...

Dzięki Radkowi SB zainteresowały się kolejnym zawodnikiem

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 05 Września 2017

IPN

Wyświetleń: 2366

Komentarzy: 8

Tagi:
Wojciech Waldowski
Radek
IPN

Dzięki kolejnym donosom Wojciecha Waldowskiego - TW Radka, Służby Bezpieczeństwa zainteresowały się kolejny zawodnikiem, przyjacielem Radka, a zarazem jednym z najlepszych zawodników w tamtych czasach w Polsce.


REKLAMA Czytaj dalej

Ilość komentarzy: 8

Jerry napisał:
05 Września 2017
IP: 83.25.133.*
TW Radek to jedna sprawa, a czym się zajmowały komunistyczne służby specjalne - to druga. Z tych donosów i notatek oficera prowadzącego jak na dłoni widać, jak bardzo był to system i służby antyobywatelski: każdy mógł dla nich być, z byle powodu, wrogiem waaadzy ludowej i obiektem, zasługującym na rozpracowanie operacyjne. I tacy krzyczą dzisiaj, ze dzieje się im krzywda, bo będą, daj Boże, musieli żyć za przeciętną polską emeryturę. W sumie nawet na nią nie zasłużyli.
Lektura tych donosów, to świetny materiał dydaktyczny do nauki historii w liceach. Niech młodzież wie, kto dzisiaj organizuje KOD-y i inne takie parodie

gorszy sort napisał:
05 Września 2017
IP: 77.255.88.*
Jerry ty za komuny też pewnie byłeś kapusiem po twoich wpisach widać że marzy ci się komuna spadaj na Białoruś

trener napisał:
05 Września 2017
IP: 217.99.78.*
Niech juz odbeda sie te wybory bo az żyg.. sie chce na kolejne wpisy mam w d.. radka i innych interesuje mnie co bedzie jutro z tenisem na ślasku dla mnie moze rzadzic nawet ??? byle załatwił kase na szkolenie dzieci, a nie patrzył na własny interes lub jak komus przywalic i go obsmarowac. Polskie piekiełko

marian napisał:
05 Września 2017
IP: 77.255.88.*
Trener mówi tak kasa najważniejsza honor wartości go nie interesują WW jak da kasę może dumnie pozować do zdjęć z młodzieżą jak wielki sponsor .Trener puknij się o stół

doświadczony napisał:
06 Września 2017
IP: 83.16.16.*
Szanowny Panie Redaktorze to jak to było zawodnicy Gliwic jeździli gdzie chcieli i kiedy chcieli, to na czym polegała negatywna rola Radka. Bo rozumiem ,że przed wyborami chcecie go wykończyć by na tronie zasiadł Pana Kolega KURATOR? Te wiadomości, jak długo ktoś miał ważny paszport itp. to chyba te służby wiedziały?

do doświadczony napisał:
07 Września 2017
IP: 157.25.97.*
Zejdź z forum następny TW lub koleś. kapuŚ zawsze pozostanie kapusiem. Panie Pawle BARDZO DOBRA ROBOTA I SUPER STRONA TAK TRZYMAC!!!!!!!!!!!!! !!!!

do jerry napisał:
07 Września 2017
IP: 31.183.39.*
jesteś ... niety

zzz napisał:
19 Września 2017
IP: 81.190.44.*
Zajmijmy sie aby coraz wiecej dzieci uprawialo ten sport .A nie plotami za komuny.To bylo a nie jest dziwi mnie ,ze ta strona stala sie strona szpiegow.I bardzo obrazliwe sa wpisy.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.