...

Znamy najlepsze rodziny Pro-Familia Cup 2017

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 10 Czerwca 2017

Frysztak

Wyświetleń: 638

Komentarzy: 0

Tagi:
Pro-Familia Cup 2017

Po raz osiemnasty Towarzystwo Sportowe  Pro – Familia było organizatorem Międzynarodowego Rodzinnego Turnieju w Tenisie Stołowym -  Pro-Familia Cup 2017, który odbył się w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym we Frysztaku. W zawodach uczestniczyło 86 rodzin (172 zawodników), co jest nowym rekordem turnieju.

klasyfikacje:

Kategoria rodzic + dziecko do 11 lat 2006 i młodsi

      1- Maciejewski Bogdan + Szymon- Dukla
      2-  Shulepov Maksym + Dmytro- Stary Sambor/Ukraina
      3-  Flaumenhoft Jacek + Szymon – Jarosław;  Patla Wiesław + Paweł – Wojaszówka
          Drużyny które w tej kategorii zajęły miejsca od 5 do 8
        - Wojtaszczyk Tomasz + Wojciech – Zawiercie; Istakovic Miroslav + Simon – Nitra/ Słowacja
        - Majcher Slavomir + Daniel – Presov/ Słowacja; Kufel Dominik + Karol - Żywiec

Kategoria rodzic+ dziecko 12-13 lat : 2004-2005
      1- Sawczak Miłosz + Miłosz - Dukla
      2- Patla Wiesław + Mateusz - Wojaszówka
      3- Sporek Mariusz + Szymon – Dukla; Olekskevych Oleksander + Jaroslav – Stary Sambor/ Ukraina
            Drużyny które w tej kategorii zajęły miejsca od 5 do 8
        - Kołek Piotr + Maciej – Wojaszówka; Prochazka Tomasz + Piotr - Olesno
       - Piękosz Wacław + Jakub – Rzezawa; Olekskevych Oleksander + Yaroslav – Stary Sambor/ Ukraina

Kategoria rodzic+ dziecko 14-15 lat : 2003- 2202
       1- Krukar Dariusz + Piotr – Łęki Dukielskie
       2- Kubicki Stanisław + Patryk – Łopuszka Wielka
       3-  Bodnar Marcin + Michał – Wadowice;  Guman Martin + Patrik – Poproć/ Słowacja
               Drużyny które w tej kategorii zajęły miejsca od 5 do 8
          - WszołekStanisław + Wojciech- Sedziszów Małopolski; Dereń Grzegorz + Urszula - Przysietnica
          - Szymański Wojciech + Paweł – Sędziszów Małopolski; Kozubal Tomasz + Wiktor - Krosno

Kategoria rodzic + dziecko 16-17 lat : 2001- 2000
        1- Kuzmicz Jerzy + Jakub - Sandomierz
        2- Klocek Krzysztof + Michał - Łętownia
        3- Błocho Janusz + Przemysław- Olesno; Stalmach Zbigniew + Zbigniew – Łódz
                              Drużyny które w tej kategorii zajęły miejsca od 5 do 6
                         - Milan Vladimir + Martin – Koszyce/ Słowacja, Kubas Jacek + Ewelina - Bratkówka
                        
Kategoria rodzic+ dziecko powyżej 18 lat – 1999 i starsi
        1- Bilyy Orest + Rastislav – Lwów/ Ukraina
        2- Tomoń Piotr + Grzegorz – Krościenko Wyżne
                      3- Harabin Miroslav + Matej - - Keżmarok/ Słowacja; Andreasik Kazimierz + Michał – Brzostek
                          Drużyny które w tej kategorii zajęły miejsca od 5 do 8
                          - Wszołek Ryszard + Elpidiusz – Góra Ropczycka; Ligęska Aleksander + Sebastian - Dębica
                          - Stąpór Artur + Dawid – Sandomierz, Błąkała Leszek + Paweł - Kraków


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.