...

Józef Janus, Artur Hankus i Jerzy Dębski wygrali 6. GP Wołowa

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 02 Lutego 2017

Wołów - herb

Wyświetleń: 813

Komentarzy: 0

Tagi:
Grand Prix Wołowa
Artur Hankus
Józef Janus
Jerzy Dębski

Józef Janus, Artur Hankus i Jerzy Dębski wygrali szósty turniej z cyklu Grand Prix Wołowa w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

OPEN:

1    Janus    Józef    Wołów
2    Walowski    Mateusz     Jerzmanowa
3    Śliwiński    Maciej    Wrocław
4    Osicki    Jerzy    Polkowice
5    Wołk     Jędrzej    Bukowice
6    Pychyński    Sławomir    Wieluń
7    Marud    Grzegorz    Legnica
8    Buczyński     Damian    Jerzmanowa
9    Józala    Waldemar    Wieluń
10    Białek    Marek    Trzebnica
11    Haznar     Sebastian    Legnica
12    Zimroz    Paweł    Radostów
13    Kaczmarek     Mariusz    Wrocław
14    Kaca     Andrzej    Michalowice
15    Marszałek     Wojciech    Poniec
16    Matusiewicz    Kamil    Wrocław
17    Aniołek    Mirosław    Trzebnica
18    Skrzypczak     Emanuel    Lgiń-Wijewo
19    Budiakowski    Paweł    Bolesławiec
20    Firlej    Miłosz    Wijewo
21    Skrzypczak     Tomasz    Lgiń-Wijewo
22    Danaj    Robert    Gniewków
23    Rybicki    Adrian    Góra
24    Walas    Grzegorz    Gniewków
25    Bednarz    Adrian    Bolesławiec



REKLAMA Czytaj dalej



kat. 40-54 lata:
1    Hankus    Artur    Raszówka
2    Laszuk    Czesław    Legnica
3    Chabiński    Andrzej    Trzebnica
4    Toborek     Wiesław    Miłków
5    Chojnacki    Leszek    Kaczorów
6    Ostasiewicz    Robert    Bolków
7    Kot     Zbigniew    Brzeg Dolny
8    Gil     Witold    Kaczorów
9    Wołk     Sławomir    Bukowice
10    Głaz    Tomasz    Grębocice
11    Iłowski    Wiesław    Wołów
12    Radulewicz    Tomasz    Raszówka
13    Marszałek     Mariusz    Legnica
14    Soliło    Marian    Piechowice
15    Haznar     Dariusz    Legnica
16    Krzemiński    Waldemar    Bolesławiec
17    Floryszczak    Andrzej    Siechowo

pow. 55 lat:

1    Dębski    Jerzy    Wrocław
2    Witiak    Bogdan    Brzeg Dolny
3    Gliniak    Jan    Wrocław
4    Dawid    Leon    Świdnica
5    Zagajewski    Stanisław    Świebodzice
6    Banaszkiewicz    Ryszard    Brzeg Dolny
7    Marchalewicz    Wacław    Jelenia Góra
8    Marczewski    Kazimierz    Bolesławiec
9    Podgórski    Zbigniew    Lubin
10    Miś    Zbigniew    Polkowice
11    Hreczuch    Jan    Wrocław
12    Talar    Andrzej    Bolesławiec
13    Nowak    Jan    Radomierz
14    Zięba    Tadeusz    Bolków
15    Figlewicz    Jan    Jawor


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.