...

Zuzanna Wielgos i Miłosz Redzimski wygrali 2. GP Polski młodzików!

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 13 Listopada 2016

Zuzanna Wielgos (LZS Kąkolówka) i Miłosz Redzimski (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) wygrali 2. Grand Prix Polski młodzików w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

młodziczki:

WIELGOS Zuzanna - SZTWIERTNIA Ilona 3:1 (8,-6,13,9)



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
REDZIMSKI Miłosz - KRZYWNIAK Filip 3:0 (5,6,6)

klasyfikacje:

młodziczki:

1. WIELGOS Zuzanna 2005-11-08 LZS Kąkolówka podkarpackie 130
2. SZTWIERTNIA Ilona 2004-12-06 LKS LESZNIANKA Leszna Górna śląskie 120
3-4. WRÓBEL Wiktoria 2006-04-23 LTSR Buczek łódzkie 110
WRZOSEK Wiktoria 2004-03-17 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 110
5. KUBIAK Anna 2004-11-05 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 103
6. WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 101
7. TOMCZAK Weronika 2004-05-25 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 99
8. SKUBA Emilia 2005-09-08 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 97
9. CHWOJKO Jagoda 2004-01-06 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 93
10. BRZYSKA Anna 2005-06-16 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 91
11. GĄSIOR Natalia 2004-05-10 AKS Mikołów śląskie 89
12. GAŁKA Zuzanna 2004-09-28 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie dolnośląskie 87
13. HAJDUK Martyna 2004-03-17 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 83
14. CYRWUS Anna 2005-02-22 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 81
15. MAŁYSIAK Kamila 2004-01-02 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 79
16. TOMANEK Zuzanna 2005-02-02 MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie śląskie 77
17. FRONTCZAK Magdalena 2004-02-12 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 73
18. CZUBAKOWSKA Julia 2004-05-24 MLUKS NADWIŚLANIN Płock mazowieckie 71
19. KAŁUŻNY Laura 2004-03-07 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 69
20. FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 67
2. GRAND PRIX POLSKI Młodziczek i Młodzików, Limanowa 11-13.11.2016
gra pojedyncza młodziczek - klasyfikacja końcowa
20. FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 67
21-24. NICIAK Zuzanna 2004-09-19 LTSR Buczek łódzkie 65
SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice dolnośląskie 65
DURALAK Daria 2004-07-28 IKTS BROŃ Radom mazowieckie 65
PIŁAT Agnieszka 2004-04-14 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 65
25-32. PUSTELNIK Kamila 2004-05-03 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 62
KURZELA Natalia 2004-05-18 GLKS ORLĘTA Krosnowice dolnośląskie 62
BŁACH Amelia 2004-01-03 LUKS KUSY Laskowice kujawsko-pomorskie 62
HOLAK Marta 2004-11-09 LTSR Buczek łódzkie 62
WĄTOR Oliwia 2006-02-25 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 62
KOTARSKA Amelia 2004-05-16 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 62
KARCZMARCZYK Klaudia 2005-06-25 UKS GROM Szerzyny małopolskie 62
IWANIUK Zofia 2005-05-12 UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 62
33-40. SOCHA Jaśmina 2004-06-23 UKS ORLIK Gdynia pomorskie 59
DIETRICH Julia 2004-05-08 GKTS Gdańsk pomorskie 59
WÓJCIK Julia 2004-02-17 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 59
DOMITER Julia 2004-12-11 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 59
KRAKOWIAK Ewa 2005-03-21 GKTS Gdańsk pomorskie 59
CIEŚLIK Faustyna 2005-01-08 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 59
PRĘDA Paulina 2004-09-25 GKTS Gdańsk pomorskie 59
PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 59
41-48. KOŁOMAŃSKA Emilia 2004-07-19 UPKS ARKA Ryki lubelskie 56
JARECKA Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie 56
NOWAK Ramona 2004-05-29 KUKS REMUS Kościerzyna pomorskie 56
KILISZEK Kamila 2005-07-15 UPKS ARKA Ryki lubelskie 56
SOCHALSKA Julia 2004-02-25 LUKS FALA Piotrawin lubelskie 56
PAWELEC Zuzanna 2006-11-19 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 56
LIPSKA Agata 2005-02-04 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 56
KRUKAR Maja 2005-03-27 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 56
49-56. WACHOWIAK Klaudia 2006-02-13 LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin wielkopolskie 54
KOCOŃ Roksana 2004-03-04 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 54
KAŹMIERCZAK Weronika 2005-09-24 MKTS Opalenica wielkopolskie 54
SZULC Wiktoria 2005-08-29 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 54
GASZ Weronika 2005-03-20 KTS Mysłowice śląskie 54
LEMAŃSKA Klara 2006-09-11 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 54
SZCZEPANIK Julia 2004-03-23 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 54
LICBARSKA Adrianna 2004-04-26 MRKS Gdańsk pomorskie 54
57-64. GOLDER Patrycja 2004-03-08 GZLZS Lubawa warmińsko-mazurskie 52
NIEDŹWIECKA Dominika 2004-02-19 STS GMINA Strzelce Opolskie opolskie 52
KOBER Laura 2004-06-11 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 52
JARKOWSKA Alicja 2005-05-13 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 52
CIOSEK Magdalena 2005-09-14 LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 52
ZNOJEK Klaudia 2005-12-27 LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 52
GÓRALSKA Anna 2005-06-06 ITR JEZIORAK Iława warmińsko-mazurskie 52

młodzicy:
1. REDZIMSKI Miłosz 2006-09-10 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 130
2. KRZYWNIAK Filip 2004-05-24 ZKS Drzonków lubuskie 120
3-4. KOSMAL Dawid 2004-04-12 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 110
KULCZYCKI Alan 2006-03-21 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 110
5. ZALEWSKI Mateusz 2005-11-20 ZKS Drzonków lubuskie 103
6. BIELECKI Patryk 2004-12-06 HEKSA Niedrzwica Duża lubelskie 101
7. OLBRYCHT Michał 2004-09-08 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 99
8. KOSTECKI Filip 2004-04-08 GLKS Nadarzyn mazowieckie 97
9. SAWCZAK Miłosz 2005-04-14 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 93
10. SPOREK Szymon 2004-04-28 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 91
11. BOGACZ Wojciech 2004-01-19 MKS KSOS Kraków małopolskie 89
12. TRZASKOWSKI Tomasz 2004-08-24 GLKS Nadarzyn mazowieckie 87
13. WIŚNIEWSKI Szymon 2005-03-16 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 83
14. NALEŻYTY Jan 2004-08-29 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 81
15. KACHNIEWSKI Kajetan 2004-05-23 MLUKS NADWIŚLANIN Płock mazowieckie 79
16. MAJCHRZAK Aleksander 2004-11-21 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 77
17. RUTKOWSKI Mateusz 2004-09-10 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 73
18. GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 71
19. KOŚKIEWICZ Hubert 2005-10-27 UKS Niedźwiada Dolna podkarpackie 69
20. WNĘK Stanisław 2004-10-15 TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 67
2. GRAND PRIX POLSKI Młodziczek i Młodzików, Limanowa 11-13.11.2016
gra pojedyncza młodzików - klasyfikacja końcowa
20. WNĘK Stanisław 2004-10-15 TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 67
21-24. MACIEJEWSKI Szymon 2006-07-05 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 65
ALOT Maksymilian 2004-05-14 MRKS Gdańsk pomorskie 65
JANKOWSKI Igor 2004-10-25 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 65
SKÓRKO Bartłomiej 2005-05-31 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 65
25-32. PAWŁOWSKI Rafał 2005-09-09 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 62
PLEWIK Miłosz 2004-11-15 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 62
ADAMIAK Jan 2004-01-25 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 62
GAWLAS Michał 2005-01-02 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 62
BANASIK Adam 2004-05-03 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 62
ROGOZIŃSKI Szymon 2005-08-20 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 62
FRĄCZEK Bartosz 2005-02-02 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 62
NAWARSKI Maksymilian 2004-06-01 GLKS Nadarzyn mazowieckie 62
33-40. PIEKARCZYK Michał 2004-11-23 LKS Piotrowice małopolskie 59
KOŁODZIEJ Krystian 2004-07-29 PUKS ARKA Łętownia podkarpackie 59
WANDACHOWICZ Michał 2006-09-04 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 59
ŁĘCKI Maciej 2004-01-20 UKS ORLIK Gdynia pomorskie 59
TURECKI Kacper 2006-07-07 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 59
MROZEK Tomasz 2004-02-15 KS Dąbcze wielkopolskie 59
ROJEK Dominik 2005-09-20 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 59
KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz dolnośląskie 59
41-48. ŻELENGOWSKI Mateusz 2005-03-02 KS JOFRAKUDA Świebodzin lubuskie 56
JADAM Dawid 2007-03-12 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 56
RACHWAŁ Antoni 2004-01-26 LUKS Gryfice zachodniopomorskie 56
ZGUCZYŃSKI Szymon 2006-09-25 SMS Włodawa lubelskie 56
SERGIEL Szymon 2004-06-11 ZKS Drzonków lubuskie 56
KOPECKI Radosław 2004-01-23 MTS Kwidzyn pomorskie 56
DOKTOR Marcin 2004-08-10 PUKS ARKA Łętownia podkarpackie 56
ZGLIŃSKI Antoni 2004-08-29 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 56
49-56. BŁACHNIO Piotr 2004-09-19 UKS SZANIEC Świecie nad Osą kujawsko-pomorskie 54
SUŁKOWSKI Karol 2005-10-20 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 54
WAWRZENIUK Grzegorz 2004-06-29 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 54
SERAFIŃSKI Franciszek 2005-08-31 UKS SMECZ Konin wielkopolskie 54
DYBAŁA Kacper 2004-01-05 ULKS Moszczenica łódzkie 54
BŁASZCZYK Marcel 2007-02-05 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 54
GRABARSKI Szymon 2004-08-26 UKS LUPUS KABATY Warszawa mazowieckie 54
57-64. GULBA Juliusz 2005-05-27 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 52
ŁYSAKOWSKI Michał 2004-08-20 TTS POLONIA Bytom śląskie 52
SZCZEPAŃSKI Mateusz 2004-03-31 SKS 40 Warszawa mazowieckie 52
BRONAKOWSKI Maciej 2004-01-30 UKS Białobrzegi podlaskie 52
MICHNA Dawid 2005-06-26 UKS LIS Sierakowice pomorskie 52
STOCHMAL Karol 2005-06-20 UKS ORLĘTA Bilcza świętokrzyskie 52
SOJKA Oskar 2006-06-12 MKS CZARNI Połaniec świętokrzyskie 52
WODNIAK Michał 2005-04-19 LZS Żywocice opolskie 52


Ilość komentarzy: 9

rokicie napisał:
14 Listopada 2016
IP: 79.189.90.*
Wielkie gratulacje dla organizatorów. Wszystko było super.

trener napisał:
14 Listopada 2016
IP: 83.26.252.*
Brawo limanowa. Organizacja na "6". Oby więcej takich turniejów!!!

Jacek Nowak napisał:
14 Listopada 2016
IP: 81.190.175.*
Organizacja bardzo dobra, ludzie wspaniali, życzliwi dla wszystkich, składam gratulacje na ręce Alberta dla wszystkich, którzy do tego się przyczynili.
Co do poziomu sportowego, to na szczególne wyróżnienie zasługuje trójka żaków, która stanęła na podium: Wiktoria Wróbel, Miłosz Redzimski i Alan Kulczycki, a z tych dwóch "panów" będziemy mieli za kilka lat wielką pociechę, w wieku 10 lat, a już takie umiejętności. Brawo chłopcy.

Ciekawy napisał:
14 Listopada 2016
IP: 195.66.19.*
A wśród pozostałych dziewczynek żadnego talentu nie dostrzeżono?
Proszę o opinie...

sta napisał:
15 Listopada 2016
IP: 83.7.199.*
Dziękujemy za pozytywną ocenę organizacji II GPP. Staraliśmy się okazać szacunek i serdeczność zawodnikom, trenerom, opiekunom i gościom.
Pozdrowienia z Limanowej.

Sherif27 napisał:
15 Listopada 2016
IP: 91.233.137.*
Wszystko na 6! Jedzenie, spanie i hala na miejscu. Nic tylko grać. Organizatorzy trochę skrzywdzili bo po takim turnieju tylko rozczarowania będą.

uczestnik napisał:
16 Listopada 2016
IP: 83.24.167.*
Potwierdzam. Organizacja turnieju w Limanowej była na "6". Osoby zaangażowane w organizację charakteryzowała życzliwość i serdeczność. Brawo!

Dobrze poinform napisał:
16 Listopada 2016
IP: 81.190.175.*
Panowie nic z tego, nie będzie żadnego rozczarowania, Drzonków się postawi, nawet Lucjan Błaszczyk ma grać z kadetami i będzie integracyjne piwo, czego nie było w Limanowej.

Szkoda napisał:
17 Listopada 2016
IP: 79.110.193.*
Szkoda, żacy na pewno chętnie by się napili...

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.