...

Jakub Glanowski i Sebastian Krupa wygrali Wakacyjne GP ALTS im. Dariusza Bielasa

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 07 Sierpnia 2016

Jakub Glanowski (Klucze) i Sebastian Krupa (Chorzów) wygrali trzeci turniej z cyklu Wakacyjne Grand Prix ALTS im. Dariusza Bielasa w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w Blachowni. Kolejny, finałowy turniej odbędzie się 13 sierpnia.

klasyfikacje generalne:

do 40 lat:

1. Jakub Glanowski
2. Krzysztof Juszczyk
3. Paweł Gąsiorski
4. Artur Badura
5. Michał Kumor
6. Radosław Machoń
7. Magdalena Chmielewska
8. Piotr Giemza
9. Rafał Ślęzok
10. Łukasz Pyda



REKLAMA Czytaj dalej



pow. 40 lat:
1. Sebastian Krupa
2. Krzysztof Schaniel
3. Robert Klafczyński
4. Zbigniew Desperak
5. Marek Chybiński
6. Arkadiusz Skupiński
7. Marian Dziewoński
8. Lech Kowalczyk
9. Mariusz Sikora
10. Zbigniew Nocuń
11. Tomasz Wieczorkiewicz
12. Mirosław Warzecha
13. Tomasz Przebierała
14. Tadeusz Danielewicz
15. Jerzy Dróżdż
16. Andrzej Lipski
17. Wiesław Jagusiak
18. Damian Cesarz
19. Grzegorz Ślęzok
20. Rafał Siwek

OPEN:
1. Jakub Glanowski
2. Sebastian Krupa
3. Marek Chybiński
4. Paweł Gąsiorski
5-6.
Robert Klafczyński
Zbigniew Nocuń
7-8.
Marian Dziewoński
Krzysztof Juszczyk
9-12.
Magdalena Chmielewska
Rafał Siwek
Tomasz Wieczorkiewicz
Mariusz Sikora
13-16.
Tomasz Przebierała
Michał Kumor
Lech Kowalczyk
Krzysztof Schaniel
17-20.
Grzegorz Ślęzok
Rafał Ślęzok
Damian Cesarz
Andrzej Lipski

klasyfikacje generalne po 3. turniejach:

do 40 lat:

1. Paweł Gąsiorski 50 50 44 - 144
2. Jakub Glanowski 46 50 - 96
3. Krzysztof Juszczyk 44 46 - 90
5. Artur Badura 46 42 - 88
6. Magdalena Chmielewska 42 36 - 78
7. Łukasz Pyda 38 28 - 66
8. Bartosz Glanowski 44
9-10.
Marek Hadryś 40
Michał Kumor 40
11. Radosław Machoń 38
12. Michał Grygiel 36
13. Piotr Giemza 34
14. Rafał Ślęzok 30

pow. 40 lat:
1. Robert Klafczyński 46 44 44 - 134
2. Marek Chybiński 50 40 40 - 130
3. Lech Kowalczyk 30 34 34 - 98
4. Zbigniew Desperak 50 42 - 92
5. Krzysztof Schaniel 44 46 - 90
6. Tomasz Wieczorkiewicz 36 26 26 - 88
7. Sebastian Krupa 36 50 - 86
8. Mariusz Sikora 28 22 30 - 80
9. Marian Dziewoński 38 36 - 74
10. Zbigniew Nocuń 42 28 - 70
11. Mariusz Adamus 38 30 - 68
12. Wiesław Jagusiak 24 28 14 - 66
13. Dariusz Kuczera 46
14. Waldemar Józala 42
15. Waldemar Glanowski 40
16. Arkadiusz Skupiński 38
17. Rafał Siwek 22 11 - 33
18. Mariusz Nabiałek 34
19. Marek Kacprzyk 26
20-21.
Waldemar Nowakowski 24
Mirosław Warzecha 24
22. Tomasz Przebierała 22
23-25.
Tadeusz Danielewicz 20
Ryszard Gawron 20
Sławomir Janus 20
26-27.
Grzegorz Szklarek 18
Jerzy Dróżdż 18
28. Andrzej Lipski 16
29. Damian Cesarz 13
30. Grzegorz Ślęzok 12

OPEN:
1. Paweł Gąsiorski 50 50 42 - 142
2. Marek Chybiński 40 44 44 - 128
3. Robert Klafczyński 38 42 40 - 120
4. Tomasz Wieczorkiewicz 30 40 30 - 100
5. Mariusz Sikora 36 30 30 - 96*
6. Jakub Glanowski 46 50 - 96*
7. Sebastian Krupa 46 46 - 92
8. Lech Kowalczyk 30 36 22 - 88
9. Mariusz Adamus 36 40 - 76
10. Krzysztof Schaniel 44 22 - 66
11. Magdalena Chmielewska 30 30 - 60
12. Zbigniew Nocuń 40
13. Bartosz Glanowski 38
14-16.
Waldemar Glanowski 36
Krzysztof Juszczyk 36
Marian Dziewoński 36
17-21.
Mariusz Nabiałek 30
Rafał Siwek 30
Artur Badura 30
Dariusz Kuczera 30
Marek Hadryś 30
22-28.
Marek Kacprzyk 22
Tomasz Przebierała 22
Michał Kumor 22
Grzegorz Szklarek 22
Sławomir Janus 22
Michał Grygiel 22
Łukasz Pyda 22
29-32.
Grzegorz Ślęzok 7
Rafał Ślęzok 7
Damian Cesarz 7
Andrzej Lipski 7

*W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji z poprzedniego turnieju, liczy się suma wszystkich wyższych miejsc we wcześniejszych zawodach.


Ilość komentarzy: 1

Filu napisał:
09 Sierpnia 2016
IP: 92.61.201.*
Gratki Krzysiu tak jedziesz do konca Pozdro

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.