...

Wiktoria Wróbel i Mateusz Zalewski wygrali 2. GP Polski młodzików!

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 13 Listopada 2017

Wiktoria Wróbel

Wyświetleń: 397

Komentarzy: 0

Tagi:
młodzicy
Wiktoria Wróbel
Mateusz Zalewski

Wiktoria Wróbel (MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka) i Mateusz Zalewski (ZKS Drzonków) wygrali 2. Grand Prix Polski młodzików w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

młodziczki:

WRÓBEL Wiktoria - BRZYSKA Anna 3:1 (6,-6,1,8)

młodzicy:
ZALEWSKI Mateusz - WIŚNIEWSKI Szymon 3:0 (10,12,9)

klasyfikacje:

młodziczki:

1. 00923 WRÓBEL Wiktoria 2006-04-23 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 130
2. 07866 BRZYSKA Anna 2005-06-16 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 120
3-4. 00758 CYRWUS Anna 2005-02-22 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 110
08285 WIELGOS Zuzanna 2005-11-08 LZS Kąkolówka podkarpackie 110
5. 07349 SKUBA Emilia 2005-09-08 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 103
6. 00194 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 101
7. 05833 CIEŚLIK Faustyna 2005-01-08 KS Mysław śląskie 99
8. 00436 GUZIK Aleksandra 2006-02-04 UKS GRYF Gdów małopolskie 97
9. 02823 LEMAŃSKA Klara 2006-09-11 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 93
10. 06303 KRAKOWIAK Ewa 2005-03-21 GKTS Gdańsk pomorskie 91
11. 00745 CZAJA Zuzanna 2005-07-11 MRKS Gdańsk pomorskie 89
12. 03434 KRYSIŃSKA Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 87
13. 03433 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 83
14. 04237 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 81
15. 01212 SKWAREK Julia 2006-01-03 GUKS PROSNA Wieruszów łódzkie 79
16. 07341 SYRDA Zuzanna 2006-09-26 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 77
17. 06223 ŚLIWKA Zofia 2007-05-15 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 73
18. 00170 JEZIK Aleksandra 2005-04-24 KU AZS AJD Częstochowa śląskie 71
19. 07849 SERAFIN Wiktoria 2005-02-15 IKTS BROŃ Radom mazowieckie 69
20. 02226 JARECKA Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie 67
21-24. 01519 BOREK Zuzanna 2006-03-02 UPKS ARKA Ryki lubelskie 65
04545 TOŁSTYKO Kinga 2006-05-03 UKS ZALEW Stepnica zachodniopomorskie 65
01832 HEBDA Małgorzata 2005-01-24 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 65
01127 KAŹMIERCZAK Weronika 2005-09-24 MKTS Opalenica wielkopolskie 65
25-32. 00284 BOGDANOWICZ Natalia 2007-01-10 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 62
00695 WĄTOR Oliwia 2006-02-25 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 62
00168 RAKOWSKA Magdalena 2005-04-22 KU AZS AJD Częstochowa śląskie 62
05782 BARTKIEWICZ Julia 2007-02-26 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 62
07367 ZNOJEK Klaudia 2005-12-27 LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 62
01518 KILISZEK Kamila 2005-07-15 UPKS ARKA Ryki lubelskie 62
02579 GOŁĄB Martyna 2005-10-31 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 62
05152 TEODORCZUK Kinga 2005-02-03 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 62
33-40. 00735 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria 2007-04-10 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 59
04627 SŁOMIŃSKA Marta 2005-11-03 UKS SKOCZEK Sopot pomorskie 59
07333 KOPACKA Anna 2006-04-18 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 59
03888 TKOCZ Julia 2005-04-15 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 59
00797 KARCZMARCZYK Klaudia 2005-06-25 niestowarzyszony małopolskie 59
06741 HOŁDA Karolina 2007-01-27 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 59
00195 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 59
00734 DRĄG Marta 2005-09-23 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 59
41-48. 03960 WÓJTOWICZ Karolina 2005-02-09 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 56
05723 WACHOWIAK Klaudia 2006-02-13 LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin wielkopolskie 56
00568 JARKOWSKA Alicja 2005-05-13 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 56
04076 KORCZAK Natasza 2006-05-14 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 56
01106 RAJKOWSKA Sylwia 2006-02-16 SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo mazowieckie 56
03955 LIPSKA Agata 2005-02-04 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 56
00986 SZULC Wiktoria 2005-08-29 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 56
06622 PAWELEC Zuzanna 2006-11-19 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 56
49-56. 07635 GASZ Weronika 2005-03-20 KTS Mysłowice śląskie 54
02010 BOBEK Weronika 2006-08-24 UKS CZARNI Pieszcz zachodniopomorskie 54
08304 JURCZYK Julia 2005-02-06 UKS Dalachów opolskie 54
03234 KURMANOWSKA Julita 2006-08-05 GUKS Gorzkowice łódzkie 54
02748 WYCICHOWSKA Amelia 2007-03-08 ENERGA KST Toruń kujawsko-pomorskie 54
08305 OLSZOWA Dominika 2005-12-17 UKS Dalachów opolskie 54
05845 TOMANEK Zuzanna 2005-02-02 KS Mysław śląskie 54
00985 KRAJEWSKA Aleksandra 2006-02-21 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 54
57-63. 07584 MARUSZAK Emilia 2006-12-26 KS GOTYK Toruń kujawsko-pomorskie 52
09436 MADEJ Zofia 2007-08-09 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 52
00520 POŹNIAK Aleksandra 2006-11-22 ZKS Drzonków lubuskie 52
07001 IWANIUK Zofia 2005-05-12 UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 52
00253 STALA Sylwia 2006-04-18 KTS Sandomierz świętokrzyskie 52
00383 KRAMEK Adrianna 2005-08-31 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 52
05401 WASIELEWSKA Paulina 2006-02-26 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 52

młodzicy:
1. 00499 ZALEWSKI Mateusz 2005-11-20 ZKS Drzonków lubuskie 130
2. 06216 WIŚNIEWSKI Szymon 2005-03-16 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 120
3-4. 07519 PYŚK Damian 2006-08-24 LKTS Luboń wielkopolskie 110
03561 MICHNA Dawid 2005-06-26 UKS LIS Sierakowice pomorskie 110
5. 05786 WANDACHOWICZ Michał 2006-09-04 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 103
6. 05870 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 101
7. 01833 GAWLAS Michał 2005-01-02 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 99
8. 07999 SAWCZAK Miłosz 2005-04-14 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 97
9. 03084 KULCZYCKI Alan 2006-03-21 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 93
10. 00930 BŁASZCZYK Marcel 2007-02-05 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 91
11. 07864 JADAM Dawid 2007-03-12 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 89
12. 00434 TURECKI Kacper 2006-07-07 UKS GRYF Gdów małopolskie 87
13. 02654 SKÓRKO Bartłomiej 2005-05-31 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 83
14. 00113 ŻELENGOWSKI Mateusz 2005-03-02 KS JOFRAKUDA Świebodzin lubuskie 81
15. 03524 KOŚKIEWICZ Hubert 2005-10-27 UKS Niedźwiada Dolna podkarpackie 79
16. 04352 FRĄCZEK Bartosz 2005-02-02 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 77
17. 01643 MITAS Jacek 2005-09-23 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 73
18. 07991 SUŁKOWSKI Karol 2005-10-20 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 71
19. 07865 BRUD Szymon 2006-02-24 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 69
20. 08066 ROGOZIŃSKI Szymon 2005-08-20 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 67
21-24. 02446 KUBIAK Mikołaj 2006-01-19 LUKS Kołaczkowo kujawsko-pomorskie 65
04961 ŁUKASZEWSKI Mikołaj 2006-07-10 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 65
03585 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper2005-07-04 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 65
07862 SZCZYGIEŁ Dawid 2006-05-23 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 65
25-32. 02649 DOMIN Maciej 2005-07-02 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 62
02119 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS OMEGA Kleszczów łódzkie 62
01472 ŻYDEK Robert 2007-07-21 LKS Piotrowice małopolskie 62
07616 NIEWIADOMSKI Kamil 2005-12-18 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 62
00437 KUCHARSKI Mateusz 2005-06-21 UKS GRYF Gdów małopolskie 62
01251 ZGUCZYŃSKI Szymon 2006-09-25 SMS Włodawa lubelskie 62
05607 WRZEŚNIAK Tomasz 2005-03-19 KS SPIN Częstochowa śląskie 62
06740 CHABOWSKI Kamil 2006-04-16 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 62
33-40. 06218 GIEREŁO Mikołaj 2005-07-05 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 59
01309 JANIK Michał 2006-10-16 VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 59
01632 CYMERMAN Mateusz 2005-09-05 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 59
07611 BOHN Krzysztof 2005-10-31 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 59
04720 KUZIO Maciej 2005-04-16 UKS ZARABIE Myślenice małopolskie 59
07898 GULBA Juliusz 2005-05-27 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 59
05835 FILICZAK Maciej 2005-05-30 KS Mysław śląskie 59
00286 GROMEK Artur 2007-11-23 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 59
41-48. 06624 PŁACHTA Kamil 2006-11-03 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 56
02607 FORMELA Rafał 2007-12-15 MRKS Gdańsk pomorskie 56
07755 GRUSZKA Damian 2005-09-22 ZKS Drzonków lubuskie 56
08439 ADAMCZYK Mikołaj 2005-04-22 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 56
01459 SERAFIŃSKI Franciszek 2005-08-31 UKS SMECZ Konin wielkopolskie 56
08068 BAZIAK Hubert 2006-04-13 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 56
06764 HAMALA Mateusz 2005-10-27 MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 56
07207 CHILICKI Dawid 2006-01-28 UKS JANTAR Gołdap warmińsko-mazurskie 56
49-55. 00566 GRYK Konrad 2006-06-11 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 54
03590 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 54
04348 SKWIERZ Jakub 2005-04-29 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 54
04069 KLAG Wiktor 2007-01-11 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 54
00737 JAGODZIŃSKI Mateusz 2006-01-19 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 54
04827 KOSTYK Kamil 2006-05-02 CKS HELIOS Czempiń wielkopolskie 54
01476 BROSZKIEWICZ Karol 2007-12-20 LKS Piotrowice małopolskie 54
56-64. 08192 TERESZKIEWICZ Grzegorz 2006-05-11 UKS ATS Białystok podlaskie 52
07641 SŁOMKA Artur 2005-07-19 KS HEKSA Niedrzwica Duża lubelskie 52
02727 PLIS Jan 2005-03-13 KS CKFIS Bełżyce lubelskie 52
04232 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 52
00100 FRANC Igor 2005-05-20 KS JOFRAKUDA Świebodzin lubuskie 52
08549 JUREK Mikołaj 2005-05-26 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 52
01311 PYRA Konrad 2008-08-22 VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 52
07878 SZANIAWSKI Bartosz 2007-01-11 MKS CZARNI Połaniec świętokrzyskie 52
03330 STOCHMAL Karol 2005-06-20 UKS ORLĘTA Bilcza świętokrzyskie 52


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.