...

Karolina Zając i Adrian Fabiś wygrali II WTK młodzieżowców na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 27 Listopada 2017

Wyświetleń: 263

Komentarzy: 0

Tagi:
WTK
młodzieżowcy
Karolina Zając
Adrian Fabiś

Karolina Zając (KU AZS AJD Częstochowa) i Adrian Fabiś (UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza) wygrali II WTK młodzieżowców w woj. śląskim.

klasyfikacje:

młodzieżówki:

1. Zając Karolina 1997-05-30 00167 KU AZS AJD Częstochowa 80
2. Hetnał Sandra 1999-09-03 00179 RKS CUKROWNIK Chybie 77
3. Młynek Natalia 1998-04-05 07909 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 75
4. Sołtysik Sylwia 1999-09-04 07916 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 73
5. Falarz Kinga 1997-11-12 00165 KU AZS AJD Częstochowa 71
6. Ciesielska Agata 1997-12-21 07108 SKS SPARTAKUS Gliwice 69
7. Mika Patrycja 1997-02-20 07908 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 65
8. Wyszyńska Dominika 2000-07-02 07919 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 63
9. Wrzosek Diana 1998-09-22 05599 KU AZS AJD Częstochowa 61
10. Lewandowska Weronika 2000-09-03 01803 AKS Mikołów 59
11. Kula Aneta 1997-04-19 06750 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 57
12. Kucharczyk Agata 1999-09-14 04745 UKS QUO VADIS Makoszowy 55
13. Kucharczyk Agnieszka 1999-09-14 04746 UKS QUO VADIS Makoszowy 53
14. Drej Weronika 2001-11-09 07894 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 51

młodzieżowcy:
1. FABIŚ Adrian 1998-02-11 08048 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 80
2. TWARDOWSKI Szymon 1997-10-03 07179 UKS HURAGAN Sosnowiec 77
3. MATEJCZYK Mateusz 1998-01-01 07906 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 75
4. KOWOL Marek 2000-10-08 06758 MUKS JEDYNKA Pszów 73
5. KUŹNIK Mariusz 1998-01-20 07106 SKS SPARTAKUS Gliwice 71
6. KEMPA Mateusz 2000-01-11 06757 MUKS JEDYNKA Pszów 69
7. BOREK Kamil 2000-01-27 06753 MUKS JEDYNKA Pszów 65
8. KOMANDZIK Rafał 1999-04-22 01804 AKS Mikołów 63
9. DZIEMBAŁA Dawid 1999-02-12 02586 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 61
10. SKÓRSKI Michał 1999-11-12 07174 UKS HURAGAN Sosnowiec 59
11. ADAMUS Paweł 1999-09-11 07888 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 57
12. BABICZ Adam 1999-02-08 07163 UKS HURAGAN Sosnowiec 55
13. MIKA Kamil 1999-12-13 07907 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 53
14. RUS Jacek 1997-03-31 06988 ULKTS Pszczyna 51
15. WALENCIK Jan 1998-05-09 06992 ULKTS Pszczyna 49
16. KURTOK Adam 1999-11-26 07075 MOSM Tychy 47
17.-18. MALINOWSKI Adam 2000-05-19 07086 MOSM Tychy 42
GAZDA Mateusz 1997-09-22 02558 MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie 42


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.