...

Maciej Kijak, Sławomir Pychyński, Jan Izydorczyk i Szymon Mora wygrali w Praszce

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 21 Listopada 2017

Maciej Kijak, Sławomir Pychyński, Jan Izydorczyk i Szymon Mora wygrali Ogólnopolski turniej tenisa stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który rozegrano w Praszce.

 

klasyfikacje:

KATEGORIA  do 40 lat:

1    KIJAK MACIEJ    BYCZYNA   
2    SOBCZYK TOBIASZ    BYCZYNA
3    SWERHUN JAKUB    BYCZYNA
4    KAŁWAK SŁAWOMIR    GORZÓW ŚL.
5    GOTFRYT PAWEŁ    ŁĘKA OPATOWSKA
6    SEMERES PIOTR    BYCZYNA
7    SOBCZYK ALBIN    BYCZYNA
8    PUCHAŁA ADRIAN     GRABÓW
9    WILK MAREK    GORZÓW ŚL.
10    PIOTROWSKI LESZEK     KRZEPICE
11    GRABOWSKI DARIUSZ    KĘPNO
12    JACHYMCZYK JULIA    PRASZKA
13    TYLSKI DAWID    PRASZKA

KATEGORIA  do 60 lat:
1    PYCHYŃSKI SŁAWOMIR    WIELUŃ
2    CIEKAŃSKI JERZY    WOLA WIĄZOWA
3    KASENDRA JAN    KĘPNO
4    WYDMUCH MIROSŁAW    KRZEPICE
5    JANECZEK LESZEK    PAJĘCZNO
6    GOGOL ANDRZEJ    MNICHOWICE
7    MAŁCZAK KRYSTIAN     KOCHCICE
8    NAZARKIEWICZ ALOJZY    SMARDY
9    RÓŻYCKI SŁAWOMIR    PAJĘCZNO
10    HANAS ANDRZEJ    GORZÓW ŚL.
11    GRACZYK JACEK     DZIAŁOSZYN
12    MEROŃ MARIUSZ    TYCHY
13    SIWEK RAFAŁ    CZĘSTOCHOWA
14    CIESIELSKI MAREK     GRABÓW
15    GÓRECKI BOGUSŁAW    SŁUPIA
16    WARZECHA WINCENTY    OŻEGÓW
17    KACPRZYK DARIUSZ    CZĘSTOCHOWA
18    SZKLAREK GRZEGORZ    KLUCZBORK
19    HICZKIEWICZ KRZYSZTOF    KLUCZBORK
20    HAŁAS KRZYSZTOF    TOPORÓW
21    LESZCZYŃSKI JÓZEF     KLUCZBORK
22    SZMIDT ZBIGNIEW    ŁĘKA OPATOWSKA
23    DEMKOWSKI JÓZEF    PAWŁOWICE
24    JABŁCZYŃSKI GRZEGORZ    KĘPNO

KATEGORIA -  60 lat i starsi:
1    IZYDORCZYK JAN    OPOLE
2    WIĘCKOWSKI  KAZIMIERZ         CZESTOCHOWA 
3    BANAŚ TADEUSZ                          WIELUŃ
4    CHMIELARZ BOGDAN                 WIELUN
5    OLSZOWY EDMUND                    PRASZKA
6    JASTRZĘBSKI MARIAN            
7    KRAJEWSKI BOLESŁAW                          SZYSZKÓW
8    KĄCKI WŁADYSŁAW                   KEPNO
9    GRUSZKA ZBIGNIEW                                  GDAŃSK
10    HULA STEFAN    WIELUŃ
11    SOBCZAK JAN     KEPNO   

OPEN:
1    MORA SZYMON    WIELUŃ
2    DĄBROWSKI IGOR    KOMORNIKI
3    BADURA ARTUR    KRZEPICE
4    STAŃCZYK JACEK    PRASZKA
5    PIECKA PATRYK    OLESNO
6    MALECHA MACIEJ    PRASZKA
7    MŁYNARCZYK ARKADIUSZ    PRASZKA
8    CIEKAŃSKI JERZY    WOLA WIĄZOWA
9    SWERHUN JAKUB    BYCZYNA
10    SOBCZYK ALBIN    BYCZYNA
11    SOBCZYK TOBIASZ    BYCZYNA
12    KASENDRA JAN    KĘPNO
13    PYCHYŃSKI  SŁAWOMIR    WIELUŃ
14    HANAS ANDRZEJ    GORZÓW ŚL.
15    NAZARKIEWICZ ALOJZY    SMARDY
16    KIJAK MACIEJ    BYCZYNA
17    KOŁACHA KONRAD     PRASZKA
18    IZYDORCZYK JAN    OPOLE
19    GOTFRYD PAWEŁ    ŁĘKA OPATOWSKA
20    WILK MAREK    GORZÓW ŚL.
21    CHMIELARZ BOGDAN    WIELUŃ
22    MEROŃ MARCIN    TYCHY
23    ANCZYK MATEUSZ    PRASZKA
24    PAWŁOWSKI DARIUSZ    OLESNO
25    GÓRECKI BOGUSŁAW    SŁUPIA
    GRABOWSKI DARIUSZ    KĘPNO
    KOPANISZEN DANIEL    SKAŁĄGI
    KACPRZYK MAREK     CZĘSTOCHOWA
    SIWEK RAFAŁ    CZĘSTOCHOWA
    CIESIELSKI MAREK    GRABÓW
    PUCHAŁA ADRIAN    GRABÓW
    GOGOL ANDRZEJ    MNICHOWICE
33    SZMIDT ZBIGNIEW    ŁĘKA OPATOWSKA
    KLESZCZ ZDZISŁAW    OLESNO
    SEMERES PIOTR    BYCZYNA
    SOBCZAK JAN    KĘPNO
    DEMKOWSKI JÓZEF    PAWŁOWICE
    HICZKIEWICZ KRZYSZTOF    KLUCZBORK
    JABŁCZYŃSKI GRZEGORZ    KĘPNO
    SZKLAREK GRZEGORZ    KLUCZBORK
    BANAŚ TADEUSZ     WIELUŃ
    GRUSZKA ZBIGNIEW    GRODZIEC
    MAŁCZAK KRYSTIAN     KOCHCICE
    TYLSKI DAWID    PRASZKA
    LESZCZYŃSKI JÓZEF     KLUCZBORK
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.