...

Paweł Chmiel i Anna Rusin wygrali III WTK na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 15 Stycznia 2017

Paweł Chmiel/Fot. Mateusz Derengowski

Wyświetleń: 1649

Komentarzy: 1

Tagi:
WTK
śląskie
Paweł Chmiel
Anna Rusin

Paweł Chmiel (TTS Polonia Bytom) i Anna Rusin (ATS Gliwice) wygrali III WTK seniorów w woj. śląskim.

klasyfikacje:

kobiety:

1. RUSIN Anna 1988-04-12 07685 ATS CORNILLEAU Gliwice 90
2. TOKARCZYK Karolina 1998-03-07 00764 RKS CUKROWNIK Chybie 85
3. HETNAŁ Sandra 1999-09-03 00763 RKS CUKROWNIK Chybie 81
4. GRABOŃ Magdalena 2000-01-07 05285 JKTS Jastrzębie-Zdrój 77
5. MŁYNEK Natalia 1998-04-05 01168 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 74
6. BANAŚ Dominika 1997-12-11 01141 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 72
7. WYROBEK Sabina 1992-04-06 04311 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 70
8. SZABAT Patrycja 2001-10-06 00118 KKS KOLEJARZ Gliwice 68
9-12. OCHMAN Agnieszka 1995-03-03 01169 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 62
FALARZ Kinga 1997-11-12 00308 KU AZS AJD Częstochowa 62
FRANASZCZUK Klaudia 2002-04-07 06715 KTS Mysłowice 62
KAPEK Patrycja 1997-10-19 05284 JKTS Jastrzębie-Zdrój 62
13-16. SZYMCZYK Natalia 2003-04-15 01177 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 53
CIESIELSKA Agata 1997-12-21 06119 SKS SPARTAKUS Gliwice 53
PASZEK Aleksandra 1991-07-10 01170 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 53
MIKA Patrycja 1997-02-20 01167 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 53
17-24. FILICZAK Ewa 2001-03-10 01417 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 40
GRZESIŃSKA Zuzanna 2001-07-11 06711 KTS Mysłowice 40
KULA Aneta 1997-04-19 00773 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 40
SOŁTYSIK Sylwia 1999-09-04 01175 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 40
RAKOWSKA Karolina 2002-04-21 00310 KU AZS AJD Częstochowa 40
SZTWIERTNIA Ilona 2004-12-06 03520 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 40
STANISŁAWSKA Sandra 1995-10-09 04307 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 40
TRĘTOWSKA Aneta 1996-04-23 02263 KS MARTEX Rybnik 40
25-32. MAZUR Klaudia 2003-04-10 00312 KU AZS AJD Częstochowa 27
RAZAKOWSKA Estera 2002-03-28 01173 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 27
MOJZ Monika 1983-02-15 04304 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 27
RAKOWSKA Magdalena 2005-04-22 00309 KU AZS AJD Częstochowa 27



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni:
1. CHMIEL Paweł 1986-08-22 00383 TTS POLONIA Bytom 90
2. ELIASZ Adrian 1981-04-25 06937 LUKS Węgierska Górka 85
3. SZYDŁO Aleksander 1995-09-28 06988 UKS HURAGAN Sosnowiec 81
4. GIZA Bartosz 1996-05-23 01283 MKS Czechowice-Dziedzice 77
5. WRÓBEL Dariusz 1990-10-01 01694 UKTS SOKÓŁ Orzesze 74
6. MINDA Michał 1988-10-13 04614 LKS LISWARTA Lisów 72
7. TRELA Mateusz 1990-05-27 06991 UKS HURAGAN Sosnowiec 70
8. MASŁOWSKI Jakub 1996-01-10 00942 TTS POLONIA Bytom 68
9-12. STEUER Dariusz 1981-09-19 07704 ATS Ligota Łabędzka 62
KWODAWSKI Bartosz 1980-04-09 07574 SKS SPARTAKUS Gliwice 62
RADŁO Szymon 2001-03-24 01172 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 62
BALCERZAK Marcin 1998-03-26 00384 TTS POLONIA Bytom 62
13-16. GRELA Paweł 1998-10-17 00943 TTS POLONIA Bytom 53
BARTUSIK Marek 1992-03-24 01142 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 53
GLANOWSKI Jakub 1987-09-30 07693 ATS Ligota Łabędzka 53
KALINOWSKI Mateusz 1995-09-09 06116 SKS SPARTAKUS Gliwice 53
17-24. PAWŁOWSKI Krzysztof 2001-10-21 01707 UKTS SOKÓŁ Orzesze 40
PRUDEL Leszek 1976-04-28 02260 KS MARTEX Rybnik 40
PIECOWSKI Mirosław 1975-06-06 04337 KS NAPRZÓD Borucin 40
KOTWICA Dawid 1988-05-15 08172 LKS STRAŻAK Mikołów 40
SZYDŁO Stanisław 1970-04-08 06989 UKS HURAGAN Sosnowiec 40
LILIEN Aleksander 2002-07-10 06978 UKS HURAGAN Sosnowiec 40
MIKA Kamil 1999-12-13 01166 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 40
MATEJCZYK Mateusz 1998-01-01 01165 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 40
25-32. SZTWIERTNIA Andrzej 1972-06-19 03519 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 25
SUCHOŃ Jakub 2001-03-30 01711 UKTS SOKÓŁ Orzesze 25
RAMENDA Adam 1995-10-08 01284 MKS Czechowice-Dziedzice 25
MICHALSKI Jakub 1990-02-10 04352 KS UNIA Kalety 25
BAJER Kamil 1996-07-11 01412 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 25
KOCZYBA Mariusz 1974-07-21 04610 LKS LISWARTA Lisów 25
WRÓBEL Piotr 1988-12-15 07916 TTS POLONIA Bytom 25
DZIEMBAŁA Dawid 1999-02-12 03506 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 25
33-43. GUMIŃSKI Krzysztof 2003-11-03 02252 KS MARTEX Rybnik 17
ŁĘCZYCKI Mariusz 1974-04-21 07914 TTS POLONIA Bytom 17
SOWA Bartosz 1994-12-24 06907 UKS QUO VADIS Makoszowy 17
KUCHTA Marcin 1991-10-28 08174 LKS STRAŻAK Mikołów 17
BIERNACKI Daniel 1992-07-29 08165 LKS STRAŻAK Mikołów 17
STECYSZYN Jakub 2003-04-15 02262 KS MARTEX Rybnik 17
NOWOROLNIK Adrian 1991-09-11 08177 LKS STRAŻAK Mikołów 17
KĄDZIELA Marek 1982-03-08 00385 TTS POLONIA Bytom 17
DZIEMBAŁA Dominik 1996-06-28 03507 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 17
FILICZAK Maciej 2005-05-30 01418 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 17
KUŹNIK Mariusz 1998-01-20 06117 SKS SPARTAKUS Gliwice 17
 


Ilość komentarzy: 1

ja napisał:
17 Stycznia 2017
IP: 79.186.30.*
gratki Paweł

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.