...

Natalia Bajor i Tomasz Kotowski młodzieżowymi mistrzami Polski!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 09 Kwietnia 2017

Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) i Tomasz Kotowski (KST Energa-Manekin Toruń) zostali młodzieżowymi mistrzami Polski w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

kobiety:

BAJOR Natalia - KNYSZEWSKA Paulina 4:0 (6,6,4,4)

mężczyźni:
KOTOWSKI Tomasz - BADOWSKI Marek 4:3 (10,-9,8,10,-8,-8,8)

wyniki:
gra pojedyncza kobiet
gra pojedyncza mężczyzn
gra podwójna kobiet
gra podwójna mężczyzn
gra mieszana

klasyfikacje:

mężczyźni:

1. KOTOWSKI Tomasz 1998-07-05 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 330
2. BADOWSKI Marek 1997-06-23 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 305
3-4. KREFT Damian 1996-12-17 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 280
TOMASZUK Tomasz 1997-12-29 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 280
5-8. DOSZ Sławomir 1998-08-08 LKS POGOŃ Lębork pomorskie 245
FOLWARSKI Jakub 1996-05-03 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 245
MASŁOWSKI Jakub 1996-01-10 TTS POLONIA Bytom śląskie 245
KOTARSKI Maciej 1998-09-08 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 245
9-12. KUROWSKI Kamil 1996-07-14 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 205
SZYMCZYK Jan 1997-07-24 BISTS Bielsko-Biała śląskie 205
DOSZ Adam 1996-11-08 LKS POGOŃ Lębork pomorskie 205
WŁÓCZKO Krzysztof 1996-10-30 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 205
13-16. PELCZAR Dawid 1998-07-02 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 170
FELKEL Grzegorz 1998-08-07 ZKS Drzonków lubuskie 170
ZATÓWKA Patryk 1997-04-10 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 170
GOLLA Marco 1998-05-27 ZKS Drzonków lubuskie 170
17-24. DUDZIŃSKI Jakub 1996-02-07 MOKS SŁONECZNY STOK Białystok podlaskie 140
BALCERZAK Marcin 1998-03-26 TTS POLONIA Bytom śląskie 140
WĘDERLICH Damian 1998-02-05 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 140
GRELA Paweł 1998-10-17 TTS POLONIA Bytom śląskie 140
BUDKIEWICZ Szymon 1997-05-30 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 140
MAKOWSKI Kacper 1998-05-17 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 140
KACZOR Jan 1996-01-11 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 140
MISZTAL Igor 1997-05-14 AKS Strzegom dolnośląskie 140
25-32. LEBRECHT Bartosz 1996-03-03 IKRTS Józefów mazowieckie 120
MOCZKO Michał 1996-05-23 UKS DWUNASTKA Wrocław dolnośląskie 120
BARBACHOWSKI Jacek 1998-10-18 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 120
GŁUSZEK Wojciech 1996-02-15 LZS Kujakowice opolskie 120
SMOLUK Kamil 1997-09-22 UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 120
WASIAK Damian 1997-02-04 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 120
PIOTROWSKI Mikołaj 1998-05-05 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 120
POLAŃSKI Jakub 1998-07-07 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 120
33-48. WIŚNIEWSKI Maciej 1996-07-31 LKTS Luboń wielkopolskie 110
JARMOŁOWICZ Kamil 1996-11-05 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 110
TATARCZUCH Rafał 1998-05-04 UKS Olesno małopolskie 110
MARCZYKOWSKI Rafał 1996-10-30 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 110
KOŁODZIEJ Szymon 1996-12-26 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 110
KRASUCKI Maciej 1998-05-28 LUKS KŁOS Wola Skromowska lubelskie 110
RÓŻAK Jakub 1998-09-09 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 110
MAJOVEC Rostislaw 1996-04-02 AUKS TREFL Zamość lubelskie 110
ŚWITALSKI Jacek 1997-05-06 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 110
MORAWIEC Daniel 1998-03-22 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 110
ANTCZAK Damian 1996-08-20 KS ENERGETYK Łódź łódzkie 110
CEMBROWICZ Jakub 1996-06-15 UKS NAŁĘCZ Ostroróg wielkopolskie 110
BŁĄKAŁA Paweł 1998-04-28 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 110
POŁOSZCZAŃSKI Dawid 1998-04-24 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 110
JEMILIANOWICZ Sebastian 1997-05-22 VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 110
JĘDRZEJCZAK Jakub 1997-04-04 UKS LUPUS KABATY Warszawa mazowieckie 110
49-64. BAJER Kamil 1996-07-11 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 100
JOKIEL Daniel 1996-12-18 niestowarzyszony lubuskie 100
STĄPÓR Dawid 1998-10-09 KTS Sandomierz świętokrzyskie 100
PROKOT Krystian 1996-05-11 AKS Strzegom dolnośląskie 100
WITCZAK Marek 1997-01-09 WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk wielkopolskie 100
WYDRA Dariusz 1997-06-08 KTS Sandomierz świętokrzyskie 100
LEŚNIEWSKI Jakub 1997-05-20 KU AZS UZ Zielona Góra lubuskie 100
KOPCZYK Hubert 1998-02-14 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 100
CZAJA Cezary 1997-04-01 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 100
GRYKO Karol 1998-10-05 UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 100
DWOJAK Hubert 1998-10-01 PKS POLONIA BIAŁOGON Kielce świętokrzyskie 100
FERENC Piotr 1996-01-22 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 100
WITCZAK Filip 1998-11-18 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 100
OSTANEK Michał 1998-05-13 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 100
WOŁOWIECKI Robert 1998-03-26 MRKS Gdańsk pomorskie 100

kobiety:
1. BAJOR Natalia 1997-03-07 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 330
2. KNYSZEWSKA Paulina 1997-08-16 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 305
3-4. KRZYSIEK Paulina 1996-08-12 GLKS Nadarzyn mazowieckie 280
LALAK Karolina 1998-06-08 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 280
5-8. GALUS Katarzyna 1998-02-21 LUKS Skrzyszów małopolskie 245
OLCZAK Honorata 1996-04-18 MRKS Gdańsk pomorskie 245
WOŁOWIEC Dominika 1997-02-04 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 245
DĄBROWSKA Aleksandra 1996-03-22 GLKS Nadarzyn mazowieckie 245
9-12. KIEDROWSKA Joanna 1996-05-05 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 205
FALARZ Aleksandra 1996-01-24 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 205
BANAŚ Dominika 1997-12-11 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 205
FALARZ Kinga 1997-11-12 KU AZS AJD Częstochowa śląskie 205
13-16. JEŻEWSKA Aleksandra 1996-03-08 AZS UMCS Lublin lubelskie 170
NAWROCKA Klaudia 1997-01-25 KS GALAXY Białystok podlaskie 170
CIEMNA Natalia 1997-01-22 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 170
PĘK Karolina 1998-02-08 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 170
17-24. KLIMCZAK Monika 1997-09-23 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 140
TOKARCZYK Karolina 1998-03-07 RKS CUKROWNIK Chybie śląskie 140
ZAWADZKA Emilia 1997-03-28 AZS UMCS Lublin lubelskie 140
CABAN Anna 1996-07-25 UKS Maków łódzkie 140
MŁYNEK Natalia 1998-04-05 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 140
KASENBERG Magdalena 1997-12-14 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 140
WERESZCZAKA Anna 1998-02-18 GLKS Nadarzyn mazowieckie 140
KAMIŃSKA Marcelina 1997-08-08 LUKS Straszyn pomorskie 140
25-32. CIESIELSKA Agata 1997-12-21 SKS SPARTAKUS Gliwice śląskie 120
STACHECKA Paulina 1998-01-16 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 120
SZPILSKA Roksana 1998-12-30 UKS Olesno małopolskie 120
KĘDZIOR Daria 1997-04-14 MRKS Gdańsk pomorskie 120
KAPEK Patrycja 1997-10-19 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 120
BARANOWSKA Dagmara 1997-01-31 SMS Włodawa lubelskie 120
WASZCZUK Patrycja 1997-02-10 SMS Włodawa lubelskie 120
URBANIAK Martyna 1996-11-29 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 120
33-48. MIKA Patrycja 1997-02-20 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 110
MACIĄG Andżelika 1997-03-16 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 110
MATWISZYN Ewelina 1997-12-15 KS Polkowice dolnośląskie 110
ZANIEWSKA Wiktoria 1997-05-22 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 110
KUWERSKA Katarzyna 1996-10-05 ULKS Moszczenica łódzkie 110
KLABIŃSKA Agata 1998-06-15 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 110
ADAMKIEWICZ Renata 1996-10-05 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 110
JANISZEWSKA Maja 1998-11-11 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 110
GŁODEK Kamila 1996-06-12 SMS Włodawa lubelskie 110
KORDOWSKA Izabela 1996-04-26 LUKS FALA Trzebiatów zachodniopomorskie 110
PRZESMYCKA Magdalena 1997-09-03 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 110
JĘDRZEJEWSKA Anna 1996-06-24 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 110
KĘDZIA Aleksandra 1998-03-26 UKS MARATON Moskurnia wielkopolskie 110
ŚLIWA Alicja 1998-02-08 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 110
KANIA Karolina 1996-09-04 UKS ZALEW Stepnica zachodniopomorskie 110
49-64. MIŚTA Katarzyna 1997-02-20 LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 100
KULA Aneta 1997-04-19 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice śląskie 100
 


Ilość komentarzy: 1

uwaga klon! napisał:
10 Kwietnia 2017
IP: 83.24.203.*
W wynikach gier podwójnych Misztal się sklonował )

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.