...

Znamy nowych mistrzów Polski radnych i samorządowców

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 29 Czerwca 2016

Miłosz Przybylik, Leszek Janeczek, Janusz Haszcz, Henryk Podsiadły i Izabela Marciniak zostali mistrzami Polski radnych i pracowników samorządowych w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w Gorzowie Śląskim.

klasyfikacje:

Kategoria do 40 lat:

  1m Przybylik Miłosz            -    Częstochowa         śląskie
  2m Jaźwiec Łukasz            -    Bolesławiec        dolnośląskie
  3m Jemielianowicz Sebastian    -    Goleniów        zachodnio-pomorskie
  4m Minda Michał            -    Częstochowa        śląskie
  5m Żubrowski Marek        -    Sieradz            łódzkie
  6m Chojnacki Rafał            -    Gorzów Wlk.         lubuskie
  7m Marciniak Zbigniew        -    Łódź            łódzkie
  8m Kałwak Sławomir        -    Gorzów Śl.        opolskie
  9m Kwaśniewicz Robert         -    Gorzów Wlk.         Lubuskie
10m Chodorokowski Jacek        -    Sanniki         mazowieckie



REKLAMA Czytaj dalej



Kategoria 41-50 lat:
1m Janeczek Leszek            -    Pajęczno        łódzkie
2m Pisarski Jarosław            -    Pielgrzymka        dolnośląskie
3m Marszałek Jarosław        -    Częstochowa        śląskie
4m Zimnowoda Robert         -    Praszka        opolskie
5m Dorynek Grzegorz            -    Olesno            opolskie

Kategoria 51-60 lat:

1m Haszcz Janusz            -    Częstochowa        śląskie
2m Biedziuk Antoni            -    Szczecinek        zachodnio-pomorskie
3m Mały Szczepan            -    Wołczyn        opolskie
4m Korkosz Józef            -    Goleniów        zachodnio-pomorskie
5m Będą Grzegorz            -    Łódź            łódzkie
6m Dobrzykowski Leszek        -    Niechanowo        wielkopolskie
7m Szłapa Stefan            -    Strzelce Opolskie    opolskie
8m Baczyński Leszek            -    Wapno            wielkopolskie
9m Czapliński Bronisław        -    Radłów        opolskie
10m Bartosiński Jan            -    Wołczyn        opolskie
11m Chudobski Jerzy            -    Częstochowa        śląskie   

Kategoria pow. 60 lat:
1m Podsiadły Henryk            -    Sanniki         wielkopolskie
2m Olszowy Edmund            -    Gorzów Śl.        opolskie
3m Nowak Kryspin            -    Gorzów Śl.        opolskie
4m Nossol Józef            -    Walce            opolskie
5m Tworkowski Zdzisław        -    Bielsk Podlaski    podlaskie

Kobiety OPEN:
1m Marciniak Izabela            -    Łódź            łódzkie
2m Pilawska-Błaut Agnieszka        -    Częstochowa        śląskie
3m Jarosz Julia Paulina        -    Lubiszyn        lubuskie

Kategoria OPEN:
1m Przybylik Miłosz            -    Częstochowa        śląskie
2m Jemielianowicz Sebastian        -    Goleniów        zachodnio-pomorskie
3m Minda Michał            -    Częstochowa        śląskie
4m Haszcz Janusz            -    Częstochowa        śląskie
5m Milde Adam            -    Gorzów Śl.        opolskie
6m Żubrowski Marek            -    Sieradz            łódzkie
7m Janeczek Leszek            -    Pajęczno        łódzkie
8m Będą Grzegorz            -    Łódź            łódzkie
9m Hanas Andrzej            -    Gorzów Śl.        opolskie
10m Przygoda Jerzy            -    Kobyla Góra        wielkopolskie
11m Szłapa Stefan            -    Strzelce Opolskie    opolskie
12m Jaźwiec Łukasz            -    Bolesławiec        dolnośląskie
13m Marciniak Zbigniew        -    Łódź            łódzkie
14m Mały Szczepan            -    Wołczyn        opolskie
15m Kałwak Sławomir        -    Gorzów Śl.        opolskie
16m Korkosz Józef            -    Goleniów        zachodnio-pomorskie
17m Wilk Marek            -    Gorzów Śl.        opolskie
18m Chojnacki Rafał            -    Gorzów Wlk.        lubuskie
19m Marciniak Izabela        -    Łódź            łódzkie
20m Bartosiński Jan            -    Wołczyn        opolskie
21m Pilawska-Błaut Agnieszka    -    Częstochowa        śląskie
22m Jarosz Julia Paulina        -    Lubiszyn        lubuskie
23m Podsiadły Henryk        -    Sanniki            mazowieckie
24m Pisarski Jarosław            -    Pielgrzymka        dolnośląskie
25m Baczyński Leszek            -    Wapno            wielkopolskie
26m Dobrzykowski Leszek        -    Niechanowo        wielkopolskie
27m  Kwaśniewicz Robert        -    Gorzów Wlk.        lubuskie

Kategoria VIP:
1m Więckowski Kazimierz        -    Częstochowa
2m Wagner Grzegorz        -    Częstochowa
3m Skwara Krzysztof            -    Częstochowa
  4m Gruszka Zbigniew        -    Gdańsk
  5m Cieślak Jerzy            -    Częstochowa
  6m Olszowy Edmund        -    Gorzów Śl.
  7m HelmfridssonTomas        -    Szwecja
  8m Kleszcz Zdzisław            -    Olesno
  9m Nossol Józef            -    Walce
10m Nowak Kryspin            -    Gorzów Śl.
11m Krajewski Bolesław        -    Szyszków
12m Gilowski Henryk            -    Gorzów Śl.
13m Hamela Roman            -    Szyszków
14m Marcinkiewicz Łukasz        -    Gorzów Wlk.
15m Marszałek Jarosław        -    Częstochowa   
 


Ilość komentarzy: 3

Adam z Łodzi napisał:
29 Czerwca 2016
IP: 31.182.80.*
Brawo Iza

ciekawy z Nowog napisał:
29 Czerwca 2016
IP: 83.23.251.*
Bez jaj... A cóż to za samorządowiec Jemilianowicz Sebastian - uczeń III klasy Liceum Ogólnokształcąceg o w Nowogardzie? A może to jakiś (bez)radny ??? hi,hi...

kormoran napisał:
01 Lipca 2016
IP: 81.190.170.*
Ci radni są bezradni.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.