...

Znamy najlepszych zawodników w Praszce

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 21 Listopada 2016

Maciej Sinicki, Jacek Stańczyk, Kazimierz Więckowski i Wojciech Głuszek wygrali turniej z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który rozegrano w Praszce.

klasyfikacje:

do 40 lat:

1    SINICKI MACIEJ     OPOLE
2    KWAŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW     OLESNO
3    BADURA ARTUR    OLESNO
4    SOBCZYK TOBIASZ    BYCZYNA
5    LEWEK BARTOSZ    OSTRZESZÓW
6    CYNDERA JAKUB    OLESNO
7    WYDMUCH KAROL    KŁOBUCK
8    KIJAK MACIEJ    BYCZYNA   
9    SWERHUN JAKUB    BYCZYNA
10    KOŁACHA KONRAD     PRASZKA
11    GOTFRYT PAWEŁ    ŁĘKA OPATOWSKA
12    SOBCZYK ALBIN    BYCZYNA
13    PIOTROWSKI LESZEK     KRZEPICE
14    KOPANISZEN DANIEL    SKAŁĄGI
15    POLAŃSKI PAWEŁ     CZESTOCHOWA
16    MALECHA MACIEJ    PRASZKA
17    ZAJĄC KAROLINA    RUDNIKI
18    SOBCZYK KACPER    BYCZYNA
19    GRABOWSKI DARIUSZ    KĘPNO
20    DRZYZGA MATEUSZ    KŁOBUCK
21    NAPIERAJ PIOTR    KŁOBUCK
22    SEMERES PIOTR    BYCZYNA
23    SOBAŃTKA SZYMON    STROJEC
24    PAWEŁCZAK ARKADIUSZ    KŁOBUCK
25    CIESIELSKI ROCH    GRABÓW
26    SITEK PRZEMYSŁAW    KRZYWORZEKA
27    SITEK MARCIN    KRZYWORZEKA
28    WLAZŁY PIOTR    KRZYWORZEKA
29    BEDNAREK ADAM    KRZYWORZEKA



REKLAMA Czytaj dalej



40-60 lat:
1    STAŃCZYK JACEK    PRASZKA
2    JÓZALAWALDEMAR    WIELUŃ
3    PYCHYŃSKI SŁAWOMIR    WIELUŃ
4    CIEKAŃSKI JERZY    WOLA WIĄZOWA
5    WYDMUCH MIROSŁAW    KRZEPICE
6    KASENDRA JAN    KĘPNO
7    NAZARKIEWICZ ALOJZY    SMARDY
8    WARZECHA WINCENTY    OŻEGÓW
9    IZYDORCZYK JAN    OPOLE
10    LEWEK JÓZEF    MYJOMICE
11    NOWAKOWSKI WALDEMAR    CZĘSTOCHOWA
12    KOKOTT JÓZEF    SYCÓW
13    HANAS ANDRZEJ    GORZÓW ŚL.
14    POKUSIŃSKI RAFAŁ     ZALESIE
15    KACPRZYK MAREK    CZĘSTOCHOWA
16    KORCZAK PIOTR    BARANÓW
17    NOWICKI PIOTR    SYCÓW
18    KACAŁA ANDRZEJ    WIELUŃ
19    JANECZEK LESZEK    PAJĘCZNO
20    GOGOL ANDRZEJ    MNICHOWICE
21    GRACZYK JACEK     LISOWICE
22    MICZKIEWICZ KRZYSZTOF     KRASKÓW
23    LEŚNIAK MAREK     SYCÓW
24    SZMIDT ZBIGNIEW    ŁĘKA OPATOWSKA
25    KULOK PIOTR    SYCÓW
26    FABIANOWSKI PAWEŁ    GRABÓW
27    CIESIELSKI MAREK    GRABÓW
28    LESZCZYŃSKI JÓZEF    KLUCZBORK
29    BUREK JERZY    SYCÓW
30    SIBERA HENRYK    BARANÓW

60 lat i więcej:
1    WIĘCKOWSKI  KAZIMIERZ         CZESTOCHOWA 
2    BANAŚ TADEUSZ                          WIELUŃ
3    OLSZOWY EDMUND                    PRASZKA
4    CHMIELARZ BOGDAN                 WIELUN
5    BULAK KAZIMIERZ                       KLUCZBORK
6    DANIELEWICZ TADEUSZ             CZĘSTOCHOWA
7    WIECZOREK JAN                          MYSZKÓW
8    KĄCKI WŁADYSŁAW                   KEPNO
9    OSET JERZY                                  KRZEPICE
10    KLESZCZ ZDZISŁAW                 OLESNO        
11    KRZYŻANOWSKI WOJCIECH    POKÓJ

open:
1    GŁUSZEK WOJCIECH    KUJAKOWICE
2    BADURA ARTUR    OLESNO
3    SINICKI MACIEJ     OPOLE
4    KLESZCZ KRZESIMIR    OLESNO
5    STAŃCZYK JACEK    PRASZKA
    JÓZALA WALDEMAR    WIELUŃ
7    WYDMUCH MIROSŁAW    KRZEPICE
    CIEKAŃSKI JERZY    WOLA WIĄZOWA
9    HANAS ANDRZEJ    GORZÓW ŚL.
    SOBCZYK ALBIN    BYCZYNA
    MŁYNARCZYK ARKADIUSZ    PRASZKA
    KIJAK MACIEJ    BYCZYNA
13    ZAJĄC KAROLINA    RUDNIKI
    KASENDRA JAN    KEPNO
    KOPANISZEN DANIEL    SKAŁAGI
    PYCHYŃSKI  SŁAWOMIR    WIELUŃ
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.