...

Katarzyna Królikowska i Maciej Kubik wygrali 3. GP Polski kadetów

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 02 Kwietnia 2017

Katarzyna Królikowska (GMKS Strzelec Frysztak) i Maciej Kubik (KSS ANDROMEDA Warszawa) wygrali 3. Grand Prix Polski kadetów w tenisie stołowym.
 

wyniki finałów:

kadetki:

KRÓLIKOWSKA Katarzyna - GAWORSKA Zuzanna 4:0 (6,8,8,8)

kadeci:
KUBIK Maciej - JANKOWSKI Jakub  4:0 (7,7,5,10)


klasyfikacje:

kadetki:

1. 05104 KRÓLIKOWSKA Katarzyna 2003-09-23 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 170
2. 00259 GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 155
3-4. 03341 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 140
03691 WRZOSEK Wiktoria 2004-03-17 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 140
5. 03289 GILEWSKA Dominika 2002-07-08 niestowarzyszony lubuskie 123
6. 00934 GRYKO Kamila 2002-02-11 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 121
7. 00229 JARKOWSKA Aleksandra 2003-07-19 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 119
8. 03520 SZTWIERTNIA Ilona 2004-12-06 LKS LESZNIANKA Leszna Górna śląskie 117
9. 06714 TOMECKA Julia 2002-09-05 KTS Mysłowice śląskie 108
10. 01177 SZYMCZYK Natalia 2003-04-15 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 106
11. 01448 WRÓBEL Wiktoria 2006-04-23 LTSR Buczek łódzkie 104
12. 04492 SUŁEK Zuzanna 2003-11-17 LKTS Luboń wielkopolskie 102
13. 03342 CHRABĄSZCZ Milena 2002-11-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 96
14. 06716 GASZ Alicja 2002-06-13 KTS Mysłowice śląskie 94
15. 00922 KOWALCZYK Zuzanna 2003-08-27 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 92
16. 04628 GĄSIOR Natalia 2004-05-10 AKS Mikołów śląskie 90
17. 02279 STACHNIAK Martyna 2003-02-11 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 86
18. 00869 WIĘCKOWSKA Julia 2002-10-25 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 82
19. 00260 GIRULSKA Julia 2002-03-11 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 80
20. 05653 LIS Martyna 2002-03-25 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 78
21-24. 00923 MAŁYSIAK Kamila 2004-01-02 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 76
04929 SZEWCZAK Weronika 2002-03-03 UKS ŻACZEK Fajsławice lubelskie 76
03345 OSSOWSKA Nina 2002-02-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 76
06654 GÓRSKA Michalina 2003-01-06 LUKS FALA Piotrawin lubelskie 76
25-32. 03833 GAŁKA Zuzanna 2004-09-28 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie dolnośląskie 74
01051 KAŹMIERCZAK Weronika 2005-09-24 MKTS Opalenica wielkopolskie 74
00728 WIĄCEK Amelia 2003-07-23 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 74
00262 OŻGA Weronika 2003-12-03 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 74
04965 SOKOŁOWSKA Gabriela 2002-11-06 ZKS Drzonków lubuskie 74
00927 ZAJĄC Anna 2002-10-02 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 74
00789 PRZYGODA Klaudia 2002-07-12 LUKS STAL Osowiec opolskie 74
03343 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 74
33-40. 06651 JAKONIUK Gabriela 2002-02-02 LUKS FALA Piotrawin lubelskie 70
00519 PANEK Daria 2002-09-27 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 70
00925 CYRWUS Anna 2005-02-22 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 70
01173 RAZAKOWSKA Estera 2002-03-28 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 70
03999 KASPRZYK Michalina 2002-01-15 LUKS Skrzyszów małopolskie 70
01772 JARECKA Marcelina 2002-02-28 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie 70
01452 NICIAK Zuzanna 2004-09-19 LTSR Buczek łódzkie 70
06605 NOWAK Aleksandra 2003-11-14 MKS TS WARTA Oborniki wielkopolskie 70
41-48. 02269 HAJDUK Martyna 2004-03-17 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 68
00788 KLUSZEWSKA Milena 2002-02-08 LUKS STAL Osowiec opolskie 68
05288 KUBIAK Anna 2004-11-05 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 68
07289 KORNACKA Oliwia 2002-11-28 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 68
07576 GAJEWSKA Natalia 2003-05-18 LITS MEBLE ANDERS Żywiec śląskie 68
02869 KOWALSKA Martyna 2002-09-02 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 68
04004 KOZIOŁ Zuzanna 2002-02-04 LUKS Skrzyszów małopolskie 68
05230 LIBELT Julia 2002-03-29 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 68
49-56. 00375 KOWALSKA Oliwia 2002-10-29 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 65
01211 STASZCZAK Zuzanna 2002-06-21 LKS Piotrowice małopolskie 65
00263 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 65
00373 FRONTCZAK Magdalena 2004-02-12 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 65
03181 LIPSKA Anna 2002-10-05 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 65
02927 ŻÓŁTOWSKA Julia 2003-04-25 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 65
00520 PIŁAT Agnieszka 2004-04-14 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 65
07031 TROCHIMIUK Katarzyna 2002-06-09 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 65
57-64. 04490 GŁADYSZ Julia 2005-11-07 LKTS Luboń wielkopolskie 63
04959 CHMIELIK Marta 2002-09-06 ZKS Drzonków lubuskie 63
02648 ZDROJEWSKA Emilia 2002-04-23 UKS SKOCZEK Sopot pomorskie 63
00354 ARCHACKA Julia 2003-01-21 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 63
03528 KAWIAK Marta 2003-04-28 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 63
04491 PIECHOTA Natalia 2003-03-31 LKTS Luboń wielkopolskie 63

kadeci:
1. 00878 KUBIK Maciej 2003-02-10 KSS ANDROMEDA Warszawa mazowieckie 170
2. 00473 JANKOWSKI Jakub 2002-02-11 ZKS Drzonków lubuskie 155
3-4. 03680 KWAPIŚ Kuba 2003-05-30 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 140
04907 SUŁKOWSKI Bartosz 2002-03-30 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 140
5. 02881 MIASTOWSKI Maksymilian 2003-05-04 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 123
6. 00167 DZIUBA Patryk 2003-05-07 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 121
7. 05662 REDZIMSKI Miłosz 2006-09-10 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 119
8. 00834 SOKOŁOWSKI Łukasz 2002-07-14 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 117
9. 03117 MAŁACHOWSKI Michał 2002-08-12 MTS Kwidzyn pomorskie 108
10. 04972 KORCZAK Damian 2003-09-06 ZKS Drzonków lubuskie 106
11. 04506 PYŚK Patryk 2003-12-08 LKTS Luboń wielkopolskie 104
12. 00475 KOPECKI Andrzej 2002-08-22 ZKS Drzonków lubuskie 102
13. 05896 KOLASA Szymon 2003-04-12 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 96
14. 07748 CHRZEŚCIAN Radosław 2002-10-21 AZS UMCS Lublin lubelskie 94
15. 00973 GÓRECKI Wojciech 2002-10-08 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 92
16. 05871 KNAGA Łukasz 2003-08-13 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 90
17. 04899 KOSMAL Dawid 2004-04-12 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 86
18. 06978 LILIEN Aleksander 2002-07-10 UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 82
19. 04962 KRZYWNIAK Jakub 2002-07-01 ZKS Drzonków lubuskie 80
20. 04751 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka dolnośląskie 78
21-24. 02873 RUTKOWSKI Mateusz 2004-09-10 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 76
03179 KOWALCZYK Bartosz 2002-05-12 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 76
00717 LEWASZKIEWICZ Filip 2003-01-21 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 76
00442 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 76
25-32. 02266 CHMIELOWSKI Jakub 2003-10-06 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 74
01145 CZAPLA Kamil 2002-01-03 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 74
04961 KRZYWNIAK Filip 2004-05-24 ZKS Drzonków lubuskie 74
03637 LUDWICZAK Filip 2002-02-25 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie 74
00447 KOT Dominik 2002-07-04 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 74
05487 LEMIESZKA Artur 2003-10-06 STOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska wielkopolskie 74
05077 BIELECKI Patryk 2004-12-06 HEKSA Niedrzwica Duża lubelskie 74
03115 KWIATKOWSKI Patryk 2003-02-20 MTS Kwidzyn pomorskie 74
33-40. 04124 GUZEK Mateusz 2002-09-23 UMKS KSIĘŻAK Łowicz łódzkie 70
00165 CHŁODNICKI Piotr 2002-05-01 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 70
01042 OLEJNIK Mikołaj 2003-07-31 LUKS Gryfice zachodniopomorskie 70
00978 KUTAJ Maksymilian 2002-01-26 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 70
05942 WNĘK Stanisław 2004-10-15 TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 70
02880 LEWANDOWSKI Patryk 2003-07-28 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 70
02262 STECYSZYN Jakub 2003-04-15 KS MARTEX Rybnik śląskie 70
01420 GWIZDON Oliwer 2003-11-30 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 70
41-48. 05303 SKÓRKO Bartłomiej 2005-05-31 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 68
04840 WANDACHOWICZ Michał 2006-09-04 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 68
05656 WIŚNIEWSKI Szymon 2005-03-16 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 68
04916 SAWCZAK Miłosz 2005-04-14 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 68
01996 MICHALSKI Piotr 2003-07-15 KTS Wysokie Mazowieckie podlaskie 68
04973 ZALEWSKI Mateusz 2005-11-20 ZKS Drzonków lubuskie 68
01719 ZIĘTARA Ksawery 2002-10-12 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 68
03431 KUNASZEWSKI Leon 2002-12-11 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 68
49-56. 00451 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 65
02545 MICHNA Dawid 2005-06-26 UKS LIS Sierakowice pomorskie 65
02316 LINEK Adam 2004-07-25 LZS Żywocice opolskie 65
05655 BANASIK Adam 2004-05-03 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 65
08376 KACHNIEWSKI Kajetan 2004-05-23 MLUKS NADWIŚLANIN Płock mazowieckie 65
01978 SERAFIŃSKI Antoni 2002-12-23 UKS SMECZ Konin wielkopolskie 65
05125 ZGLIŃSKI Antoni 2004-08-29 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 65
02604 BERNACKI Patryk 2003-04-10 KS ENERGETYK Łódź łódzkie 65
57-63. 06393 WOŹNIAK Szymon 2003-05-12 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 63
01708 PIĄTEK Adam 2002-06-03 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 63
03503 MISIUDA Miłosz 2003-09-26 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 63
00821 CIOŁKOWSKI Paweł 2002-11-20 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 63
03039 ALOT Maksymilian 2004-05-14 MRKS Gdańsk pomorskie 63
00698 ŻELENGOWSKI Mateusz 2005-03-02 KS JOFRAKUDA Świebodzin lubuskie 63
00236 ZUBRYCKI Xavier 2003-06-30 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 63


Ilość komentarzy: 2

jans napisał:
03 Kwietnia 2017
IP: 83.24.220.*
Niespodziewane, ale jak widać zdecydowane zwycięstwo Kasi. Serdeczne gratulacje!

jans napisał:
09 Kwietnia 2017
IP: 83.31.197.*
Słowa uznania dla Pana Krzysztofa Zdziebko za wyłowienie takiego talentu.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.