...

Robert Klafczyński, Zuzanna Staszczak, Grzegorz Moskała i Jan Jurzak najlepsi w Hałcnowie

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 21 Listopada 2017

Robert Klafczyński, Zuzanna Staszczak, Grzegorz Moskała i Jan Jurzak wygrali IX amatorski turniej o Puchar Hałcnowa.

klasyfikacje:

kategoria Open:

1 . Klafczyński Robert - Zabrze
2.  Moskała Grzegorz - Piotrowice
3.  Mirek Krzysztof – Kozy
4.  Suchodolski Zbigniew - Pawłowice
5-6.
Cieślar Marek – Bielsko-Biała
Żyrek Piotr - Bielsko-Biała
7-8.
Puda Piotr – Góra
Merta Rafał – Bielsko-Biała
9-12.
Kubinek Dariusz – Bielsko-Biała
Świątkowski Grzegorz – Bielsko-Biała
Kołoczek Adam – Bielsko-Biała
Tokarski Jerzy – Bielsko-Biała
13-16.
Staszczak Zuzanna – Bielsko-Biała
Miczołek Krzysztof – Oświęcim
Gasidło Grzegorz – Oświęcim
Łoziński Krzysztof - Szczyrk
17-24.
Stępniewski Marek - Bielsko-Biała
Pikul Ryszard - Oświęcim
Płosa Tadeusz – Bielsko-Biała
Tomaszek Bogusław  - Bielsko-Biała
Hajdusianek Stanisław – Bielsko-Biała
Jurzak Jan – Kęty
Polakow Aleksander – Bielsko-Biała
Stec Wacław – Bielsko-Biała
25-32.
Baczewska Barbara – Bielsko-Biała
Majocha Jarosław – Bielsko-Biała
Pawłowski Roman - Kołobrzeg
Blachura Grzegorz – Bielsko-Biała
Sowa Paweł – Czaniec
Twardzik Konrad – Czaniec
Pawłowski Paweł - Bielsko-Biała
Duraj Mariusz – Bielsko-Biała
33-40.
Adamczyk Marek - Bielsko-Biała
Kubinek Krystian – Bielsko –Biała
Kubas Weronika – Bielsko-Biała
Mania Marek – Oświęcim
Majdak Miłosz – Bielsko-Biała
Zyzański Wiesław – Bielsko-Biała
Kopaczka Damian - Janowice
Tlaga Tomasz - Janowice

Kat. Kobiety Open:
1.  Staszczak Zuzanna – Bielsko-Biała
2.  Baczewska Barbara – Bielsko-Biała
3. Topór Marzena - Bielsko-Biała
4. Kubas Weronika – Bielsko-Biała

Kat. 40 lat i młodsi:
1.  Moskała Grzegorz - Piotrowice
2.  Świątkowski Grzegorz – Bielsko-Biała
3.  Kołoczek Adam – Bielsko-Biała
4.  Miczołek Krzysztof – Oświęcim
5-6.
Gasidło Grzegorz – Oświęcim
Łoziński Krzysztof – Szczyrk
7-8.
Duraj Mariusz – Bielsko-Biała
 Merta Rafał – Bielsko-Biała
9-12. 
Kopaczka Damian - Janowice
Sowa Paweł – Czaniec
Twardzik Konrad – Czaniec
Kubinek Krystian – Bielsko –Biała
13-15.
Majdak Miłosz – Bielsko-Biała
Tlaga Tomasz - Janowice
Stec Wacław – Bielsko-Biała

Kat. 41-60 lat:
1.  Klafczyński  Robert - Zabrze
2.  Puda Piotr - Góra
3.  Suchodolski Zbigniew - Pawłowice
4.  Żyrek Piotr - Bielsko-Biała
5-6.
Mirek Krzysztof – Kozy
 Cieślar Marek – Bielsko-Biała
7-8.
Tomaszek Bogusław  - Bielsko-Biała
Pikul Ryszard - Oświęcim
9-12.
 Kubinek Dariusz – Bielsko-Biała
Blachura Grzegorz – Bielsko-Biała
Płosa Tadeusz – Bielsko-Biała
Zyzański Wiesław - Bielsko-Biała
 13-16.
Adamczyk Marek - Bielsko-Biała
Majocha Jarosław – Bielsko-Biała
Pawłowski Paweł - Bielsko-Biała

Kat. Weterani 61 lat i starsi:
1.  Jurzak Jan – Kęty
2.  Polakow Aleksander – Bielsko-Biała
3.  Tokarski Jerzy – Bielsko-Biała
4.  Hojnacki Jerzy – Bielsko-Biała
5-6.
 Hajdusianek Stanisław – Bielsko-Biała
Mania Marek – Oświęcim
7-8.
 Pawłowski Roman – Kołobrzeg
Bukowski Jan – Bielsko-Biała
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.