...

Dariusz Bara i Michał Jurczak najlepsi w Krośnie

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 21 Listopada 2017

Krosno

Wyświetleń: 415

Komentarzy: 0

Tagi:
Krosno
Dariusz Bara
Michał Jurczak

Dariusz Bara (Bartek Dębowiec) i Michał Jurczak (KSTS Krosno) wygrali VIII turniej tenisa stołowego o puchar Prezydenta miasta Krosna.

klasyfikacja:

AMATOR:

1.  BARA DARIUSZ                                            BARTEK DĘBOWIEC
                                        2.  HYZIAK KONRAD                                        TKS PRO FAMILIA WOJASZÓWKA

                                       3. GOŚCIŃSKI DARIUSZ                                    OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE
                                       4.  KOŁEK MACIEJ                                             TKS PRO-FAILIA OJAZÓWA 

                                        5.  MANEROWSKI MAREK                                KSTS KROSNO
                                        6.  WNĘK ANDRZEJ                                          CZĘSTOCHOWA
                                        7.  WILISOWSKI  ADRIAN                                 BRZOSTOWIANKA BRZOSTEK
                                        8. WILK SEBASTIAN                                          STRAŻAK BRATKÓWKA
                                   9-16. DASZYKOWSKA BEATA                                STRAŻAK BRATÓWKA
                                            NIEMIEC TOMASZ                                        LZS GLOBIKOWA
                                            ANDREASIK MICHAŁ                                    LZS GLOBIKOWA
                                            BAZAN KAMIL                                              JAWORNIK POLSKI
                                            WĘGRZYN MICHAŁ                                      TKKF DUKLA
                                            ENGLOT BARTŁOMIEJ                                   STRAŻAK BRATKÓWKA
                                            HABRAT DOMINIK                                        BURZA ROGI
                                            KOŁEK FILIP                                                   TKS PRO FAMILA WOJASZÓWKA
                                17-27.  PIĄTEK JÓZEF                                                BRZOSTOIANKA BRZOSTEK
                                            MOROŃ MARIUSZ                                        RZESZÓW
                                            KRUKAR DARIUSZ                                         OLMP ŁĘJKI DUKIELSKIE
                                            RYCZAK BARTOSZ                                         OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE
                                            RYCZAK SZCZEPAN                                       OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE
                                            NOWAK KAMIL                                             TKS PRO FAMILIA WOJASZÓWKA
                                            GĄSIOR DOMINIK                                        DUBIECKO
                                            MACIEJEWSKI SZYMON                                UKS TKKF DUKLA
                                            LEŃ KRZYSZTOF                                            LZS BLIZNE
                                            ZAJĄC PAWEŁ                                               BARTEK DĘBOWIEC
                                            OWSIANKA MICHAŁ                                     SPIN JASŁO
                                           
                                               OPEN:
                                       1.   JURCZAK MICHAŁ                                   KSTS KROSNO
                                       2.   WISNIEWSKI KAROL                                KSTS KROSNO
                                       2.   POLINIEWICZ  GRZEGORZ                      OLIMP ŁEKI DUKIE;LSKIE
                                       4.   PELCZAR  DAWID                                    KSTS KROSMO
                                        5.   MACIEJEWSKI BOGDAN                         OLMP ŁĘKI DUKIELSKIE
                                        6.  PATLA WIESŁAW                                     KSTS  KROSNO
                                     7-8.  SPOREK SZYMON                                   UKS TKKF DUKLA
                                             ZAJĄC PAWEŁ                                         BARTEK DĘBOWIEC
                                   9-16. WIŚNIEWSKI BARTŁOMIEJ                       KSTS KROSNO
                                            KRUKAR PIOTR                                        KSTS KROSNO
                                            CZYŻ WOJCIECH                                      KSTS KROSNO
                                            MACIEJEWSKI  SZYMON                          UKS TKKF DUKLA
                                           WNĘK ANDRZEJ                                       CZĘSTOCHOWA
                                           WRÓBEL ROBERT                                     KSTS KROSNO
                                           PIETRSZKA SŁAWOMIR                            OLIMP ŁĘKI DUKIELSKI
                                           WILISOWSKI ADRIAN                               BRZOSTOWIANKA BRZOSTEK
                                17-24. HABRAT DOMINIK                                  BURZA ROGI
                                            BARA DARIUSZ                                       BARTEK DĘBOWIEC
                                           ENGLOT BARTŁOMEJ                              STAŻAK BRATKÓWKA
                                           JUCHA PATRYCJA                                   KSTS KROSNO
                                           LEŃ KRZYSZTOF                                     LZS BLIZNE
                                           BAZAN KAMIL                                        JAWORNIK POLSKI
                                           SROCZYŃSKI MATEUSZ                          NIESTOWARZYSZONY
                                           GOŚCIŃSKI DARIUSZ                              OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE
                   25-32. OWSIANKA MICHAŁ                              SPIN JASŁO
                               RYCZAK SZCZEPAN                               OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE
                               WĘGRZYN MICHAŁ                               TKKF DUKLA
                               DASZYKOWSKA BEATA                         STRAŻAK BRATKÓWKA
                               RYCZAK BARTOSZ                                 OLIMP ŁĘKI DUKIELSKIE        
                               KRUKAR DARIUSZ                                 OLIMP ŁĘKI DUKELSKIE
                               SROCZYŃSKI JERZY                               NIESTOWARZYSZONY
                               GĄSIOR DOMINIK                                 DUBIECKO


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.