...

Robert Floras Akademickim Mistrzem Europy!

Kategoria: Turnieje za granicą - Mistrzostwa Europy / 25 Czerwca 2017

Robert Floras/foto by EUSA

Wyświetleń: 615

Komentarzy: 0

Tagi:
Paulina Nowacka
Piotr Chodorski
Robert Floras
AME

Robert Floras został Akademickim Mistrzem Europy w tenisie stołowym. Floras w finale AME pokonał Piora Chodorskiego 3:0. Floras do złota w singlu i w drużynie, dorzucił jeszcze złoty medal w grze podwójnej w parze z Pawłem Fertikowskim. Brązowy medal wśród kobiet wywalczyła Paulina Nowacka.

wyniki:

mężczyźni:

ćwierćfinały:

Kirill GERASIMENKO (Magnitogorsk State technical University) - Pior CHODORSKI (The Angelus Silesius State School of Higher Vocational Education in Walbrzych) 2:3 (8,-4,-6,5,-9), Daniel REED (University of Nottingham) – Boguslaw KOSZYK (The Angelus Silesius State School of Higher Vocational Education in Walbrzych) 3:2 (-12,-8,8,8,7), Gencay MENGE (Marmara University) - Piotr CYRNEK (Rzeszow University of Technology) 3:2 (-13,5,-13,7,6), Ilya ZHIDKOV (Magnitogorsk State technical University) – Robert FLORAS (The Angelus Silesius State School of Higher Vocational Education in Walbrzych) 1:3 (-3,-4,9,-6)

półfinały:
Pior CHODORSKI - Daniel REED 3:1 (-9,6,6,7), Gencay MENGE - Robert FLORAS 1:3 (-7,10,-6,-4)

finał:
Pior CHODORSKI - Robert FLORAS 0:3 (-9,-9,-1)

gra podwójna:

ćwierćfinały:

Boguslaw KOSZYK, Piotr CHODORSKI (The Angelus Silesius State School of Higher Vocational Education in Walbrzych) – Ondrej BAJGER, Michal BENES (Technická univerzita Ostrava) 3:2 (5,-10,8,-10,9)

półfinały:

Kirill GERASIMENKO, Ilya ZHIDKOV (Magnitogorsk State technical University) – Pior CHODORSKI, Boguslaw KOSZYK (The Angelus Silesius State School of Higher Vocational Education in Walbrzych) 3:2 -9,-6,2,12,9), Gencay MENGE, Selim GÜLER (Marmara University) - Pawel FERTIKOWSKI, Robert FLORAS (The Angelus Silesius State School of Higher Vocational Education in Walbrzych) 0:3 (-9,-5,-1).

finał:
Kirill GERASIMENKO, Ilya ZHIDKOV - Pawel FERTIKOWSKI, Robert FLORAS 2:3 (6,-8,-8,8,-8)
 
kobiety:


ćwierćfinały:
Anna BLAZHKO (Kazan Innovative University) - Aneta KUCEROVA (University Palacky Olomouc), Yolanda KING (University of Nottingham) - Svetlana MOKHNACHEVA (Kazan Innovative University 3:1 (8,-11,10,6) Karolina MYNAROVA (University Palacky Olomouc) - Paulina NOWACKA (University School of Physical Education in Wroclaw) 1:3 (-4,-11,9,-7), Qiwen XIAO (University of Paris 13) - Ekaterina GUSEVA (Kazan Innovative University) 2:3 (-8,12,-5,10,-7)

półfinały:
Anna BLAZHKO - Svetlana MOKHNACHEVA 3:0 (w.o.), Paulina NOWACKA - Ekaterina GUSEVA 0:3 (-9,-8,-7).

finał:
Anna BLAZHKO - Ekaterina GUSEVA 3:0 (8,8,8)

ćwierćfinały:
Aneta KUCEROVA, Karolina MYNAROVA (University Palacky Olomouc) – Paulina NOWACKA, Sandra WABIK (University School of Physical Education in Wroclaw) 1:3 (-6,-6,6,-5)

półfinały:
Anna BLAZHKO, Ekaterina GUSEVA (Kazan Innovative University) – LIU Haoyu, Maria TSAPTSINOS (University of Nottingham) 1:3 (-6,-7,7,-11), Karolina LALAK, Natalia BAK (Kozminski University) – Paulina NOWACKA, Sandra WABIK (University School of Physical Education in Wroclaw) 2:3 (8,-3,-3,9,-8)

finał:
LIU Haoyu, Maria TSAPTSINOS - Paulina NOWACKA, Sandra WABIK 2:3 (3,3,-9,-8,-8)


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.