...

Anna Brzyska i Mateusz Zalewski wygrali 1. GP Polski młodzików

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 01 Października 2017

Anna Brzeska/fot. PZTS

Wyświetleń: 944

Komentarzy: 3

Tagi:
młodzicy
Grand Prix Polski
Anna Brzyska
Mateusz Zalewski

Anna Brzyska (PKS Kolping Jarosław) i Mateusz Zalewski (ZKS Drzonków) wygrali 1. Grand Prix Polski młodzików w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

młodziczki:

BRZYSKA Anna - WIELGOS Zuzanna 3:1 (9,-10,9,5)

młodzicy:
ZALEWSKI Mateusz - MICHNA Dawid 3:1 (6,-6,7,6)

klasyfikacje:

młodziczki
:
1. 07866 BRZYSKA Anna 16.06.2005 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 130
2. 08285 WIELGOS Zuzanna 08.11.2005 LZS Kąkolówka podkarpackie 120
3-4. 07349 SKUBA Emilia 08.09.2005 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 110
00923 WRÓBEL Wiktoria 23.04.2006 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 110
5. 00758 CYRWUS Anna 22.02.2005 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 103
6. 00194 FURMAN Julia 06.03.2005 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 101
7. 00436 GUZIK Aleksandra 04.02.2006 UKS GRYF Gdów małopolskie 99
8. 00695 WĄTOR Oliwia 25.02.2006 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 97
9. 05833 CIEŚLIK Faustyna 08.01.2005 KS Mysław śląskie 93
10. 02823 LEMAŃSKA Klara 11.09.2006 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 91
11. 04545 TOŁSTYKO Kinga 03.05.2006 UKS ZALEW Stepnica zachodniopomorskie 89
12. 06303 KRAKOWIAK Ewa 21.03.2005 GKTS Gdańsk pomorskie 87
13. 01832 HEBDA Małgorzata 24.01.2005 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 83
14. 00797 KARCZMARCZYK Klaudia 25.06.2005 niestowarzyszony małopolskie 81
15. 00734 DRĄG Marta 23.09.2005 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 79
16. 03960 WÓJTOWICZ Karolina 09.02.2005 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 77
17. 07635 GASZ Weronika 20.03.2005 KTS Mysłowice śląskie 73
18. 01519 BOREK Zuzanna 02.03.2006 UPKS ARKA Ryki lubelskie 71
19. 02226 JARECKA Malwina 08.03.2006 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie 69
20. 00170 JEZIK Aleksandra 24.04.2005 KU AZS AJD Częstochowa śląskie 67
21-24. 03433 PODYMA Karolina 19.10.2005 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 65
05723 WACHOWIAK Klaudia 13.02.2006 LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin wielkopolskie 65
05152 TEODORCZUK Kinga 03.02.2005 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 65
05845 TOMANEK Zuzanna 02.02.2005 KS Mysław śląskie 65
25-32. 06741 HOŁDA Karolina 27.01.2007 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 62
02579 GOŁĄB Martyna 31.10.2005 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 62
02936 KRUKAR Maja 27.03.2005 UKS OLIMP Łęki Dukielskie podkarpackie 62
07341 SYRDA Zuzanna 26.09.2006 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 62
00195 GAWORSKA Natalia 07.02.2007 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 62
00906 DRACZYŃSKA Martyna 11.12.2006 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 62
07001 IWANIUK Zofia 12.05.2005 UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 62
07367 ZNOJEK Klaudia 27.12.2005 LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 62
33-40. 00745 CZAJA Zuzanna 11.07.2005 MRKS Gdańsk pomorskie 59
00735 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria 10.04.2007 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 59
06622 PAWELEC Zuzanna 19.11.2006 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 59
04076 KORCZAK Natasza 14.05.2006 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 59
05782 BARTKIEWICZ Julia 26.02.2007 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 59
00520 POŹNIAK Aleksandra 22.11.2006 ZKS Drzonków lubuskie 59
07510 GŁADYSZ Julia 07.11.2005 LKTS Luboń wielkopolskie 59
00284 BOGDANOWICZ Natalia 10.01.2007 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 59
41-48. 03434 KRYSIŃSKA Paula 23.11.2005 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 56
00568 JARKOWSKA Alicja 13.05.2005 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 56
03955 LIPSKA Agata 04.02.2005 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 56
03888 TKOCZ Julia 15.04.2005 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 56
07849 SERAFIN Wiktoria 15.02.2005 IKTS BROŃ Radom mazowieckie 56
00253 STALA Sylwia 18.04.2006 KTS Sandomierz świętokrzyskie 56
00383 KRAMEK Adrianna 31.08.2005 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 56
04627 SŁOMIŃSKA Marta 03.11.2005 UKS SKOCZEK Sopot pomorskie 56
49-56. 04237 PRZYBYŁ Liliana 12.11.2006 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 54
02748 WYCICHOWSKA Amelia 08.03.2007 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 54
01518 KILISZEK Kamila 15.07.2005 UPKS ARKA Ryki lubelskie 54
01127 KAŹMIERCZAK Weronika 24.09.2005 MKTS Opalenica wielkopolskie 54
01212 SKWAREK Julia 03.01.2006 GUKS PROSNA Wieruszów łódzkie 54
08288 SKIBA Emilia 03.02.2007 LZS Kąkolówka podkarpackie 54
00985 KRAJEWSKA Aleksandra 21.02.2006 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 54
00081 MATROS Izabela 19.08.2007 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 54
57-64. 05795 GARGOL Amelia 26.07.2006 MLUKS WAKMET Bodzanów opolskie 52
06100 SASS Dorota 02.02.2006 GLKS Nadarzyn mazowieckie 52
03895 GĄSIOR Oliwia 03.10.2007 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 52
05301 GÓRALSKA Anna 06.06.2005 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 52
00789 DĄBRZAŁ Zuzanna 16.08.2006 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 52
07013 SŁUCHOCKA Natalia 08.11.2006 UKS REMIK Stary Folwark podlaskie 52
05359 GRABIEC Aleksandra 21.03.2005 UKS SP Korzeniów podkarpackie 52
03233 ZAWADA Oliwia 21.02.2007 GUKS Gorzkowice łódzkie 52

młodzicy:
1. 00499 ZALEWSKI Mateusz 20.11.2005 ZKS Drzonków lubuskie 130
2. 03561 MICHNA Dawid 26.06.2005 UKS LIS Sierakowice pomorskie 120
3-4. 07999 SAWCZAK Miłosz 14.04.2005 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 110
03524 KOŚKIEWICZ Hubert 27.10.2005 UKS Niedźwiada Dolna podkarpackie 110
5. 07991 SUŁKOWSKI Karol 20.10.2005 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 103
6. 03084 KULCZYCKI Alan 21.03.2006 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 101
7. 01833 GAWLAS Michał 02.01.2005 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 99
8. 05870 GŁAZOWSKI Kacper 14.04.2005 TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 97
9. 04352 FRĄCZEK Bartosz 02.02.2005 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 93
10. 02654 SKÓRKO Bartłomiej 31.05.2005 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 91
11. 01251 ZGUCZYŃSKI Szymon 25.09.2006 SMS Włodawa lubelskie 89
12. 07519 PYŚK Damian 24.08.2006 LKTS Luboń wielkopolskie 87
13. 06216 WIŚNIEWSKI Szymon 16.03.2005 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 83
14. 05786 WANDACHOWICZ Michał 04.09.2006 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 81
15. 02649 DOMIN Maciej 02.07.2005 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 79
16. 03585 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper04.07.2005 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 77
17. 00113 ŻELENGOWSKI Mateusz 02.03.2005 KS JOFRAKUDA Świebodzin lubuskie 73
18. 00434 TURECKI Kacper 07.07.2006 UKS GRYF Gdów małopolskie 71
19. 07864 JADAM Dawid 12.03.2007 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 69
20. 04348 SKWIERZ Jakub 29.04.2005 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 67
21-24. 08068 BAZIAK Hubert 13.04.2006 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 65
00884 ROJEK Dominik 20.09.2005 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 65
05835 FILICZAK Maciej 30.05.2005 KS Mysław śląskie 65
07862 SZCZYGIEŁ Dawid 23.05.2006 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 65
25-32. 08439 ADAMCZYK Mikołaj 22.04.2005 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 62
04961 ŁUKASZEWSKI Mikołaj 10.07.2006 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 62
01309 JANIK Michał 16.10.2006 VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 62
07898 GULBA Juliusz 27.05.2005 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 62
01472 ŻYDEK Robert 21.07.2007 LKS Piotrowice małopolskie 62
01643 MITAS Jacek 23.09.2005 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 62
01700 DEREŃ Filip 25.12.2005 KTS Krościenko Wyżne podkarpackie 62
05607 WRZEŚNIAK Tomasz 19.03.2005 KS SPIN Częstochowa śląskie 62
33-40. 01958 MACIEJEWSKI Szymon 05.07.2006 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 59
00437 KUCHARSKI Mateusz 21.06.2005 UKS GRYF Gdów małopolskie 59
00286 GROMEK Artur 23.11.2007 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 59
01459 SERAFIŃSKI Franciszek 31.08.2005 UKS SMECZ Konin wielkopolskie 59
08066 ROGOZIŃSKI Szymon 20.08.2005 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 59
06224 STĄPOREK Krzysztof 25.06.2006 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 59
00435 WCISŁO Konrad 06.02.2005 UKS GRYF Gdów małopolskie 59
06218 GIEREŁO Mikołaj 05.07.2005 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 59
41-48. 07616 NIEWIADOMSKI Kamil 18.12.2005 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 56
02727 PLIS Jan 13.03.2005 KS CKFIS Bełżyce lubelskie 56
03455 WODNIAK Michał 19.04.2005 LZS Żywocice opolskie 56
00930 BŁASZCZYK Marcel 05.02.2007 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 56
07755 GRUSZKA Damian 22.09.2005 ZKS Drzonków lubuskie 56
06764 HAMALA Mateusz 27.10.2005 MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 56
02119 ZAWIŚLAK Maksymilian 17.04.2005 LKS OMEGA Kleszczów łódzkie 56
00100 FRANC Igor 20.05.2005 KS JOFRAKUDA Świebodzin lubuskie 56
49-56. 02446 KUBIAK Mikołaj 19.01.2006 LUKS Kołaczkowo kujawsko-pomorskie 54
03590 ŻURAWSKI Piotr 16.02.2006 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 54
05831 GWIZDON Maksymilian 16.03.2007 KS Mysław śląskie 54
07865 BRUD Szymon 24.02.2006 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 54
06647 PEIKOWSKI Fabian 11.09.2005 KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański pomorskie 54
04069 KLAG Wiktor 11.01.2007 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 54
03507 DZIADAK Oliwier 10.10.2005 STS SDK PONG Wieluń łódzkie 54
01830 POLOK Paweł 11.07.2006 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 54
57-63. 07207 CHILICKI Dawid 28.01.2006 UKS JANTAR Gołdap warmińsko-mazurskie 52
06624 PŁACHTA Kamil 03.11.2006 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 52
08192 TERESZKIEWICZ Grzegorz 11.05.2006 UKS ATS Białystok podlaskie 52
07879 SOJKA Oskar 12.06.2006 MKS CZARNI Połaniec świętokrzyskie 52
00566 GRYK Konrad 11.06.2006 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 52
07034 POLAŃCZYK Jakub 07.12.2005 KTS KOSZALINIANIN Koszalin zachodniopomorskie 52
08069 CICHOŃSKI Kamil 01.03.2006 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 52


Ilość komentarzy: 3

on napisał:
01 Października 2017
IP: 83.14.127.*
Brawo Emilka! Od finału dzieliły Cie dwie piłeczki Super rozwój. Oby tak dalej!

obserwator napisał:
03 Października 2017
IP: 83.4.192.*
Brawo dla trenera Alberta. Jego zawodnicy znowu na szczycie. Czy ktoś wreszcie doceni tego trenera.!!!

rakieta napisał:
15 Października 2017
IP: 89.231.50.*
Bardzo przykro ,ze z Lodzi nie ma zawodnikow.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.