004 MLUKS NADWIŚLANIN Płock mazowieckie 76
07855 DURALAK Daria 28.07.2004 IKTS BROŃ Radom mazowieckie 76
02474 GAŁKA Zuzanna 28.09.2004 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie dolnośląskie 76
25-32. 04290 NOWAK Aleksandra 14.11.2003 MKS TS WARTA Oborniki wielkopolskie 74
00971 HOLAK Marta 09.11.2004 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 74
00728 PIŁAT Agnieszka 14.04.2004 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 74
00563 GÓRSKA Michalina 06.01.2003 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 74
06303 KRAKOWIAK Ewa 21.03.2005 GKTS Gdańsk pomorskie 74
02641 TOMCZAK Weronika 25.05.2004 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 74
03433 PODYMA Karolina 19.10.2005 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 74
00970 NICIAK Zuzanna 19.09.2004 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 74
33-40. 08102 GAJEWSKA Natalia 18.05.2003 ATS CORNILLEAU Gliwice śląskie 70
00757 MAŁYSIAK Kamila 02.01.2004 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 70
07508 DOMBKA Weronika 11.03.2003 LKTS Luboń wielkopolskie 70
00193 OŻGA Weronika 03.12.2003 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 70
06192 WIĄCEK Amelia 23.07.2003 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 70
00744 LICBARSKA Adrianna 26.04.2004 MRKS Gdańsk pomorskie 70
00383 KRAMEK Adrianna 31.08.2005 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 70
00898 WIŚNIEWSKA Aleksandra 29.09.2004 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 70
41-48. 01212 SKWAREK Julia 03.01.2006 GUKS PROSNA Wieruszów łódzkie 68
02823 LEMAŃSKA Klara 11.09.2006 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 68
00283 ARCHACKA Julia 21.01.2003 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 68
06963 KRZYWIECKA Oliwia 21.11.2003 UKTS Lubsko lubuskie 68
02644 PUSTELNIK Kamila 03.05.2004 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 68
06311 PRĘDA Paulina 25.09.2004 niestowarzyszony pomorskie 68
06578 BRODA Klaudia 06.12.2003 ZŚ AZS Rzeszów podkarpackie 68
00078 NIEDWOROK Hanna 21.02.2003 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 68
49-56. 04545 TOŁSTYKO Kinga 03.05.2006 UKS ZALEW Stepnica zachodniopomorskie 65
01076 KURZELA Natalia 18.05.2004 GLKS ORLĘTA Krosnowice dolnośląskie 65
03434 KRYSIŃSKA Paula 23.11.2005 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 65
03959 WÓJCIK Julia 17.02.2004 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 65
05304 KAWIAK Marta 28.04.2003 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 65
04237 PRZYBYŁ Liliana 12.11.2006 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 65
00746 DIETRICH Julia 08.05.2004 MRKS Gdańsk pomorskie 65
05783 OSIŃSKA Oliwia 15.04.2007 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 65
57-64. 07368 CIOSEK Magdalena 14.09.2005 LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 63
06100 SASS Dorota 02.02.2006 GLKS Nadarzyn mazowieckie 63
07515 PIECHOTA Natalia 31.03.2003 LKTS Luboń wielkopolskie 63
05347 SOCHALSKA Julia 25.02.2004 AUKS TREFL Zamość lubelskie 63
00965 FRONTCZAK Magdalena 12.02.2004 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 63
02002 PAWŁOWSKA Zuzanna 03.08.2004 MKS MRĄGOWIA Mrągowo warmińsko-mazurskie 63
07543 NIEDŹWIECKA Dominika 19.02.2004 STS GMINA Strzelce Opolskie opolskie 63
07367 ZNOJEK Klaudia 27.12.2005 LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 63

kadeci:
1. 04063 KOLASA Szymon 12.04.2003 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 170
2. 00508 DZIUBA Patryk 07.05.2003 ZKS Drzonków lubuskie 155
3-4. 07982 KOSMAL Dawid 12.04.2004 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 140
00499 ZALEWSKI Mateusz 20.11.2005 ZKS Drzonków lubuskie 140
5. 00343 REDZIMSKI Miłosz 10.09.2006 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 123
6. 00958 MIASTOWSKI Maksymilian 04.05.2003 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 121
7. 00959 LEWANDOWSKI Patryk 28.07.2003 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 119
8. 03593 MATKOWSKI Jakub 15.10.2003 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 117
9. 00498 KORCZAK Damian 06.09.2003 ZKS Drzonków lubuskie 108
10. 07350 KNAGA Łukasz 13.08.2003 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 106
11. 07520 PYŚK Patryk 08.12.2003 LKTS Luboń wielkopolskie 104
12. 00929 KWAPIŚ Kuba 30.05.2003 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 102
13. 02564 CHMIELOWSKI Jakub 06.10.2003 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 96
14. 00502 KRZYWNIAK Filip 24.05.2004 ZKS Drzonków lubuskie 94
15. 03923 STECYSZYN Jakub 15.04.2003 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik śląskie 92
16. 02825 LEMAŃSKI Stanisław 23.03.2003 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 90
17. 07639 BIELECKI Patryk 06.12.2004 KS HEKSA Niedrzwica Duża lubelskie 86
18. 04332 NALEŻYTY Jan 29.08.2004 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 82
19. 00955 RUTKOWSKI Mateusz 10.09.2004 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 80
20. 07991 SUŁKOWSKI Karol 20.10.2005 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 78
21-24. 04309 KWIATKOWSKI Patryk 20.02.2003 UKS OLIMPIA Gniew pomorskie 76
03561 MICHNA Dawid 26.06.2005 UKS LIS Sierakowice pomorskie 76
03084 KULCZYCKI Alan 21.03.2006 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 76
00636 LEWASZKIEWICZ Filip 21.01.2003 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 76
25-32. 06575 MISIUDA Miłosz 26.09.2003 ZŚ AZS Rzeszów podkarpackie 74
07342 BOGACZ Wojciech 19.01.2004 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 74
04352 FRĄCZEK Bartosz 02.02.2005 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 74
06715 KRUKAR Piotr 03.01.2003 KSTS Krosno podkarpackie 74
01957 OLBRYCHT Michał 08.09.2004 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 74
06215 BANASIK Adam 03.05.2004 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 74
01956 SPOREK Szymon 28.04.2004 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 74
04336 SZOŁKOWSKI Bartłomiej 11.06.2003 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 74
33-40. 05786 WANDACHOWICZ Michał 04.09.2006 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 70
03261 MICHALSKI Piotr 15.07.2003 KTS Wysokie Mazowieckie podlaskie 70
02726 MACIĄG Dominik 19.07.2003 KS CKFIS Bełżyce lubelskie 70
00113 ŻELENGOWSKI Mateusz 02.03.2005 KS JOFRAKUDA Świebodzin lubuskie 70
00285 WOŹNIAK Szymon 12.05.2003 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 70
05809 LEMIESZKA Artur 06.10.2003 STOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska wielkopolskie 70
05832 GWIZDON Oliwer 30.11.2003 KS Mysław śląskie 70
07999 SAWCZAK Miłosz 14.04.2005 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 70
41-48. 03051 PRZYBYŁ Michał 02.04.2004 KS ENERGETYK Łódź łódzkie 68
00421 ŁYSAKOWSKI Michał 20.08.2004 TTS POLONIA Bytom śląskie 68
00930 BŁASZCZYK Marcel 05.02.2007 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 68
02654 SKÓRKO Bartłomiej 31.05.2005 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 68
02609 ŁĘCKI Maciej 20.01.2004 MRKS Gdańsk pomorskie 68
05889 WNĘK Stanisław 15.10.2004 TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 68
06216 WIŚNIEWSKI Szymon 16.03.2005 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 68
07583 MARCHLEWSKI Kacper 06.03.2003 KS GOTYK Toruń kujawsko-pomorskie 68
49-56. 01558 GABLER Wojciech 26.08.2003 UKS MOSiR BASKET Sochaczew mazowieckie 65
03443 SZCZEPANEK Błażej 25.12.2003 LZS Żywocice opolskie 65
00862 KUŹBIŃSKI Michał 24.08.2003 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 65
02724 PLEWIK Miłosz 15.11.2004 KS CKFIS Bełżyce lubelskie 65
00215 KOŁEK Maciej 29.01.2004 TKS PRO-FAMILIA Wojaszówka podkarpackie 65
01307 OLEJNIK Mikołaj 31.07.2003 VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 65
06098 NAWARSKI Maksymilian 01.06.2004 GLKS Nadarzyn mazowieckie 65
03453 LINEK Adam 25.07.2004 LZS Żywocice opolskie 65
57-64. 09484 BUDZYŃSKI Jakub 22.01.2003 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 63
06335 RUDO Adam 01.10.2003 LUKS STRASZYN Straszyn pomorskie 63
00576 PERKOWSKI Filip 21.04.2003 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 63
03924 GUMIŃSKI Krzysztof 03.11.2003 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik śląskie 63
08068 BAZIAK Hubert 13.04.2006 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 63
00566 GRYK Konrad 11.06.2006 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 63
07371 GAŁA Igor 09.11.2003 LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 63
07372 STĘPIEŃ Łukasz 31.07.2003 LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 63


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.