...

Zapraszamy na Grand Prix Bielska-Białej

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 07 Kwietnia 2017

Mistrzostwa Polski Młodzików 2018

Wyświetleń: 534

Komentarzy: 0

Tagi:
Grand Prix Bielska-Białej w tenisie stołowym

8 i 9 kwietnia w Bielsku-Białej odbędzie się kolejny turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Bielska-Białej.

regulamin:

1.Cel.:
a) popularyzacja tenisa stołowego
b) promocja miasta Bielska Białej
c) propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego
d) popularyzacja zdrowej – sportowej rywalizacji.REKLAMA Czytaj dalej2.Organizator. Bielsko Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Wydział Kultury Fizycznej i Sportu

3.Termin i miejsce II turnieju 08-09.04.2017r. (sobota, niedziela). Hala Victoria ul. Bratków 16, 43-300 Bielsko-Biała /pozostałe dwa turnieje zostaną rozgrane we wrześniu oraz grudniu 2017r./.

4.Kategorie Sobota: a) młodzicy/czki b) kadeci/ ki c) juniorzy/ki d) rodzinna /dziecko do lat 15/ + rodzic lub dziecko + dziadek/babcia. System rozgrywek drużynowy do 2 wygranych pojedynków: 1. Gra pojedyncza A dziecko - X dziecko 2. Gra pojedyncza B rodzic/dziadek – Y rodzic/dziadek w przypadku remisu po 2 grach pojedynczych rozegrana zostanie: 3. Gra podwójna: dziecko/rodzic – dziecko/rodzic Niedziela: a) seniorzy b) seniorki c) weterani 40-49 lat d) weterani 50-59 lat e) weterani 60-69 lat f) weterani 70 + Uwaga: Kategoria będzie rozgrywana, jeżeli zgłosi się do niej minimum 5 zawodników/czek. W przypadku mniejszej ilości zawodników/czek niż 5 osób, kat. będzie łączona z kat. wyższą i w tej kat. będzie punktowana. 5. Klasyfikacja Generalna Do klasyfikacji Generalnej będą brane osoby, które wystartują w min. w 3 z 4 turniejów. W klasyfikacji Generalnej Grand Prix będą brane punkty z 3 najlepszych turniejów, zdobyte w danej kat. wiekowej.

5.System rozgrywek. W zależności od ilości uczestników w danych kategoriach.

6.Zgłoszenia W dniu turnieju 9.00-9.45 wraz z opłatą wpisowego dokonaną w dniu zawodów.

7.Zasady finansowania: a) wpisowe do turnieju wynosi: dzieci i młodzież: młodzicy/ki, kadeci/ki, juniorzy/ki) 7zł w jednej kat. 10zł w dwóch kat. W kat. rodzinnej wpisowe 10,00zł./od drużyny. b) osoby dorosłe (seniorzy/ki, weterani) 12zł w jednej kat. 15zł w dwóch kat. c) koszty organizacyjne turnieju (hala, sędzia, nagrody) pokrywają organizatorzy.

8. Nagrody: a) w 4 turniejach Grand Prix Bielska-Białej 2017, w kat. młodzieżowych i rodzinnych za miejsca 1,2,3 medale i dyplomy, w kat. seniorów/ek za miejsca 1,2,3 puchary i dyplomy a w kat. weteranów statuetki i dyplomy. b) w Klasyfikacji Generalnej Grand Prix Bielska-Białej sezon 2017, w kat. młodzieżowych, seniorzy, weterani miejsca 1,2,3 – puchary i dyplomy a w kat. rodzinnej sprzęt sportowy.

9. Postanowienia końcowe:
a) organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu indywidualnego ubezpieczenia zawodników od nieszczęśliwych wypadków, kradzieży, zagubienia, uszkodzenia sprzętu i odzieży, b) w sprawach rozgrywek można kontaktować się z organizatorem Dział Organizacji Imprez: michal.zarebski@bbosir.bielsko.pl c) organizator zastrzega sobie możliwość zmiany niniejszego regulaminu, d) interpretacja niniejszego regulaminu należy wyłącznie do organizatora.


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.