...

Znamy zwycięzców integracyjnego turnieju w Gilowicach

Kategoria: Inne wiadomości - Niepełnosprawni / 22 Czerwca 2016

Jacek Balawajder, Rafał Lis, Marek Kądziela, Ernest Gardynik i Marcin Skrzynecki wygrali XIV międzynarodowy integracyjny turniej tenisa stołowego, który został rozegrany w Gilowicach.

klasyfikacje:

amatorzy:

1.    Jacek Balawajder -  Wodzisław Śląski
2.    Mirosław Lewczuk – Świetochłowice
3.    Michał Krutak – Świnna
4.    Bogusłąw Rus – Żywiec
    5-8. Strzałka Marian – Gliwice, Jaroslav Kacnik – Słowacja, Marek Dubiński- Wrocław, Bartosz  
           Rybczyński – Gdańsk
    9- 12. Rafał Lis – Gdańsk, Paweł Suchodolski- Pszczyna, Grzegorz Pieronek – Żywiec, Jerzy 
              Tokarski – Bielsko- Biała
   13- 16 Monika Borewicz – Radom, Mariusz Czerwiński – Radom, Waldemar Glanowski -Olkusz,
       Marian Poliak – Słowacja
    17- 24 Mirosław Guziński- Radom, Gibas Wiesław, Jarosław Stefaniak – Warszawa,
                Rafał Moćko – Radom, Piotr Puda – Pszczyna, Marian Kamien – Słowcja, Piotr Mańtusz,
        Dariusz Kozieł – Radom
    25- 28 Tomasz Biegun – Wegierska Górka,  Bartłomiej Arast – Wegierska Górka, Marian  
               Ormaniec – Gilowice, Józef Motowidło - Gdańsk

niepełnosprawni:

Kategoria Wózki Mężczyzn klasa 1-5:

1.    Rafał Lis – Szansa Start Gdańsk
2.    Mariusz Czerwiński – Start Radom
3.    JarosławStefanik  - IKS Warszawa

Kategoria Mężczyzn grupa VI-VIII:
1.    Marcin Skrzynecki – Start Zielona Góra
2.    Olczak Mariusz       - IKS Warszawa
3.    Pieronek Grzegorz – Eurobeskidy Łodygowice

Kategoria Mężczyzn grupa IX-XI:
1.    Ernest Gardynik – Szansa Start Gdańsk
2.    Jaroslav Kocniak - Słowacja
3.    Marian Strzałka   - Gliwice

Wyniki Turnieju OPEN:
    1. Marek Kądziela – Opoka Trzebinia
    2. Marcin Raczek  - ULKTS Lachowice
    3. Jacek Stokłosa – Meble Anders Żywiec
    4. Dominik Kufel  - Meble Anders Żywiec
    5- 8.
         Bogusław Madej -  LUKS Węgierska Górka
         Paweł Grela    -  Naprzód Borucin
        Jakub Glanowski – Tajfun Ligota Łabędzka
         Grzegorz Kuźnik  - ULKTS Lachowice
  9-12.
         Ernest Gardynik – Szansa Start Gdańsk  
         Bartosz Kwodawski –  Polonia Bytom
         Bogdan Rus  - Meble Anders Żywiec
         Jan Izydorczyk – Start Wrocław
  13-16.
             Jaroslav Kacnik – Słowacja
             Jerzy Tokarski -  Bielsko-Biała
             Mirosław Lewczuk - Swiętochłowice
Paweł Jabłoński–Start Wrocław
 17-24.
            Benedykt Mąkosa – Start Radom
            Jacek Balawajder – Wodzisław Śląski
            Jarosław Stefaniak – IKS Warszawa
 Krzysztof Gancarczyk – Meble Anders Żywiec
            Marian Strzałka – Gliwice
            Waldemar Glanowski - Olkusz
            Wojciech Kobza – Meble Anders Żywiec
            Mariusz Olaczak- IKS Warszawa
 25-32.
            Marian Kamień - Słowacja
            Grzegorz Skalik – Start Radom
       Bartosz Rybczyński – Szansa Start Radom
Monika Borewicz – Start Radom
            Maksym Chudzicki – Start Radom
            Marcin Skrzynecki – Start Zielona Góra
            Marian Poliak – Czechy
            Michał Krutak – Świnna
33- 40
Józef Modotowidło – Szansa Start Gdańsk
             Jakub Jurasz – Meble Anders Żywiec
Piotr Mańtusz – Start Radom
Grzegorz Kordowicz – Start Radom
             Piotr Puda – ULKTS Pszczyna
             Dariusz Kozieł – Start Radom
             Paweł Suchodolski – ULKTS Pszczyna
             Rafał Moćko – Start Radom
 


Ilość komentarzy: 3

Żurek napisał:
23 Czerwca 2016
IP: 84.234.4.*
Bravo Raczuś, jesteś wielki - tylu zawodowców pozostawiłeś w lesie, to się chwali!!!!

raczus napisał:
30 Czerwca 2016
IP: 109.95.116.*
Dzięki...w końcu potreniwałem w ?ońcówce sezonu

raczus napisał:
30 Czerwca 2016
IP: 109.95.116.*
Potrenowałem ??? ?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.