...

Alan Woś i Natalia Bajor wygrali 1. GP Polski seniorów

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 29 Października 2017

Alan Woś/foto by Martin Krudenc

Wyświetleń: 1636

Komentarzy: 6

Tagi:
Natalia Bajor
Alan Woś
seniorzy
Grand Prix Polski

Alan Woś (ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia) i Natalia Bajor ( KU AZS UE Wrocław) wygrali 1. Grand Prix Polski seniorów w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

kobiety:

BAJOR Natalia - KUSIŃSKA Klaudia 4:2 (9, 10, -9, -7, 3, 1)

mężczyźni:
WOŚ Alan - ZATÓWKA Patryk 4:3 (8, 6, 8, -3, -10, -1, 7)

klasyfikacje:

kobiety:

1. 00181 BAJOR Natalia 1997-03-07 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 300
2. 00446 KUSIŃSKA Klaudia 1993-02-22 GLKS Nadarzyn mazowieckie 275
3-4. 00345 GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna 1989-04-30 SKTS Sochaczew mazowieckie 250
00183 KNYSZEWSKA Paulina 1997-08-16 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 250
5-6. 00448 ŚLIFIRCZYK Katarzyna 1993-03-16 GLKS Nadarzyn mazowieckie 222
00606 SIKORSKA Magdalena 1986-05-31 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 222
7-8. 00723 SZCZUKA Agata 2000-12-28 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 218
00438 SZYMCZAK Julia 2000-09-22 UKS ATS Białystok podlaskie 218
9-12. 00349 ŚLĄZAK Julia 1999-06-18 SKTS Sochaczew mazowieckie 200
00470 NOWOCIN Katarzyna 1994-06-08 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 200
00129 STEFAŃSKA Kinga 1980-01-22 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 200
00162 ZAŁOMSKA Roksana 1991-04-29 KU AZS AJD Częstochowa śląskie 200
13-16. 00738 KACZMAREK Agnieszka 1995-02-09 MRKS Gdańsk pomorskie 170
00185 WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 170
00742 MICHALAK Aleksandra 2001-07-06 MRKS Gdańsk pomorskie 170
00593 KIEDROWSKA Joanna 1996-05-05 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 170
17. 00595 WOŁOWIEC Dominika 1997-02-04 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 148
18. 00725 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna 2001-01-13 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 146
19. 00594 SMĘTEK Marta 1986-07-24 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 144
20. 00182 WABIK Sandra 1995-10-22 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 142
21-24. 00279 LALAK Karolina 1998-06-08 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 135
00598 ŚLIWA Alicja 1998-02-08 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 135
00599 PĘK Karolina 1998-02-08 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 135
00544 KIJOK Emilia 1981-12-24 niestowarzyszony lubuskie 135
25-32. 00601 ZHAO Ziyi (CHN) 2003-07-31 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 125
00447 KRZYSIEK Paulina 1996-08-12 GLKS Nadarzyn mazowieckie 125
00724 HENNIG Katarzyna 1999-08-30 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 125
00611 GALUS Katarzyna 1998-02-21 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 125
00779 ZIELIŃSKA Anna Monika 1992-05-16 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 125
04868 JANIK Angelika 2000-01-09 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 125
00449 FALARZ Aleksandra 1996-01-24 GLKS Nadarzyn mazowieckie 125
33-40. 00740 MIKLASZEWSKA Maja 2001-06-29 MRKS Gdańsk pomorskie 115
00600 ŁEBEK Alicja 1999-03-29 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 115
00739 KRAJEWSKA Marta 1995-04-10 MRKS Gdańsk pomorskie 115
00469 ZAKRZEWSKA Agata 2000-02-16 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 115
00778 KRZEWICKA Maja 1993-03-12 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 115
00741 KĘDZIOR Daria 1997-04-14 MRKS Gdańsk pomorskie 115
00198 OSIŃSKA Katarzyna 1994-03-12 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 115
00708 BANAŚ Dominika 1997-12-11 KSTS Krosno podkarpackie 115
41-48. 02637 PASZEK Agata 2001-10-21 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 110
00165 FALARZ Kinga 1997-11-12 KU AZS AJD Częstochowa śląskie 110
00560 GRYKO Kamila 2002-02-11 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 110
00451 ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 GLKS Nadarzyn mazowieckie 110
06329 KAMIŃSKA Marcelina 1997-08-08 LUKS STRASZYN Straszyn pomorskie 110
00562 JACKOWSKA Julia 2001-05-06 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 110
07880 FRANASZCZUK Klaudia 2002-04-07 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 110
00798 NOWACKA Paulina 1994-02-28 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 110
49-56. 01248 WASZCZUK Patrycja 1997-02-10 SMS Włodawa lubelskie 100
00964 GILEWSKA Dominika 2002-07-08 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 100
07881 TOMECKA Julia 2002-09-05 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 100
07530 SPYCHAŁA Joanna 1992-11-22 LKTS Luboń wielkopolskie 100
00596 KOŁODZIEJ Ewa 1999-04-05 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 100
00471 KLIMCZAK Monika 1997-09-23 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 100
00962 UCHNAST Agata 1999-07-24 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 100
01903 GACA Alicja 2000-01-30 ULKS Barcin kujawsko-pomorskie 100
57-64. 00283 ARCHACKA Julia 2003-01-21 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 95
05304 KAWIAK Marta 2003-04-28 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 95
05400 KOZŁOWSKA Aleksandra 1999-07-08 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 95
00439 DYSZKIEWICZ Gabriela 2000-01-01 UKS ATS Białystok podlaskie 95
02020 JUSTEK Paulina 1988-11-28 UKS CZARNI Pieszcz zachodniopomorskie 95

mężczyźni:
1. 00656 WOŚ Alan 1984-08-29 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 300
2. 00626 ZATÓWKA Patryk 1997-04-10 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 275
3-4. 00634 PEREK Jakub 1986-08-04 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 250
00588 CHODORSKI Piotr 1991-12-10 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 250
5-6. 00322 BADOWSKI Marek 1997-06-23 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 222
00632 BĄK Daniel 1988-08-27 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 222
7-8. 00948 SZYMCZYK Jan 1997-07-24 BISTS Bielsko-Biała śląskie 218
00810 DOSZ Adam 1996-11-08 LKS POGOŃ Lębork pomorskie 218
9-12. 00546 LEWANDOWSKI Tomasz 1985-08-02 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 200
00001 MALICKI Szymon 1988-12-20 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 200
09790 KOSOWSKI Jakub 1982-12-26 niestowarzyszony śląskie 200
00340 BAŃKOSZ Michał 1995-04-02 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 200
13. 00628 CZERNIK Mateusz 1989-03-18 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 173
14. 00115 TOMASZUK Tomasz 1997-12-29 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 171
15. 00415 CHMIEL Paweł 1986-08-22 TTS POLONIA Bytom śląskie 169
16. 00633 KOSZYK Bogusław 1987-12-18 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 167
17. 00682 ZDZIENICKI Kamil 1987-07-23 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 148
18. 00324 GOLLA Marco 1998-05-27 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 146
19. 00879 KREFT Damian 1996-12-17 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 144
20. 00494 NALEPA Kamil 1999-02-05 ZKS Drzonków lubuskie 142
21-24. 00812 DOSZ Sławomir 1998-08-08 LKS POGOŃ Lębork pomorskie 135
07493 MURAWSKI Michał 1995-10-17 GKTS Wiązowna mazowieckie 135
00327 WITKOWSKI Jakub 2001-09-06 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 135
00323 ZIHAO Geng (CHN) 1995-05-02 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 135
25-32. 00945 TOMICKI Jarosław 1980-11-17 BISTS Bielsko-Biała śląskie 125
00339 GÓRAK Daniel 1983-10-09 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 125
01028 WASYLKOWSKI Nestor 1992-02-26 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 125
00545 GOŁĘBIOWSKI Mateusz 1990-07-20 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 125
00409 FERTIKOWSKI Paweł 1990-11-12 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 125
00889 JANCZEWSKI Grzegorz 1986-12-08 IKS START Zduńska Wola łódzkie 125
00649 NADOLSKI Łukasz 1993-11-19 UKS Olesno małopolskie 125
33-40. 00008 KUBIK Maciej 2003-02-10 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 115
01029 GALAS Michał 1995-11-13 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 115
00629 CYRNEK Piotr 1995-10-16 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 115
00825 OLEK Jan 1992-11-02 UKS VICTORIA Płock mazowieckie 115
07346 KARMOLIŃSKI Maciej 1990-04-15 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 115
00004 GRELA Artur 2000-06-21 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 115
09394 SZYMAŃSKI Filip 1983-08-28 niestowarzyszony mazowieckie 115
00647 LIS Daniel 1999-08-17 UKS Olesno małopolskie 115
41-48. 06558 RÓŻAK Jakub 1998-09-09 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 110
01020 KUSIŃSKI Marcin 1971-04-20 IKTS BROŃ Radom mazowieckie 110
00003 DZIADEK Kamil 2000-03-21 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 110
03474 KULPA Maksymilian 1989-06-24 MOKS SŁONECZNY STOK Białystok podlaskie 110
02197 FURMAN Andrzej 1969-09-22 LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski wielkopolskie 110
02459 BOBROWSKI Łukasz 1984-03-07 MLUKS Brzeziny łódzkie 110
00556 WALASZEK Przemysław 2000-05-25 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 110
02387 JUREWICZ Mateusz 1986-06-25 KS OGNIWO Chełm lubelskie 110
49-56. 07950 URBANOWICZ Kamil 1999-07-27 LKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie 100
00417 MASŁOWSKI Jakub 1996-01-10 TTS POLONIA Bytom śląskie 100
00496 WACHOWIAK Łukasz 2000-09-02 ZKS Drzonków lubuskie 100
02051 WASIAK Damian 1997-02-04 UKS Sanniki mazowieckie 100
02606 DYKOWSKI Mateusz 1994-03-16 MRKS Gdańsk pomorskie 100
01246 ŻUK Arkadiusz 1999-08-31 SMS Włodawa lubelskie 100
00895 GARBINO Piotr 1993-01-17 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 100
02730 BOSSOWSKI Cezary 1995-11-11 UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 100
57-64. 03501 MAJCHER Bartosz 1993-07-05 STS ORLICZ 1924 Suchedniów świętokrzyskie 95
04122 KLESZCZ Krzesimir 1995-03-05 LZS Kujakowice opolskie 95
01414 DANIEL Artur 1982-04-28 KS DARZ BÓR Karnieszewice zachodniopomorskie 95
03502 MAZUREK Wiesław 1980-02-20 STS ORLICZ 1924 Suchedniów świętokrzyskie 95
04361 BORTNOWSKI Radosław 1994-02-26 KS ATS Stargard zachodniopomorskie 95


Ilość komentarzy: 6

Jerry napisał:
29 Października 2017
IP: 5.172.236.*
Dlaczego na miejscach 25-32 nie jest wymieniona Ania Węgrzyn?

Ping napisał:
30 Października 2017
IP: 94.254.229.*
Rezultat Wosia dowodzi, że różnica pomiędzy średniakiem I ligowym i graczami z ekstraklasy nie jest wcale taka ogromna. Jeśli ktoś ma dobry dzień to wygrywa.

Tadek napisał:
30 Października 2017
IP: 62.133.129.*
Powód takiego stanu rzeczy wydaje się oczywisty, 1 ligowcy grają w swoich klubach po 2 -3 gier w meczu i są ograni, natomiast tzw. ekstraligowcy są tylko statystami w EL, gdzie grają głownie najemnicy zagraniczni, i to w nich się inwestuje a nie krajowych zawodników. Rezultaty sami widzimy, mega chory system.

Polska Kadra napisał:
30 Października 2017
IP: 79.141.133.*
Daniel Gorak na 25-32 w Polsce gdzie nie gra kilku zawodnikow z Top jak Dyjas ,Floras ,Wandzi.

Dramat,Drama Dramat ,za rok polska 2 liga

kibic napisał:
31 Października 2017
IP: 31.130.96.*
Największy skandal to "krecze". Od tyłu nikomu z "wielkich gwiazd" nie chce się grać. Nieuzasadnione wycofanie się - dyskwalifikacja !

Ping napisał:
06 Listopada 2017
IP: 94.254.225.*
Do Tadka
Masz 100% racji. Minęła połowa kolejki i mało który polski zawodnik zagrał w ekstraklasie 5 pojedynków!!!!!! Tyle gra się w 3-dniowym turnieju, o ile się w nim ma wynik. To rzeczywiście dramat. Nie da się cokolwiek osiągnąć wyłącznie trenując w ograniczonym kręgu. Mało ludzi jeździ na turnieje międzynarodowe nawet te tuż za granicą.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.