...
Nocny 2019

Gimnazjum nr 18 z Gdańska najlepsze w Polsce!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 23 Maja 2016

Gimnazjum nr 18 z Gdańska wygrały rywalizację wśród chłopców, jak i dziewcząt podczas Mistrzostw Polski Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym. W turnieju indywidualnym zwyciężyli Joanna Sokołowska oraz Jan Zandecki.

klasyfikacje:

turniej drużynowy:



REKLAMA Czytaj dalej



dziewczęta:

1. GIM 18 GDAŃSK Gdańsk pomorskie
2. GIM 1 BARCIN Barcin kujawsko-pomorskie
3. GIM im. JANA PAWŁA II Kolno podlaskie
3. GIM 21 GORZÓW WLKP. Gorzów Wlkp. lubuskie
5. GIM 2 LUBOŃ Luboń wielkopolskie
6. GIM LUZINO Luzino pomorskie
7. GIM 1 im. Jana Pawła II P. Polkowice dolnośląskie
8. GIM 1 im. K. Władysława Jagiełły Działdowo warmińsko-mazurskie
9. GIM im. Józefa Piłsudskiego Szymanów mazowieckie
10. GIM 5 STALOWA WOLA Stalowa Wola podkarpackie
11. PGIM DRZONKÓW Zielona Góra lubuskie
12. PGIM 2 STRZELCE OPOLSKIE Strzelce Opolskie opolskie
13. GIM im. Ks. Karola Wojtyły Niegowić małopolskie
14. PGIM im. Jadwigi Śląskiej Chocianowice opolskie
15. GIM MOSZCZENICA Moszczenica łódzkie
16. GIM im. Jana Ostroroga Ostroróg wielkopolskie
17. GIM WAKSMUND Waksmund małopolskie
18. GIM 1im. JANA PAWŁA II Międzyzdroje zachodniopomorskie
19. GIM SECEMIN Secemin świętokrzyskie

chłopcy:
1. GIM 18 GDAŃSK Gdańsk pomorskie
2. PGIM DRZONKÓW Zielona Góra lubuskie
3. ZSO nr 2 Rzeszów Rzeszów podkarpackie
3. PGIM im. Orła Białego Miękinia dolnośląskie
5. GIM ŁUCKA Łucka lubelskie
6. GIM 17 Bydgoszcz Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
7. GIM PSZÓW Pszów śląskie
8. GIM im. Dywizjonu 303 Stepnica zachodniopomorskie
9. GIM im. Ks. Karola Wojtyły Niegowić małopolskie
10. GIM im. Polskich Noblistów Byczyna opolskie
11. PGIM 1 WOŁÓW Wołów dolnośląskie
12. GIM SECEMIN Secemin świętokrzyskie
13. GIM 7 im. gen. T. "Bora" Komorows Grudziądz kujawsko-pomorskie
14. GIM 2 im. K.K. Baczyńskiego Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
15. GIM LUBOŃ Luboń wielkopolskie
16. GIM im. Józefa Piłsudskiego Gorzkowice łódzkie
17 GIM 1 im. K. WŁADYSŁAWA JAGIEŁ Działdowo Warmińsko-mazurskie

turniej indywidualny - czołowe ósemki:

chłopcy:

1. ZANDECKI JAN GIM 18 GDAŃSK GDAŃSK POMORSKIE
2. DZIADEK KAMIL GIM 18 GDAŃSK GDAŃSK POMORSKIE
3. WACHOWIAK ŁUKASZ PGIM DRZONKÓW DRZONKÓW LUBUSKIE
4. GRELA ARTUR GIM 18 GDAŃSK GDAŃSK POMORSKIE
5-8. WERNER JAKUB PGIM DRZONKÓW DRZONKÓW LUBUSKIE
WITKOWSKI JAKUB PGIM im.ORŁA BIAŁEGO MIĘKINIA DOLNOŚLĄSKIE
WIŚNIEWSKI KAROL PGIM DRZONKÓW DRZONKÓW LUBUSKIE
SEROKA SZYMON ZSO nr 2 RZESZÓW RZESZÓW PODKARPACKIE

dziewczęta:
1. SOKOŁOWSKA JOANNA GIM im. JANA PAWŁA II KOLNO PODLASKIE
2. CHUDY ANITA GIM 2 LUBOŃ LUBOŃ WIELKOPOLSKIE
3. ŁOŻYŃSKA AGATA GIM 1 BARCIN BARCIN KUJAWSKO-POMORSKIE
3. MATWISZYN NATALIA GIM 1 im. JANA PAWŁA II POLKOWICE DOLNOŚLĄSKIE
5-8. MIKLASZEWSKA MAJA GIM 18 GDAŃSK GDAŃSK POMORSKIE
PŁOTKA KATARZYNA GIM LUZINO LUZINO POMORSKIE
MOTYKA MARTYNA GIM 5 STALOWA WOLA STALOWA WOLA PODKARPACKIE
JACKOWSKA JULIA GIM 1 BARCIN BARCIN KUJAWSKO-POMORSKIE


Ilość komentarzy: 1

jan napisał:
24 Maja 2016
IP: 89.69.149.*
brawo Karol.k

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.