...

Znamy nowych mistrzów Polski radnych i pracowników samorządowych

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 14 Lipca 2017

Miłosz Przybylik, Janusz Haszcz, Rafał Chojnacki, Władysław Kącki, Jerzy Kiedrowicz i Agnieszka Pilawska-Błaut zostali mistrzami Polski radnych i pracowników samorządowych w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Kategoria do 40 lat
:
  1m Przybylik Miłosz            -    Częstochowa         śląskie
2m Jemilianowicz Sebastian        -    Nowogard        zachodnio-pomorskie
3m Pałubski Krzysztof        -    Strzelce Opolskie    opolskie
4m Dorynek Grzegorz        -    Olesno            opolskie
5m Marcinkiewicz Łukasz        -    Gorzów Wlk.         lubuskie

Kategoria 41-50 lat:
1m Chojnacki Rafał            -    Gorzów Wlk.         lubuskie
2m Pisarski Jarosław            -    Pielgrzymka        dolnośląskie
3m Janeczek Leszek            -    Pajęczno        łódzkie
4m Lemanowicz Tomasz        -    Babimost        lubuskie
5m Zimnowoda Robert        -    Praszka        opolskie

Kategoria 51-60 lat:
1m Haszcz Janusz            -    Częstochowa        śląskie
2m Korkosz Józef            -    Goleniów        zachodnio-pomorskie
3m Mały Szczepan            -    Wołczyn        opolskie
4m Dobrzykowski Leszek        -    Niechanowo        wielkopolskie
5m Baczyński Leszek            -    Wapno            wielkopolskie
6m Kolek Roman            -    Opole            opolskie
7m Bartosiński Jan            -    Wołczyn        opolskie
  8m Chudobski Jerzy            -    Częstochowa        śląskie   

Kategoria 61 - 70 lat:
1m Kiedrowicz Jerzy            -    Suchylas k/Poznania    wielkopolskie
2m Olszowy Edmund        -    Gorzów Śl.        opolskie
3m Nossol Józef            -    Walce            opolskie

Kategoria pow. 70 lat:
1m Kącki Władysław            -    Baranów        wielkopolskie
2m Kujawski Aleksander        -    Kiszkowo        wielkopolskie

Kobiety:
1m Pilawska – Błaut Agnieszka    -    Częstochowa        śląskie
2m Przybylik Olga            -    Częstochowa        śląskie

Kategoria OPEN:
1m Przybylik Miłosz            -    Częstochowa        śląskie
2m Haszcz Janusz            -    Częstochowa        śląskie
3m Jemilianowicz Sebastian        -    Goleniów        zachodnio-pomorskie
4m Pychyński Sławomir        -    Wieluń            łódzkie
5m Milde Adam            -    Gorzów Śl.        opolskie
6m Pisarski Jarosław            -    Pielgrzymka        dolnośląskie
7m Mały Szczepan            -    Wołczyn        opolskie
8mHelmfridsson Tomas        -    Szwecja
9m Chojnacki Rafał            -    Gorzów Wlk.        lubuskie
10m Chmielarz Bogdan        -    Wieluń            łódzkie
11m Kiedrowicz Jerzy            -    Suchy Las        wielkopolskie
12m Lemanowicz Tomasz        -    Babimost        lubuskie
13m Korkosz Józef            -    Nowogard        zachodnio-pomorskie
14m Janeczek Leszek            -    Pajęczno        łódzkie
15m Pilawska- Błaut Agnieszka    -    Częstochowa        śląskie
16m Pałubski Krzysztof        -    Strzelce Opolskie    opolskie
17m Wilk Marek            -    Gorzów Śl.        opolskie
18mKujawski Aleksander        -    Kiszkowo        wielkopolskie
19m Bartosiński Jan            -    Wołczyn        opolskie
20m Marcinkiewicz Łukasz        -    Gorzów Wlk.        lubuskie
21m Przybylik Olga            -    Częstochowa        śląskie
22m Dorynek Grzegorz        -    Olesno            opolskie
23m Nossol Józef            -    Walce            opolskie

Kategoria VIP
1m Więckowski Kazimierz        -    Częstochowa        śląskie
2mBanaś Tadeusz            -    Wieluń            łódzkie
3m Helmfridsson Tomas        -    Szwecja
  4m Chmielarz Bogdan        -    Wieluń            łódzkie
  5m Pisarski Jarosław            -    Pielgrzymka        dolnośląskie
  6m Olszowy Edmund        -    Gorzów Śl.        opolskie
  7m Gruszka Zbigniew        -    Gdańsk        pomorskie
  8m Skwara Krzysztof            -    Częstochowa        śląskie
  9m Rożniewski Edmund        -    Częstochowa        śląskie
10m Hamela Roman            -    Szyszków        opolskie
11m Nossol Józef            -    Walce            opolskie
12m Krajewski Bolesław        -    Szyszków        opolskie


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.