...

Alan Kulczycki i Wiktoria Wróbel wygrali 3. GP Polski żaków

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 26 Kwietnia 2017

Wiktoria Wróbel i Alan Kulczycki/foto by PZTS

Wyświetleń: 1135

Komentarzy: 3

Tagi:
żacy
Alan Kulczycki
Grand Prix Polski Żaków
Wiktoria Wróbel

Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek) i Alan Kulczycki (GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski) wygrali 3. Grand Prix Polski żaków w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

żaczki:

WRÓBEL Wiktoria - JARECKA Malwina 3:0 (9,3,11)



REKLAMA Czytaj dalej



żacy:
KULCZYCKI Alan - BŁASZCZYK Marcel 3:1 (-6,9,8,4)

klasyfikacje:

żaczki:

1. 01448 WRÓBEL Wiktoria 2006-04-23 LTSR Buczek łódzkie 100
2. 01771 JARECKA Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie 90
3-4. 05663 ŚLIWKA Zofia 2007-05-15 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 85
03771 LEMAŃSKA Klara 2006-09-11 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 85
5. 06524 PAWELEC Zuzanna 2006-11-19 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 83
6. 00971 GUZIK Aleksandra 2006-02-04 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 81
7. 08448 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 79
8. 04479 WACHOWIAK Klaudia 2006-02-13 LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin wielkopolskie 77
9. 02771 HOŁDA Karolina 2007-01-27 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 74
10. 05857 DĄBRZAŁ Zuzanna 2006-08-16 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 72
11. 00910 SASS Dorota 2006-02-02 GLKS Nadarzyn mazowieckie 70
12. 04836 BARTKIEWICZ Julia 2007-02-26 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 68
13. 00650 WĄTOR Oliwia 2006-02-25 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 65
14. 05872 SYRDA Zuzanna 2006-09-26 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 63
15. 03351 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 61
16. 06395 BOGDANOWICZ Natalia 2007-01-10 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 59
17. 02828 BOREK Zuzanna 2006-03-02 UPKS ARKA Ryki lubelskie 56
18. 01080 RAJKOWSKA Sylwia 2006-02-16 SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo mazowieckie 54
19. 03349 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 52
20. 06326 TOŁSTYKO Kinga 2006-05-03 UKS ZALEW Stepnica zachodniopomorskie 50
21-24. 05131 KURZAWSKA Maja 2006-11-14 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 48
01866 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria 2007-04-10 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 48
05667 ZEMBOWICZ Antonina 2007-03-01 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 48
02588 SKWAREK Julia 2006-01-03 GUKS PROSNA Wieruszów łódzkie 48
25-32. 03864 STAROŃ Kinga 2007-03-26 UKS Niedźwiada Dolna podkarpackie 46
05672 MIRECKA Milena 2008-01-07 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 46
03863 STRZAŁKA Anna 2006-12-15 UKS Niedźwiada Dolna podkarpackie 46
04629 GĄSIOR Oliwia 2007-10-03 AKS Mikołów śląskie 46
07670 KRAJEWSKA Aleksandra 2006-02-21 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 46
05121 WYCICHOWSKA Amelia 2007-03-08 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 46
08240 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec dolnośląskie 46
05881 KOPACKA Anna 2006-04-18 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 46
33-40. 02768 OSIŃSKA Małgorzata 2006-09-30 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 44
08447 HOLODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 44
03618 BEZAK Zuzanna 2008-07-09 CKiS Skawina małopolskie 44
02223 ZAWADA Oliwia 2007-02-21 GUKS Gorzkowice łódzkie 44
08033 SZMIDT Wiktoria 2006-05-26 UKS OPTIMA Zamość lubelskie 44
00843 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 44
05671 OSKIERA Aleksandra 2008-01-08 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 44
06583 KORCZAK Natasza 2006-05-14 UKS TORNADO Waksmund małopolskie 44
41-48. 06582 KOCZAŁKO Oliwia 2006-07-13 UKS TORNADO Waksmund małopolskie 43
03153 WALKUSZ Julia 2006-11-17 UKS ORLIK Gdynia pomorskie 43
03862 SKÓRA Alicja 2006-10-27 UKS Niedźwiada Dolna podkarpackie 43
03093 GODLEWSKA Paulina 2006-10-30 MTS Kwidzyn pomorskie 43
04969 POŹNIAK Aleksandra 2006-11-22 ZKS Drzonków lubuskie 43
02637 SKIBA Emilia 2007-02-03 LZS Kąkolówka podkarpackie 43
01489 RAJKOWSKA Katarzyna 2009-01-31 SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo mazowieckie 43
06535 FRELICH Patrycja 2007-10-13 KS ZENIT Wytomyśl wielkopolskie 43
49-56. 03499 BRODA Amanda 2006-04-20 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 42
01269 INDEKA Weronika 2007-01-02 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 42
06578 KOLASA Iwona 2007-04-27 UKS TORNADO Waksmund małopolskie 42
05852 PAPIERNIK Nadia 2006-04-21 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 42
02958 WOLLSCHLAEGER Liliana 2006-05-19 GKTS Gdańsk pomorskie 42
02224 KURMANOWSKA Julita 2006-08-05 GUKS Gorzkowice łódzkie 42
06179 SŁUCHOCKA Natalia 2006-11-08 UKS REMIK Stary Folwark podlaskie 42
57-64. 06178 ADAMCZEWSKA Aleksandra 2007-02-25 UKS REMIK Stary Folwark podlaskie 41
02769 KRAUSE Agata 2009-05-08 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 41
03028 FELSKOWSKA Agata 2007-01-01 UKS REMUS Miechucino pomorskie 41
04420 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 2007-04-30 SKTS DWÓJKA Kraśnik lubelskie 41
05850 JASIECKA Zuzanna 2006-09-16 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 41
03348 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 41
05105 BRZEZIŃSKA Natalia 2008-05-26 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 41
02485 BOBEK Weronika 2006-08-24 UKS CZARNI Pieszcz zachodniopomorskie 41
02557 DRAWS Anna 2008-02-11 UKS LIS Sierakowice pomorskie 41

żacy:
1. 00610 KULCZYCKI Alan 2006-03-21 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 100
2. 03683 BŁASZCZYK Marcel 2007-02-05 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 90
3-4. 04840 WANDACHOWICZ Michał 2006-09-04 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 85
04785 JADAM Dawid 2007-03-12 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 85
5. 00979 TURECKI Kacper 2006-07-07 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 83
6. 01595 KUBIAK Mikołaj 2006-01-19 LZS VICTORIA Kołaczkowo kujawsko-pomorskie 81
7. 05039 ZGUCZYŃSKI Szymon 2006-09-25 SMS Włodawa lubelskie 79
8. 02594 JANIK Michał 2006-10-16 niestowarzyszony zachodniopomorskie 77
9. 05664 STĄPOREK Krzysztof 2006-06-25 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 74
10. 07228 WEIKUM Kacper 2006-04-21 SKS 40 Warszawa mazowieckie 72
11. 01878 JAGODZIŃSKI Mateusz 2006-01-19 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 70
12. 01218 ŻYDEK Robert 2007-07-21 LKS Piotrowice małopolskie 68
13. 04505 PYŚK Damian 2006-08-24 LKTS Luboń wielkopolskie 65
14. 00862 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 63
15. 02767 CHABOWSKI Kamil 2006-04-16 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 61
16. 04968 DANOWSKI Damian 2006-09-30 ZKS Drzonków lubuskie 59
17. 04786 BRUD Szymon 2006-02-24 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 56
18. 03164 BAZIAK Hubert 2006-04-13 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 54
19. 05902 KLAG Wiktor 2007-01-11 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 52
20. 01225 BROSZKIEWICZ Karol 2007-12-20 LKS Piotrowice małopolskie 50
21-24. 04783 SZCZYGIEŁ Dawid 2006-05-23 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 48
03867 TOTON Kacper 2008-04-10 UKS Niedźwiada Dolna podkarpackie 48
07288 MASSALSKI Borys 2006-10-08 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 48
01421 GWIZDON Maksymilian 2007-03-16 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 48
25-32. 03644 LUDWICZAK Bartosz 2006-02-20 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie 46
05860 ŁUKASZEWSKI Mikołaj 2006-07-10 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 46
07701 RUSIN Kacper 2006-12-30 ATS Ligota Łabędzka śląskie 46
03084 BIERNACKI Piotr 2006-08-09 PMDK Miastko pomorskie 46
03054 FORMELA Rafał 2007-12-15 MRKS Gdańsk pomorskie 46
08122 KOSTECKI Adam 2006-01-03 GLKS Nadarzyn mazowieckie 46
03165 KUROWSKI Jakub 2006-09-09 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 46
03169 CICHOŃSKI Kamil 2006-03-01 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 46
33-40. 04338 PIECOWSKI Miłosz 2006-12-15 KS NAPRZÓD Borucin śląskie 44
08443 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 44
05488 LEMIESZKA Wojciech 2006-02-16 STOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska wielkopolskie 44
00860 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 44
05861 KASZUBA Patryk 2006-06-08 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 44
07761 CHILICKI Dawid 2006-01-28 UKS JANTAR Gołdap warmińsko-mazurskie 44
01270 POLOK Paweł 2006-07-11 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 44
06394 GROMEK Artur 2007-11-23 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 44
41-48. 02546 MICHNA Samuel 2009-01-24 UKS LIS Sierakowice pomorskie 43
02955 SĘKOWSKI Jan 2006-10-03 GKTS Gdańsk pomorskie 43
03215 KOWALSKI Mateusz 2007-05-15 MUKS BOCIAN Słońsk lubuskie 43
05919 SZURLEJ Kacper 2007-06-11 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 43
00235 GRYK Konrad 2006-06-11 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 43
00861 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 43
02956 SĘKOWSKI Piotr 2008-04-28 GKTS Gdańsk pomorskie 43
07752 GOSZCZYŃSKI Piotr 2006-07-11 AZS UMCS Lublin lubelskie 43
49-56. 07150 NOWAK Jakub 2007-03-25 TKKF Dobczyce małopolskie 42
05485 BYLINA Szymon 2007-03-12 SL SALOS Szczecin zachodniopomorskie 42
02385 LIPA Oskar 2008-10-28 ULKS Moszczenica łódzkie 42
07762 MARCINKIEWICZ Mateusz 2006-05-05 UKS JANTAR Gołdap warmińsko-mazurskie 42
06527 PŁACHTA Kamil 2006-11-03 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 42
03167 CIASTOŃ Tomasz 2007-09-25 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 42
06338 STOCHEL Adam 2006-12-21 MKS KSOS Kraków małopolskie 42
01597 MAŁECKI Patryk 2006-01-10 LZS VICTORIA Kołaczkowo kujawsko-pomorskie 42
57-64. 03214 DYBKA Bartosz 2008-04-12 MUKS BOCIAN Słońsk lubuskie 41
01010 PYRA Konrad 2008-08-22 MSZS Świdwin zachodniopomorskie 41
01266 THEN Olaf 2007-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 41
05115 LIPOWSKI Michał 2008-03-04 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 41
04243 PALUCH Mateusz 2007-08-01 UKS Szynczyce łódzkie 41
00232 PERKOWSKI Maciej 2006-06-19 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 41
05467 HOFFMANN Bartosz 2007-02-04 UKS THE BEST Bestwinka śląskie 41


Ilość komentarzy: 3

Jerry napisał:
26 Kwietnia 2017
IP: 83.23.40.*
Brawa dla Klary Lemańskiej! Świetny turniej, tak trzymaj dalej, Klara! Powodzenia!

on napisał:
26 Kwietnia 2017
IP: 83.14.127.*
Alan Kulczycki niesamowite czucie gry. Niech jeszcze stanie w niedługim czasie bliżej stołu i będzie miażdżył.

Prezes GKS Gorz napisał:
04 Maja 2017
IP: 195.95.144.*
Gratulacje dla Alana i trenera Szymona.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.