...

Marcin Kusiński wicemistrzem Europy weteranów!

Kategoria: Turnieje za granicą - Mistrzostwa Europy / 01 Lipca 2017

Marcin Kusiński został wicemistrzem Europy weteranów w tenisie stołowym. Kusiński w finale kategorii zawodników 40-49 lat przegrał ze Szwedem Magnusem Manssonem 1:3. Był to jedyny medal w singlu naszych reprezentantów w mistrzostwach Europy weteranów, które odbywały się w szwedzkim Helsingborgu. Medal w grze podwójnej wywalczyła również Barbara Brombosz w parze z Rosjanką Natalią Leziną.

wyniki finału:
MÅNSSON, Magnus (SWE) - KUSIŃSKI, Marcin (POL) 3:1 (4, -8, 8, 8)

Ilość komentarzy: 6

Kusy napisał:
01 Lipca 2017
IP: 37.47.143.*
Dzięki wszystkim za doping,było naprawdę super.Specjalne podziękowania dla Krzysztofa Stępnia!!!Pozdrawia m i do zobaczenia w kraju.

zgubiony medal napisał:
IP: 195.136.40.*
Jeszcze brązowy medal zdobyła Barabara Bromboszcz w deblu kobiet w kategorii do 65 lat

PawelG napisał:
02 Lipca 2017
IP: 185.55.65.*
Ok, dzięki za info. Uzupełnienie tego newsa.

Pzdr
PG

A.Z. napisał:
IP: 94.254.146.*
No właśnie! A o Basia medalu nikt nie pamięta??? Chyba trzeba prześledzić lepiej wyniki. Brawo Marcin, Brawo Basia!!!

Andrzej z Gdyni napisał:
IP: 89.66.166.*
Marcin pełen szacun dla Ciebie,liczyłem na złoto ale srebro też jest super ,znając Twoje profesjonalne podejście do tego co robisz jeszcze długo będziesz walczył
z przeciwnikami przy tenisowym stole.Nigdy
nie odpuszczasz,zawsze walczysz do końca, masz charakter wojownika ,jesteś dla mnie wzorem do naśladowania. Pozdrawiam i gratuluję.

amator napisał:
10 Lipca 2017
IP: 95.160.211.*
Gratulacje dla p. Marcina i p. Barbary.

Czy w ogóle w historii ME/MŚ weteranów zdobył jeszcze ktoś kiedyś medal z Polaków ???