...

GP Podkarpacia: Krystian Kołodziej najlepszym młodzikiem, a Kamil Klocek juniorem

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 16 Września 2016

Grand Prix Podkarpacia - młodzicy 2016

Wyświetleń: 847

Komentarzy: 0

Tagi:
Krystian Kołodziej
Bartosz Frączek

W sobotę i niedzielę w hali MOSiR Nowa Sarzyna nastąpiła inauguracja turniejów Grand Prix Podkarpacia sezonu 2016/2017. Wśród 40 młodzików (rocznik 2004 i młodsi) zwyciężył zawodnik Arki Łętownia - Krystian Kołodziej. Pokonał wszystkich 5 rywali, w tym w finale 3:1 Bartosza Frączka z AZS Rzeszów. Tym sam wywalczył sobie awans do 1 GP Polski.

Na wysokim 4 miejscu zawody ukończył Marcin Doktor (4 zwycięstwa i 2 porażki), a miejsca w przedziale 20-30 przypadły po dobrej grze młodszym naszym reprezentantom - Jakubowi Sałędze (3 zwycięstwa i 3 porażki) oraz Wiktorii Kolano (2 zwycięstwa i 3 porażki).

W niedzielę w 1 GP Podkarpacia juniorów (rocznik 1999 i młodsi) zwyciężył wychowanek Arki, od roku zawodnik AZS Politechnika Rzeszów - Kamil Klocek, natomiast młodsi nasi zawodnicy zagrali dobrze, choć bez tak potrzebnego szczęścia, i wśród 48 rywali zostali sklasyfikowani w przedziałach: Łukasz Madej, Michał Klocek i Marcin Doktor - 13-16, Dominik Stańko - 21-24, Krystian Kołodziej - 29-32, Marcin Węglarz - 33-40.REKLAMA Czytaj dalejW najbliższą sobotę w Błażowej swoje GP rozegrają kadeci (rocznik 2002 i młodsi), natomiast w niedzielę w Rzeszowie seniorzy. Po rozegraniu w każdej kategorii wiekowej trzech turniejów Grand Prix zdobyte punkty rankingowe zadecydują o dopuszczeniu zawodników do Mistrzostwach Podkarpacia i Mistrzostwach Polski. /Jan Sum/
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.