...

Znamy nowych mistrzów Polski niesłyszących!

Kategoria: Inne wiadomości - Niepełnosprawni / 19 Maja 2016

Iwona Żyła, Adrian Szeliga, Mirosław Raba, Ewelina Mucha i Milena Walesiak zostali mistrzami Polski niesłyszących w tenisie stołowym.

medaliści:

gra pojedyncza kobiet:

1. Żyła Iwona (MIG Gliwice)
2. Dorsz Monika (UMKSN Poznań)
3. Nowicka Weronika (UMKSN Poznań)
3. Walesiak Milena (Wojownik Otwock)

gra pojedyncza mężczyzn:

1. Szeliga Adrian (Spartan Lublin)
2. Pięta Paweł  (MIG Gliwice)  
3. Rutowski Marek (UMKSN Poznań)
3. Nowak Grzegorz (UMKSN Poznań)



REKLAMA Czytaj dalej



gra podwójna kobiet:
1. Żyła Iwona (MIG Gliwice) - Dorsz Monika (UMKSN Poznań)
2. Walesiak Milena (Wojownik Otwock) - Nowicka Weronika (UMKSN Poznań )
3. Brzykcy Natalia (TON Poznań) - Kniaź Anna  (UMKSN Poznań)
3. Brzykcy Agnieszka (TON Poznań) - Tofil Sandra (MIG Gliwice)

gra podwójna mężczyzn:
1. Pięta Paweł (MIG Gliwice) - Szeliga Adrian (Spartan Lublin)
2. Kopiec Ireneusz (MIG Gliwice) - Rutowski Marek (UMKSN Poznań)
3. Kurowski Mariusz (Świt Wrocław) - Chardykow Maksym (Świt Wrocław)
3. Nowak Grzegorz (UMKSN Poznań) - Gierszewski Paweł (UMKSN Poznań)

gra mieszana:
1. Kopiec Ireneusz (MIG Gliwice) - Żyła Iwona (MIG Gliwice)
2. Pięta Paweł (MIG Gliwice) - Dorsz Monika (UMKSN Poznań)
3. Nowak Grzegorz (UMKSN Poznań) - Walesiak Milena (Wojownik Otwock)
3. Szeliga Adrian (Spartan Lublin) - Nowicka Weronika (UMKSN Poznań) 

gra pojedyncza dziewcząt  kat. do lat 16:
1. Mucha Ewelina (Wojownik Otwock)
2. Grata Lena (Niedźwiadek Przemyśl)

gra pojedyncza chłopców  kat. do lat 16:

1. Raba Mirosław (Niedźwiadek Przemyśl)
2. Rybiński Mateusz (Arkadia Otwock)
3. Janiszewski Kamil (Niedźwiadek Przemyśl)
3. Pawlik Kacper (Wojownik Otwock)

gra podwójna chłopców kat. do lat 16:
1. Fijołek Dawid (Radomig Radom) - Rybiński Daniel (Wojownik Otwock)
2. Janiszewski Kamil  (Niedźwiadek Otwock) - Raba Mirosław (Niedźwiadek Przemyśl)
3. Pawlik Kacper (Wojownik  Otwock) - Rybiński Mateusz (Wojownik Otwock)
3. Domel Marcin (Olimpijczyk Olecko) - Palewicz Dominik (Olimpijczyk Wejherowo)

gra mieszana kat. do lat 16:
1. Raba Mirosław  (Niedźwiadek Przemyśl) - Grata Lena (Niedźwiadek Przemyśl)
2. Rybiński Mateusz (Wojownik Otwock) - Mucha Ewelina (Wojownik Otwock)

gra pojedyncza dziewcząt  kat. do lat 19:
1. Walesiak Milena (Wojownik Otwock)
2. Nowicka Weronika (UMKSN Poznań)
3. Kniaź Aleksandra (UMKSN Poznań)
3. Bokuniewicz Magdalena (Olimpijczyk Olecko)

gra pojedyncza chłopców  kat. do lat 19:
1. Szeliga Adrian (Spartan Lublin)
2. Nowak Grzegorz (UMKSN Poznań)
3. Graczyk Sebastian (ŁKSG Łódź)
3. Skowroński Patryk (Niedźwiadek Przemyśl)

gra podwójna dziewcząt kat. do lat 19:
1. Walesiak Milena (Wojownik Otwock) - Nowicka Weronika (UMKSN Poznań)
2. Grata Lena (Niedźwiadek Przemyśl) - Kalinowska Karolina (Niedźwiadek Przemyśl)
3. Faliszek Dominika (Niedźwiadek Przemyśl) - Janiszewska Monika  (Niedźwiadek Przemyśl)
3. Karwowska Karolina (Olimpijczyk Olecko) - Bokuniewicz Magdalena (Olimpijczyk Olecko)

gra podwójna chłopców kat. do lat 19:
1. Szeliga Adrian (Spartan Gliwice) - Nowak Grzegorz (UMKSN Poznań)
2. Skowroński Patryk (Niedźwiadek Przemyśl) - Prystupiuk Paweł (Niedźwiadek Przemyśl)
3. Żołnierewicz Konstanty (Olimp Wejherowo) - Buza Krystian (Olimp Wejherowo)
3. Kaniowski Mateusz (Niedźwiadek Przemyśl) - Szałyga Krzysztof (Niedźwiadek Przemyśl)

gra mieszana kat. do lat 19:
1. Szeliga Adrian (Spartan Lublin) - Nowicka Weronika (UMKSN Poznań)
2  Nowak Grzegorz (UMKSN Poznań) - Walesiak Milena (Wojownik Otwock)
3. Szałyga Krzysztof (Niedźwiadek Przemyśl) - Faliszek Dominika ( Niedźwiadek Przemyśl)
3. Skowroński Patryk (Niedźwiadek Przemyśl) – Kalinowska Karolina (Niedźwiadek Przemyśl))

klasyfikacja drużynowa:

1. UMKSN Poznań
2. Niedźwiadek Przemyśl
3. MIG Gliwice
4. Olimp Wejherowo
5. Wojownik Otwock
6. Spartan Lublin
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.