...

Anna Kubiak i Michał Gawlas wygrali I WTK kadetów na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 17 Września 2017

I WTK Kadetów 2017 - Bytom

Wyświetleń: 742

Komentarzy: 0

Tagi:
WTK
śląskie
kadeci
Anna Kubiak
Michał Gawlas

Anna Kubiak (JKTS Jastrzębie-Zdrój) i Michał Gawlas (MKS Czechowice-Dziedzice) wygrali I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetów w tenisie stołowym, który odbył się w Bytomiu.

klasyfikacje:

kadetki:
1. KUBIAK Anna 2004-11-05 JKTS Jastrzębie-Zdrój 60
2. KAŁUŻNY Laura 2004-03-07 JKTS Jastrzębie-Zdrój 57
3. PUSTELNIK Kamila 2004-05-03 JKTS Jastrzębie-Zdrój 54
4. CIEŚLIK Faustyna 2005-01-08 KS Mysław 52
5. MAZUR Klaudia 2003-04-10 KU AZS AJD Częstochowa 50
6. TKOCZ Julia 2005-04-15 UKTS SOKÓŁ Orzesze 48
7. SUROWIAK Laura 2003-05-09 RKS CUKROWNIK Chybie 46
8. GASZ Weronika 2005-03-20 KTS Mysłowice 44
9-12. RAKOWSKA Magdalena 2005-04-22 KU AZS AJD Częstochowa 40
KLOCZKOWSKA Nadia 2003-12-13 JKTS Jastrzębie-Zdrój 40
TOMANEK Zuzanna 2005-02-02 KS Mysław 40
GĄSIOR Oliwia 2007-10-03 UKTS SOKÓŁ Orzesze 40
13-16. GULBA Maria 2003-07-24 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 33
USAREK Łucja 2003-10-30 KKS KOLEJARZ Gliwice 33
TOMCZAK Weronika 2004-05-25 JKTS Jastrzębie-Zdrój 33
JEZIK Aleksandra 2005-04-24 KU AZS AJD Częstochowa 33
17-24. CZYRNIA Justyna 2005-07-16 UKTS SOKÓŁ Orzesze 24
CHMIELEWSKA Hanna 2008-06-07 MOSM Tychy 24
KOT Kornelia 2004-06-22 UKS HURAGAN Sosnowiec 24
USAREK Malwina 2006-03-07 KKS KOLEJARZ Gliwice 24
KROCZEK Marta 2004-04-03 ATS Gliwice Cornilleau 24
KOŁODZIEJCZYK Emilia 2004-03-17 ULKS Ruch Pniów 24
FOLEK Klaudia 2003-07-13 RKS CUKROWNIK Chybie 24
SUDOK Amanda 2004-07-04 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 24
25-29. RUCKA Celina 2003-09-24 FUNDACJA TALENT Cieszyn 13
SOKÓŁ Melania 2005-04-24 MOSM Tychy 13
ŻERDKA Marta 2004-04-15 RKS CUKROWNIK Chybie 13
KRET Emilia 2004-09-07 MKS Cieszko Cieszyn 13
JANOWSKA Amelia 2004-03-20 ULKS Ruch Pniów 13



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
1. GAWLAS Michał 2005-01-02 MKS Czechowice-Dziedzice 60
2. RUŁKA Filip 2003-08-24 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 57
3. SŁAWIŃSKI Kacper 2003-10-16 LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna 54
4. SKÓRKO Bartłomiej 2005-05-31 JKTS Jastrzębie-Zdrój 52
5. GUMIŃSKI Krzysztof 2003-11-03 TS KUŻNIA MARTEX Rybnik 50
6. WRZEŚNIAK Tomasz 2005-03-19 KS SPIN Częstochowa 48
7. ŁYSAKOWSKI Michał 2004-08-20 TTS POLONIA Bytom 46
8. ADAMCZYK Mikołaj 2005-04-22 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 44
9-12. JĘSIEK Jakub 2003-08-21 UKS HURAGAN Sosnowiec 40
KABUT Mateusz 2004-01-30 MUKS JEDYNKA Pszów 40
SZATNY Łukasz 2004-03-02 UKTS SOKÓŁ Orzesze 40
OSTACHOWSKI Piotr 2003-11-09 FUNDACJA TALENT Cieszyn 40
13-16. FILICZAK Maciej 2005-05-30 KS Mysław 33
GWIZDON Maksymilian 2007-03-16 KS Mysław 33
OGON Rafał 2004-04-22 KS MARTEX Rybnik 33
MATUSZYŃSKI Jakub 2006-06-22 MOSM Tychy 33
17-24. PIECOWSKI Miłosz 2006-12-15 TS KUŻNIA MARTEX Rybnik 24
BRZOZA Dawid 2006-08-15 JKTS Jastrzębie-Zdrój 24
GULBA Juliusz 2005-05-27 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 24
JENDRULEK Paweł 2005-06-09 MKS CIESZKO Cieszyn 24
KAPELA Jan 2005-06-10 AKS Mikołów 24
MALINOWSKI Dawid 2003-11-12 MOSM Tychy 24
PIENTKA Rafał 2005 TS KUŻNIA MARTEX Rybnik 24
STUŻYŃSKI Dawid 2005-04-11 KS Czarni Gorzyce 24
25-32. CHAMERA Szymon 2004-08-05 AKS Mikołów 13
CZENDLIK Kacper 2004-12-23 MKS CIESZKO Cieszyn 13
HAMALA Mateusz 2005-10-27 MUKS JEDYNKA Pszów 13
LEKSTAN Mateusz 2006-03-22 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 13
LEKSTAN Michał 2003-11-14 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 13
RUS Maksymilian 2005-11-03 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 13
USAREK Rafał 2006-03-07 KKS KOLEJARZ Gliwice 13
ZIĘTARA Hubert 2006-07-12 UKTS SOKÓŁ Orzesze 13
33-48. BACHUL Kacper 2004-06-04 AKS Mikołów 8
CESARZ Miłosz 2005 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 8
CICHORCZYK Szymon 2004-11-19 ULKS Ruch Pniów 8
JELEŃ Tomasz 2003-08-07 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 8
LEWICKI Jan 2006-06-16 MOSM Tychy 8
MIGAS Dawid 2004-07-15 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 8
MIREK Mikołaj 2003-04-23 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 8
PLUTA Michał 2007-07-26 AKS Mikołów 8
PRZEWŁOCKI Piotr 2006-11-01 UKTS SOKÓŁ Orzesze 8
PTAK Wiktor 2008-06-03 KS Mysław 8
ROŻEK Maksymilian 2005-02-04 KS Mysław 8
RUSIN Kacper 2006-12-30 ATS Gliwice Cornilleau 8
SOLIŁO Dominik 2007-11-18 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 8
STENCEL Mikołaj 2005-02-14 AKS Mikołów 8
TOMASZEWSKI Kamil 2005-02-14 UKTS SOKÓŁ Orzesze 8
WASZUT Piotr 2003-11-25 MKS CIESZKO Cieszyn 8
49-56. CEBULA Kacper 2004-09-30 UKS FENIKS Pyskowic 7
DUTKIEWICZ Wiktor 2003-09-18 AKS Mikołów 7
HEROK Jakub 2004 TS KUŻNIA MARTEX Rybnik 7
JANOTA Jarosław 2004-08-13 KS Mysław 7
KOT Szymon 2008-05-02 UKS HURAGAN Sosnowiec 7
NIEROBA Franciszek 2003-09-12 AKS Mikołów 7
SODO Dominik 2004-01-24 UKS HURAGAN Sosnowiec 7
ZAJĄC Maciej 2004 MOSM Tychy 7
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.