...

Faustyna Cieślik i Maciej Filiczak wygrali I WTK młodzików na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 17 Września 2017

Wyświetleń: 609

Komentarzy: 0

Tagi:
młodzicy
WTK
śląskie
Maciej Filiczak
Faustyna Cieślik

Faustyna Cieślik (KS Mysław) i Maciej Filiczak (KS Mysław) wygrali I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodziczek i młodzików w tenisie stołowym, który odbył się w Łaziskach Górnych.

klasyfikacje:

młodziczki:
1. CIEŚLIK Faustyna 2005-01-08 KS MYSŁAW 50
2. GASZ Weronika 2005-03-20 KS Mysłowice 47
3. HEBDA Małgorzata 2005-01-24 MKS Czechowice Dziedzice 44
4. RAKOWSKA Magdalena 2005-04-22 KU AZS AJD Częstochowa 42
5. JEZIK Aleksandra 2005-04-24 KU AZS AJD Częstochowa 40
6. GĄSIOR Oliwia 2007-10-03 UKTS SOKÓŁ Orzesze 39
7. TOMANEK Zuzanna 2005-02-02 KS MYSŁAW Mysłowice 38
8. TKOCZ Julia 2005-04-15 UKTS SOKÓŁ Orzesze 36
9-12. LECHOCKA Kamila 2005-06-24 MUKS JEDYNKA Pszów 33
GRUCHAŁA Laura 2005-11-04 RKS CUKROWNIK Chybie 33
MICHALSKA Jagoda 2005-06-28 RKS CUKROWNIK Chybie 33
WABNIC Justyna 2005-05-21 MUKS JEDYNKA Pszów 33
13-16. INDEKA Weronika 2007-01-02 MKS Czechowice Dziedzice 28
HADRYŚ Matylda 2008-09-14 KR-S TKKF SPORTOWIEC Częstochowa 28
PRZEMYK Kamila 2008-02-15 RKS CUKROWNIK Chybie 28
GĄSKA Dorota 2006-10-26 AKS Mikołów 28
17-24. CZYRNIA Justyna 2005-07-16 UKTS SOKÓŁ Orzesze 20
USAREK Malwina 2006-03-07 KOLEJARZ Gliwice 20
SPENDEL Aleksandra 2007-01-24 UKTS SOKÓŁ Orzesze 20
BRACHACZEK Nadine 2007-11-06 FUNDACJA TALENT Cieszyn 20
SOKÓŁ Melania 2005-04-24 MOSM Tychy 20
RYGUŁA Maja 2007-07-05 AKS Mikołów 20
PIETRASZKO Małgorzata 2009-07-31 LITS Meble ANDERS Żywiec 20
NIERADZIK Maja 2007-05-29 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 20
25-32. TEKLA Aleksandra 2006-11-17 ULKS Pławniowice 11
CUDOK Anastazja 2006-10-18 ULKS Pławniowice 11
CHMIELEWSKA Hanna 2008-06-07 MOSM Tychy 11
CESARZ Nicola 2007-06-16 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 11
URBANOWICZ Klaudia 2009-07-22 KS VIRET CMC Zawiercie 11
KRZEMPEK Wiktoria 2007-09-18 RKS CUKROWNIK Chybie 11
MOSKAŁA Julia 2007-03-07 RKS CUKROWNIK Chybie 11
RZYTKI Sandra 2006-03-17 UKS FENIKS Pyskowice 11
33. ŚWIĄTEK Magdalena 2006-09-23 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 6



REKLAMA Czytaj dalej




młodzicy:
1. FILICZAK Maciej 2005-05-30 KS MYSŁAW 50
2. GULBA Juliusz 2005-05-27 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 47
3. ADAMCZYK Mikołaj 2005-04-22 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 44
4. JENDRULEK Paweł 2005-06-09 MKS CIESZKO Cieszyn 42
5. PIECOWSKI Miłosz 2006-12-15 KS KUŹNIA MARTEX Rybnik 40
6. GWIZDON Maksymillian 2007-03-16 KS MYSŁAW 39
7. HAMALA Mateusz 2005-10-27 MUKS JEDYNKA Pszów 38
8. RUSIN Kacper 2006-12-30 ATS CORNILLEAU Gliwice 36
9-12. WRZEŚNIAK Tomasz 2005-03-19 KS SPIN Częstochowa 33
DOMIN Maciej 2005-07-02 JKTS Jastrzębie Zdrój 33
MATUSZYŃSKI Jakuib 2006-06-22 MOSM Tychy 33
POLOK Paweł 2006-07-11 MKS Czechowice Dziedzice 33
13-16. PIENTKA Rafał 2005-02-21 KS KUŹNIA MARTEX Rybnik 28
GOLDA Marcin 2006-02-20 MUKS JEDYNKA Pszów 28
FLORIAŃSKI Marcel 2005-06-03 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 28
PRZEWŁOCKI Piotr 2006-11-01 UKTS SOKÓŁ Orzesze 28
17-24. KAPELA Jan 2005-06-10 AKS Mikołów 20
ZIĘTARA Hubert 2006-07-12 UKTS SOKÓŁ Orzesze 20
CZENDLIK Wojciech 2007-07-17 MKS CIESZKO Cieszyn 20
ROŻEK Maksymilian 2005-02-04 KS MYSŁAW 20
THEN Olaf 2007-09-30 MKS Czechowice 20
MAGA Patryk 2005-07-27 THE BEST BESTWINKA 20
MAGA Bartosz 2007-02-10 THE BEST BESTWINKA 20
PAŃCZYK Adrian 2005-05-18 KS VIRET CMC Zawiercie 20
25-32. PTAK Wiktor 2008-06-03 KS MYSŁAW 11
DRONSZCZYK Szymon 2005-10-09 MUKS JEDYNKA Pszów 11
USAREK Rafał 2006-03-07 KKS KOLEJARZ Gliwice 11
TOMASZEWSKI Kamil 2005-02-14 UKTS SOKÓŁ Orzesze 11
WAWRZESTA Michał 2005-04-23 ATS CORNILLEAU Gliwice 11
WOJTASZCZYK Wojciech 2007-08-29 KS VIRET CMC Zawiercie 11
LEKSTAN Mateusz 2006-03-22 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 11
JELEŃ Maciej 2005-03-28 ULKS RUCH Pniów 11
33-48. KRAKOWCZYK Jakub 2005-03-07 MUKS JEDYNKA Pszów 6
KUŚ Szymon 2005-10-13 MUKS JEDYNKA Pszów 6
MOŁDRZYK Szymon 2006-06-27 ULKS Pławniowice 6
BRZOZA Dawid 2006-08-15 JKTS Jastrzębie Zdrój 6
KOT Szymon 2008-05-02 UKS HURAGAN Sosnowiec 6
ŁUKASIK Jan 2006-04-04 UKTS SOKÓŁ Orzesze 6
STENCEL Mikołaj 2005-02-14 AKS Mikołów 6
BIAŁY Marcin 2005-12-05 KS VIRET CMC Zawiercie 6
BILGOŃ Bartłomiej 2007-05-18 MOSM Tychy 6
CHMIELNIAK Konrad 2005-11-07 FUNDACJA TALENT Cieszyn 6
LUTOSTAŃSKI Tomasz 2005-05-18 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 6
MADEJ Konrad 2005-07-17 KS VIRET CMC Zawiercie 6
WITCZAK Oskar 2006-03-02 KU AZS AJD Częstochowa 6
CESARZ Oskar 2005-08-16 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 6
GROCHOWINA Krzysztof 2006-11-06 LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna 6
STRĄK Igor 2005-08-03 LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna 6
49-64. NOSIADEK Jakub 2007-06-05 KS KUŹNIA MARTEX Rybnik 4
PIETRZAK Wiktor 2006-06-25 KS KUŹNIA MARTEX Rybnik 4
PLUTA Michał 2007-07-26 AKS Mikołów 4
GRYZŁO Filip 2005-04-14 AKS Mikołów 4
BAUTISTA Filip 2005-08-07 KS MYSŁAW 4
SWADŹBA Piotr 2007-08-28 AKS Mikołów 4
KOCH Bartłomiej 2007-09-13 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 4
GRUCHMAN Dawid 2006-09-23 UKS FENIKS Pyskowice 4
TOMASZEWSKI Kacper 2009-05-21 UKTS SOKÓŁ Orzesze 4
JABŁOŃSKI Karol 2006-09-11 KU AZS AJD Częstochowa 4
KAŁUŻA Tomasz 2009-04-19 MOSiR Łaziska Górne 4
GOLA Tomasz 2007-01-30 KS MYSŁAW Mysłowice 4
PISARZOWSKI Konrad 2008-10-09 KS MYSŁAW Mysłowice 4
SOLIŁO Dominik 2007-11-18 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 4
GREŃ Tymoteusz 2006-05-23 FUNDACJA TALENT Cieszyn 4
MROZEK Mateusz 2005-03-20 MKS CIESZKO Cieszyn 4
65-66. OLSZOWSKI Karol 2006-03-25 UKTS SOKÓŁ Orzesze 3
PIWOWARSKI Jakub 2007-05-11 ATS CORNILLEAU Gliwice 3


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.