...
MPA-2017

Wyniki noworocznego turnieju w Józefowie

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 04 Stycznia 2017

Julia Balcerzak, Mateusz Cymerman, Mariusz Olczak i debel Paweł Chułerański i Bartek Lebrecht wygrali noworoczny turniej tenisa stołowego, który rozegrano w Józefowie.

WYNIKI:

Żacy (7 startujących)
1 Balcerzak Julia, 2 Mucha Hubert, 3 Ogrodnik Tomasz, 4 Dąbrowska Natalia, 5 Sokulski Bartosz, 6 Morawski Wojciech, 7 Pietrzyk Kacper

Kadeci (18 startujących):
1 Cymerman Mateusz, 2 Buchalski Antoni, 3 Ogrodnik Grzegorz, 4 Hałubek Krzysztof, 5-6 Bątruk Krzysztof, Utri Max, 7 Harasymowicz Kamil, 8 Baran Dawid, 9-12 Markiewicz Magda, Soszyński Jan, Berezowski Hubert, Warszawa- Kurek Michał 13-18 Piekutowski Patryk, Dindorf Aniela, Morawski Wojciech, Osiński Dawid, Kielan Jan, Gołąb Aleksandra

Amatorzy (42 startujących):
1 Olczak Mariusz, 2 Utri Rainhold, 3 Jabłoński Zenon, 4 Szablewski Piotr, 5-6 Laskowski Marek, Dousa Konrad, 7-8 Jurek Przemysław, Kasprzak Artur, 9-12 Kamiński Wojciech, Kozanowski Mateusz, Żurawski Adam, Ratyński Wojciech, 13-16  Osiński Tomasz, Bątruk Paweł, Krupa Arkadiusz, Kosiński Piotr, 17-24 Jurek Mikołaj, Soszyński Filip, Soszyński Adam, Pląsek Adam, Hernik Radosław, Smoliński Marek, Karpienia Piotr, Dousa Wojciech, 25-32 Kublik Artur, Ogrodnik Grzegorz, Matuszewski Dominik, Bielawna Bernadeta,  Oleszczuk Mariusz, Strzelecki Waldemar, Piekutowski Patryk, Popis Patryk, 33-42 Król Jarosław, Baran Marzena, Król Radosław, Rybak Katarzyna, Markiewicz Magda, Dindorf Aniela, Miszczak Andrzej, Balcerzak Robert, Miszczak Mateusz, Ogrodnik Tomasz

Deble (19 par startujących):
1 Lebrecht Bartek/Chułerański Paweł, 2 Dąbrowski Wojciech/Markowski Michał, 3 Pawlik Mateusz/Olszewski Krzysztof, 4 Utri Rainhold/Jabłoński Zenon, 5-6 Klepko Jan/Moliński Kacper, Smoliński Kamil/Soszyński Filip, 7-8 Kisiel Jacek/Kamiński Wojciech, Laskowski Marek/Ratyński Wojciech, 9-12 Dousa Konrad/Foryś Paweł, Olczak Mariusz/Czarnecki Konrad, Osiński Tomasz/Szablewski Piotr, Bątruk Paweł/Bątruk Krzysztof, 13-16 Jurek Przemysław/Jurek Mikołaj, Krupa Arkadiusz/Kosiński Piotr, Soszyńska
Dorota/Soszyński Adam, Smoliński Marek, Chułerański Maciej, 17-19 Rybak Katarzyn/Kozanowski Mateusz, Jaworski Piotr/Jamorski Łukasz


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.